320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kohtunikul on alati õigus, isegi kui tal pole.
    Ärge vinguge nagu eided.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Rein

      Sina olidki siit veel puudu
      Rõõmsalt tervitan sind-pole sust ammu midagi kuulda olnud

      No tegelikult kaotas ju Kaljule selle mängu Nunes, kes läks oma tavapärast ilulööki tegema aga kahjuks sai seekord latile pihta..... Seekord läks nii... kahju aga elu läheb edasi......
      I`m not scared of dying, I just dont want to

      Kommentaar


        Algselt postitas vpiigo Vaata postitust
        Sina olidki siit veel puudu
        Rõõmsalt tervitan sind-pole sust ammu midagi kuulda olnud

        No tegelikult kaotas ju Kaljule selle mängu Nunes, kes läks oma tavapärast ilulööki tegema aga kahjuks sai seekord latile pihta..... Seekord läks nii... kahju aga elu läheb edasi......
        Hakkate mus nüüd tihedamalt kuulma, sest muin endale vidina millega saan mobiililevialas olles internetti kasutada.

        Nunese kohapealt on sul 100 % õigus.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
          Kalju ei kaotanud konkreetselt kohtuniku pärast. Ma oleks selle teema ka siis tõstatanud kui Kalju oleks võitnud. Asi on kallutatud kohtuniketegevuses, seekord võttis Tohveri eest vastu otsuse Karutoom. Nii need asjad ikka ei käi.
          Ja selge, et see otsus muutis olukorda väljakul kui ka Kalju mänguplaani.
          Karurtoom oli olukorrale lähedal. Tithti võtavad abid vastu otsuseid, kuna nad näevad selgemalt. Teile kui rünnata armastavale meeskonnale peaks sellised lahendused ju meeldima, kuid kui teie vastu need sünnivad siis on nuttu ja hala ojadena.

          Lõpetuseks öeldes siis sellised taklangud olgu need siis läbi palli või otse jalga tuleb jalgpalli mängust välja juurida ja mängijat eemaldades antakse antud situatsioonidele selge signaal, et nood tegevused on out.

          Kommentaar


            Algselt postitas vpiigo Vaata postitust
            No tegelikult kaotas ju Kaljule selle mängu Nunes, kes läks oma tavapärast ilulööki tegema aga kahjuks sai seekord latile pihta..... Seekord läks nii... kahju aga elu läheb edasi......
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              Algselt postitas PraS Vaata postitust
              kui nõuda, et EJL tegelased ei võtaks sina siis miks seda klubijuhtidel võimalik ja sobilik teha oleks?

              Üldiselt sul, mul ja kel iganes on oma arvamus ja siin seda vist kuidagi ei muuda
              Naljatilk oled ausalt. Vaata asi on selles, et EJL peaks olema ERAPOOLETU. Saad nüüd aru, mis vahe on sellel, et Kuno siin kirjutab ja sellel, et isikud, kelle otsused mojutavad jalgpalli sama palju kui valjakukohtunike, kirjutavad oode oma lemmiklubidele?

              Kommentaar


                see näitab Eesti jalgpalli taset !

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                  Naljatilk oled ausalt. Vaata asi on selles, et EJL peaks olema ERAPOOLETU. Saad nüüd aru, mis vahe on sellel, et Kuno siin kirjutab ja sellel, et isikud, kelle otsused mojutavad jalgpalli sama palju kui valjakukohtunike, kirjutavad oode oma lemmiklubidele?
                  Olen ainult 3 õlut joonud, aga ei saa sittagi sellest jutust aru.
                  Äkki keegi tõlgiks?
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                    Naljatilk oled ausalt. Vaata asi on selles, et EJL peaks olema ERAPOOLETU. Saad nüüd aru, mis vahe on sellel, et Kuno siin kirjutab ja sellel, et isikud, kelle otsused mojutavad jalgpalli sama palju kui valjakukohtunike, kirjutavad oode oma lemmiklubidele?
                    Kes juhtivatest EJL töötajatest sõna võtnud on?

                    Kommentaar


                      üldiselt ütleks nii et EJL-i peaks kuuluma nihukesed inimesed, kes ei ole seotud ühegi klubiga, vaid töötavad ühiselt eesti jalgpalli ja selle arengu eest.

                      Muidugi mai mõtle mingeid juhmardeid, kes jalgpallist mitte midagi ei tea.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PraS Vaata postitust
                        vpiiga ütle mulle kus ma midagi valesti ütlesin?
                        sa oled liiga palju ballackiga vaidlen'd.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Kõige rohkem käivad ajudele mingid anonüümsed sõnavõtjad.Siin aastaid seltsimehed jagavad oma nime all selgitusi,siis kargavad välja targutama mingi x-nime all tegelased tatti pritsima.Ja siis on nad suured otsustajad,kes-kus hüppab?!
                          Kapten Trumm

                          Kommentaar


                            ära pritsi, anonüümne Raivo.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
                              Samuti ei tohiks klubi presidendid hüpata foorumites.
                              Ütlesin seda analoogsete lauluridade peale.Kuno võiks ka endale Perse nimeks panna ja siin ilgelt tolmu keerutada,niiet keegi halligi aru ei saaks.On olemas julgemaid,on aremaid tüüpe.Minu arust kui inimese isik on teada,ajab ta mõistlikumat-kontrollivamat juttu.

                              P.S. Saame tuttavaks,smörgäsbord,mina olen Raivo.Millistes foorumites sa veel mölised oma "õige" nime all?
                              Kapten Trumm

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                                Saame tuttavaks,smörgäsbord,mina olen Raivo.Millistes foorumites sa veel mölised oma "õige" nime all?
                                vabandust, kas see eesnimi peaks su anonüümsust kuidagi vähendama või? oleksin justkui rohkem kui ühest Raivost Eestimaa pinnal kuulnud.

                                mitte, et see nimeteema üldse oluline oleks -- siin vahetatakse mõtteid, mitte passipilte. möla jääb mölaks, oled sa Raivo või smörgåsbord.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X