320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    "It was a great challenge. It's all very different here and we managed to help our team. But I'm done. I dream to play again in Brazil or in another European country," says Alan, half of 27 years who started his career in the basic categories of Serrano, Rio de Janeiro, and has also served in Austria and Hungary.

    Tõmmaku minema siis kui ei meeldi Kaljus.Erilised tänamatud ahvid.

    Kommentaar


      Algselt postitas MihkelHK Vaata postitust
      "It was a great challenge. It's all very different here and we managed to help our team. But I'm done. I dream to play again in Brazil or in another European country," says Alan, half of 27 years who started his career in the basic categories of Serrano, Rio de Janeiro, and has also served in Austria and Hungary.

      Tõmmaku minema siis kui ei meeldi Kaljus.Erilised tänamatud ahvid.
      Kus kohast sa selle välja lugesid? Ma ei leia salajane33 antud lehel midagi sellist.

      Kommentaar


        Algselt postitas Somebody Someone Vaata postitust
        Kus kohast sa selle välja lugesid? Ma ei leia salajane33 antud lehel midagi sellist.
        http://esportes.terra.com.br/interna...EI1958,00.html

        Kommentaar


          mm, kuidas brassid oma rahvuskoondise esitusega rahule jäid?
          slimm.ee

          Kommentaar


            hommikul töö juures refereerisin GLOBOESPORTE.com-ist sellist juttu, võib-olla tõlgendasin guugli transleitori tõlgendatud juttu kohati valesti, aga tollest artiklist suurt pahameelt niivõrd väikeseskoorilise võidu üle ei tulnud:

            "Brasiilia meedia ja vutimehed kurdavad mängujärgselt peamiselt selle vägivalla ja jõhkruse üle. Nii Kaka, Robinho, Kleberson, Lucio, Luis Fabiano, Felipe Melo olid segatud erinevatesse intsidentidesse. Nii näiteks osutatakse ses osas Sander Puri suunas. Laias laastus pidasid brassid matshi eestiga nii enne kui pärast lõpuvilet treeninguks enne 5. septembril toimuvat argentina mängu. ... Mis aga kiituseks eesti fännidele – kohvimaa meedia arvates meenutas eilne lilleküla staadion lõuna-aafrika staadioneid, nimelt siis tohutu pasunamere tõttu. Teadupoolest sai seal lõppenud konföderatsioonide karikaturniir kuulsaks kohalike fännide spetsiifiliste, suminat tekitavate pillide tõttu. Eestis puhusid fännid pisut tavalisemaid pasunaid, mis aga tekitasid niivõrd kõva häält, et pidid brasiillasedki tunnistama, et saundi poolest oli Lilleküla eile suur staadion. Eilse mänguga on brassid nüüd võitnud 17 mängu järjepanu."

            ja siis väravalööjast:

            "Eile 43. mänguminutil eestlaste sööduvea karistusalas kliinilise täpsusega väravaks löönud Luis Fabiano pühendas värava oma sõbrale ja õemehele Andre Paradella Pedrinhole, kellega nad Brasiilias puhates kalal käivad. Sevillas mängiv Luis Fabiano oli enne Eestisse tulemist lubanud siis õemehele, et väravat tähistab ta kalapüüdmisliigutusi jäljendades. Fabiano väljendas brasiilia meediale antud kommentaarides rahulolu, et värava-teemaline eesmärk sai täidetud. Fabiano kurdab muuseas, et kalastamiseks on aega vähe, ent see aeg, mis ta kalavetel veetnud on, on andnud alust paljudeks väärt kalamehejuttudeks."

            Kommentaar


              kliinilise täpsusega? isegi viikmäe oleks selle suutnud realiseerida
              slimm.ee

              Kommentaar


                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                kliinilise täpsusega? isegi viikmäe oleks selle suutnud realiseerida
                Ära ole optimist

                Kommentaar


                  Algselt postitas Somebody Someone Vaata postitust
                  Kus kohast sa selle välja lugesid? Ma ei leia salajane33 antud lehel midagi sellist.
                  siin........

