320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    OOMG, väga võimas !!!!1

    olgugi et on inglismaa II liiga

    Kommentaar


      No ma võin selle numbri ju 1162 panna, kui protokolli ära kontrollin ja sealt muud numbrit ei leia, aga ei tea, kus on Kalju koduka enda uudis sellest mängust, mis võinuks saada Kaljule heaks võimaluseks topeltraha UEFA-lt teenida. Oh, oleks Floral ka sellise kaliibriga vastaseid.

      Kommentaar


        Novikov siis esimene pallur, kes Nõmme Kaljust välismaale testimisele. Kuigi noh, praeguse vormi pealt ei näe ma küll erilist võimalust tal lepingu saamiseks.

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          No ma võin selle numbri ju 1162 panna, kui protokolli ära kontrollin ja sealt muud numbrit ei leia, aga ei tea, kus on Kalju koduka enda uudis sellest mängust, mis võinuks saada Kaljule heaks võimaluseks topeltraha UEFA-lt teenida. Oh, oleks Floral ka sellise kaliibriga vastaseid.
          Tubli urmar. Oleks inetu jah, kui protokollis oleks kellegi umbes pakutud arv.
          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar




            KALJU VÕIDULE, peaauhind vist reklaam telekas?

            Kommentaar


              Urmar, te olete ise JL-s mõned Kalju publikunumbrid lausa kõige kõrgemal tasemel kahtluse alla seadnud ja peale nende juhtumite on ausalt öeldes minul ja veel mõnel Kalju veduril täiesti ükskõik, mida te sinna publikunumbriks kirjutate. Kui ei usutud meid, las siis ruulivad need sajaaastased pensionäridest komissarid ja loevad publikut ja neile assisteerivad Õhtulehe ajakirjanikud Repliikide nurgas a la palju publikut oli!

              Kommentaar


                Nii päev ja kaks mängule mõeldud.

                Nii tore,et ma järjepidevalt Silverile korda lähen. Teinekord võid oma arvamuse ka staadionil avaldada mitte aint siin. See selleks.

                Mind hämmastas Kalju mängus see, et ühtegi passi ei antud keskelt läbi. See ju peaks olema brasside mäng mitte pikad keskele või äärtele.

                Hämmastas ka mind see,et kui polnd enam miskit kaotada võeti ründaja välja mitte mingit olematut poolikut Murilot. Üldiselt on terve hooaeg näidanud,et need "imemehed" on olnud terve hooaeg florpid. Ehk siis mind sarjanud Kalju fännid saavad ükskord aru, et Getulio poolt armastatud Murilo, Pimentel ja nüüd Raffa on täielikud udud. Balbiino ja Felipe kannatavad pehmendusega väljendi välised abid vast ära.

                Mis mulle Kalju mängu ja pressi puhul meeldis oli see,et oli vähemalt eestipärast vorstisaia

                Aga üks asi veel. Mängijatel puudub enesekindlus. Palli puuted on nagu madalamates liigades ning rünnaku ehitamine kestab viis minutit. Sellist mängu pole teps mitte raske kaitsta.

                Silverile - Muidugi lähete korda te kõigile. Ka parastamine on reklaam ja kasutage seda tulevikus ka oskuslikult. Samas parastamist ei pea tihtilugu ka kustutama, et see teile sobilikus toonis võiks näida vaid tuleb nõustuda mõne aspektiga mis teie "vaenlased" esitlevad ja sellest omad järeldused teha.

                Minu arvates võiksite te nüüd kus 1.5 hooaega mängitud väikesed järeldused teha treeneri asjus. Kas Getulio kõrvale panna mõni taktik või siis peatreeneri vahetamisele mõelda.

                Teie kritsseriva osakonna juhataja

                edit - publiku number tundus mulle kusagil 1.5 vms

                Kommentaar


                  Mul oleks selline küsimus, et kas mõne brasiillase mängijaõigused kuuluvad kah Kaljule, et enne lepingulõppemist oleks võimalik teenida nende pealt kasumit? Rafael näiteks täitsa noor poiss veel.

                  Kommentaar


                    pras räägib täitsa õigust. Ma ei saand aru mille jaoks Novikov seal oli sellises positsioonis kui palli valdas kalju, saaks aru et kui rünnakul jooksevad umbe mängivad läbi Novikovi teisele poole või kuhu iganes aga panevad hoopis ette tühja palli minema:S

                    Kommentaar


                      Pras, õige publiku number on meil teada, aga me neid enam ei avalda, muidu tekib veel mõni kade inimene maailma juurde.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PraS Vaata postitust
                        edit - publiku number tundus mulle kusagil 1.5 vms
                        Mul on hea meel, et me Kaljus loendame täpselt publikut, mitte ei lähe seda teed, et "fotograaf Märdile tundus kusagil 1,5 vms"
                        "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                          Mul on hea meel, et me Kaljus loendame täpselt publikut, mitte ei lähe seda teed, et "fotograaf Märdile tundus kusagil 1,5 vms"
                          Pets, mulle oma silmaga tundus nii 1.5 kuni 2 tonni seda rahvast seal. Teinekord ära ole nii närvis mängul

                          Mõnusalt askeldasid seal fänni tripkal

                          Kommentaar


                            Tore jah,et kõik kaljus nii õnnelikud nende täpsete publikunumbritega on,aga ma ei saa aru mix kõigile see nii tähtis on.Hüppab siis keegi rõõmust lakke kui tuleb välja et 1000 inimese asemel oli mängul nt 1024 inimest.Klubi sellest ju raha rohkem ei saa ja väike on see number niikuinii.
                            Giggs will tear you appart.

                            Kommentaar


                              Publiku arv näitab klubi jalgpalliturunduse töö tulemust.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                                Publiku arv näitab klubi jalgpalliturunduse töö tulemust.
                                ehk siis feimi. me oleme nii tulbid .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X