320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis siis tegelikult juhtus ? Kuno ütleb ,et hüppas lastebasseini aga siin keegi kirjutas ,et libastus ja kukkus kaela peale. Vahet muidugi pole ,kohtav õnnetus. Ingemar just hakkas vaikselt vormi koguma ja nüüd selline shokk.
    Hea tõesti ,et niigi läits ja närv terve. Loodame kõik ,et saab ükskord täiesti terveks ning võib veel meid oma väravatega rõõmustada.
    FCF Forever

    Kommentaar


      Olgem õnnelikud, et hullemat ei juhtunud.

      Kommentaar


        ..olen ise 5 a. tagasi saunast järve hüpates piki kivi hüpanud ja selle järgselt 1/2a. sirgekaelaga ringikäinud , lootnud et eluksajaks sellikseks ei jää ja hunniku raha kondiväänajale (J.Lill) maksnud et selgroo ja kaela paikka tagasi saaks... karm - seljavalud on sest alates peale järjekordset jalka- (kunstmurul) ja saalihokitrenne garanteeritud. aga vähemat pääsesin ratastoolist ja sellekõrval need seljavalud on nohu...
        Arvan-loodan et Inx tugeva ja tahtejõulise sportlasena tuleb sellest paugust välja, õige taastusravi osa on selles samuti oluline ja ma loodan et klubi talle ka parimast parimad raviarstid leiavad. Endisel tasemel mängida - eriti kunstmuru rohkem Eestimaal - .... ????
        RummaBastards!

        Kommentaar


          Kuno ka ju nagu minu meelest ei ütle, et hüppas, see vist rohkem meie pealkirjahimulise kvaliteetajakirjanduse leiutis. Kole lugu ühtepidi, aga samas õnne ropult. Praegu on kõige tähtsam, et Inx kenasti terveks ja edaspidi ilusat elu elada saaks, küll jalgpallile jõuab veel ka oma panust anda. Head paranemist.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas jansa Vaata postitust
            hunniku raha kondiväänajale (J.Lill) maksnud et selgroo ja kaela paikka tagasi saaks
            Vabandust OT pärast, aga Jaak Lillega tulevad mulle ka ainult positiivsed mälestused. Eelmisel suvel olid mul ka seljaga probleemid. Olin kuu aega sinisel lehel ja ainuke asend kus sel ei valutanud oli kõhuli lamades. Ei aidanud rohud mis perearst välja kirjutas ega salvid mida määras. Paar külastust TOPi härra Lille juurde ja valu oli läinud.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
              Mis siis tegelikult juhtus ? Kuno ütleb ,et hüppas lastebasseini aga siin keegi kirjutas ,et libastus ja kukkus kaela peale. Vahet muidugi pole ,kohtav õnnetus. Ingemar just hakkas vaikselt vormi koguma ja nüüd selline shokk.
              Hea tõesti ,et niigi läits ja närv terve. Loodame kõik ,et saab ükskord täiesti terveks ning võib veel meid oma väravatega rõõmustada.
              karta on et tegu oli lastebasseiniga või siis väga madala veetasemega. täiskasvanutel ikka alla 2 meetri sügavas basseinis peakat ei soovita panna
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Pakun 550 Kalju-Flora. Andke siis VIP kaart mulle kui täppi panin.
                Parem georg otsas kui Paul keres.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
                  Pakun 550 Kalju-Flora. Andke siis VIP kaart mulle kui täppi panin.
                  Mida sa selle kaardiga teed?
                  Me ju veel Espanjas kui Kalju - Flora mäng, niiet arvesta 550-nest mõned maha...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
                    Pakun 550 Kalju-Flora. Andke siis VIP kaart mulle kui täppi panin.
                    Pole probleemi, kui kõige lähemale said, siis VIP on sinu.

                    hetkel siis on pakkumised olnud sellised: 197, 210, 250, 300, 328, 333, 550, 645, 800, 1800, 2500
                    "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      666
                      Number of the Beast

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kesa Vaata postitust
                        666
                        Number of the Beast


                        kui juba läbuks läks siis pakuks 818

                        Pets, oleks võinud oma numbrimängu fännide teemasse teha. Nüüd tuleb siia ilmselt mitu päeva mingeid mõttetuid numbreid.
                        VIP kaardi, juhul kui võidan annetan heategevusse.

                        Kommentaar


                          478

                          Kindlasti kohe.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas erxu Vaata postitust
                            478

                            Kindlasti kohe.
                            mis numbri mänguga tegu on ?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Katzuu Vaata postitust
                              mis numbri mänguga tegu on ?
                              Tuleb pakkuda kui palju inimesi tuleb 12. septembril Kalju - Flora mängule
                              Kes kõige lähemale pakub, saab auhinnaks VIP kaardi.

                              Kommentaar


                                No pakuks 400! Järgmine küsimus et palju säästukasse ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X