                  Kommentaar


                    ja lõppudelõpuks, kui mees ütleski midagi sellist, siis miks sedasi kohe rünnata, ta ei öelnud ju midagi halvasti, ütles lihtsalt, et tema panus on antud.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Ma olen koguaeg mõelnud,et mis siis saab kui ükskord treener kaob ning ka brasiillasest mängijad kaovad.Võetakse asemele teisi välismaalasi,näiteks venemaalt,lätist,leedust,poolast? kust iganes,et kas siis on oodata,et brasiilia lipp kaob varda otsast ja tuleb Vene,Poola,Läti,Leedu lipp vardasse? Ning kaob ka Samba jalgpalli vaid tuleb lihtsalt ' atšhko´ asemele?
                      sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                        Ma olen koguaeg mõelnud,et mis siis saab kui ükskord treener kaob ning ka brasiillasest mängijad kaovad.Võetakse asemele teisi välismaalasi,näiteks venemaalt,lätist,leedust,poolast? kust iganes,et kas siis on oodata,et brasiilia lipp kaob varda otsast ja tuleb Vene,Poola,Läti,Leedu lipp vardasse? Ning kaob ka Samba jalgpalli vaid tuleb lihtsalt ' atšhko´ asemele?
                        Ei kao treener mitte kuhugi, tal paar aastat lepingut järel, mida saab ka pikendada. Ja kui midagi paremat turul liikumas pole, siis alati võib ju Scolari ka siia tuua
                        "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                          Ei kao treener mitte kuhugi, tal paar aastat lepingut järel, mida saab ka pikendada. Ja kui midagi paremat turul liikumas pole, siis alati võib ju Scolari ka siia tuua
                          seda juhul, kui Kalju on paari aasta projekt aga pole ju?
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            ei nuh mina olen kahe käega poolt, et viiaxe ja ise lähevad brassid minema, neile siiski ei sobi see kliima ja ainult suvel sambatada ning väravaid lüüa polex ka mõtet. ML algus on siiski varajane ja räägitaxe kogu aeg, et felipe ja qo ple veel hoos. ilm ple veel brasiiliaslik, samas ka sygisel, pigem tglt vara talvel, kui ilmad jälle käest läävad. mingu ja tantsigu tõesti mujal. kalju võix siiski noori enda meeskonda võtta, esialgu on kindlasti suur tagasilöök ML-s kuid aja jooksul kogemusi saanud noormängijad ei löö enam risti ette vanade olijate ees. mix tuua välismaalt mängijaid? OK mängupraktika mõttes et saax eestlased sotti kuidas mäng tegelikult käima peax, kuid mismoodi kui ei võeta noormängijaid, kellele nad seda näitavad? vanadele peerudele kes juba aastaid on mänginud ML-s ja varsti käega löövad karjäärile?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas elx Vaata postitust
                              seda juhul, kui Kalju on paari aasta projekt aga pole ju?
                              Nõmme Kalju pole kindlasti mitte paari aasta projekt, nagu mõned seda näha sooviksid. Meie poolt on valitud nö brasiilia suund ja seda ka jätkame. Ma usun, et Kalju on teinud viimase kahe aastaga eesti jalgpalli palju huvitavamaks ja atraktiivsemaks. Väga palju on siiski teha veel ja sinna poole me ka samm-sammult liigume. Teised eesti tippu kuuluvad klubid on oma struktuuri ehitanud juba palju pikemalt ja neile järele jõudmine võtab natuke aega.

                              Samas oleme selle lühikese ajaga saavutanud seda, et meie mängude vastu on kordades suurem huvi, kui nii mõnegi suure vastu. Oma teisel Meistriliiga hooajal mängime juba UEFA mänge ja võitleme karikafinaalis. Arenevad noorterühmad (Kalju 96 on tugevaim punt omavanustes), meil on üks eesti suurim fännirühmitus jne jne. Ja seda kõike küllaltki lühikese aja jooksul ja ressurside juures.

                              Nõmme Kalju pole kindlasti mitte paari aasta projekt.
                              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                                Ära ole optimist
                                mina olen pessimist või realist, vali ise.
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X