320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Räägite asjapulgad sellest ka kuidas te ühe mängu eel seda nn klikkarit testisite ja oma ... arvu juurde tekitasite. Või mis?

    Kommentaar


      Kas inglise liigas ei panda publiku arv lukku mitte poolaja lõpus,mitte mängu alguses.eestis võiks ka seda asja rakendada ja ei oleks enam sellised probleeme nende numbritega
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        ShopShopi lubatud ajast kuu möödas...

        Kommentaar


          Algselt postitas --andres-- Vaata postitust
          ShopShopi lubatud ajast kuu möödas...
          http://www.shopshop.com/

          Täitsa olemas, mine vaata ringi saad rahuneda.

          Kommentaar


            Ei tea, misk Kalju koduka profiilid nii viletsad on, pooled mängijad on juba lahkunud, aga protiilid endiselt paigas, osadel mängijatel nimed valesti kirjas, duubeli kohta pole üldse mingit infot. Mina tahaks seda ikka korralikult uurida. Jee[QUOTE]

            Kommentaar


              Keegi kunagi vastas mulle paar kuud tagasi sama küsimuse peale- Kui üleminekuaken on selleks hooajaks kinni, siis tehakse uuendused. Ju siis on veel mingid üleminekud toimumas sel hooajal.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Keegi kunagi vastas mulle paar kuud tagasi sama küsimuse peale- Kui üleminekuaken on selleks hooajaks kinni, siis tehakse uuendused. Ju siis on veel mingid üleminekud toimumas sel hooajal.
                kas detsembris ei lähe Eestis uuesti lahti? seega ikka see aasta

                Kommentaar


                  Kellel õhtul midagi targemat teha pole, need ajage ennast Hiiule. Kalju II mängib oma liigamängu ja väljakul ka palju esindusmeeskonna mängijaid.
                  Kell 19.00
                  "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Keegi kunagi vastas mulle paar kuud tagasi sama küsimuse peale- Kui üleminekuaken on selleks hooajaks kinni, siis tehakse uuendused. Ju siis on veel mingid üleminekud toimumas sel hooajal.
                    See on üks lollimaid põhjendusi, mis ma üldse lugenud olen.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      [QUOTE=riivo.94;1078693]Ei tea, misk Kalju koduka profiilid nii viletsad on, pooled mängijad on juba lahkunud, aga protiilid endiselt paigas, osadel mängijatel nimed valesti kirjas, duubeli kohta pole üldse mingit infot. Mina tahaks seda ikka korralikult uurida. Jee
                      hooajad on vennad. Alustatakse väga tegusalt ja siis nagu ka eelmisel aastal vajub asi ära. Loodetavasti suudetakse järjepidevus lähiaastatel saavtuada.

                      Kommentaar


                        Heh, kahtlane, klubi kes toob staadionile vast kõige rohkem rahvast omab kõige väiksemat statat Meistriliigas...

                        Kommentaar


                          kurb on see, statat tegelt polegi! Mis kasu sellest on, kui Euromängud ja Balti liiga peab ale coqil mängima, see pole sama ju!

                          Kuidas see Kalju "õige" staadioni ehitus siis sujub täpe ajal?

                          Kommentaar


                            Lisaks sellele, et on täpe, pupu jms, on Kalju alles teist aastat meistriliigas, mistõttu pole ka klubi rahakott veel nii suur, et nüüd teha omale staadion, korraliku muru ja tribüünidega. Iga asi omal ajal

                            Kommentaar


                              Ingemar rääkis oma elust-olust etv saates ringvaade, saate kordus tuleb mingi paari tunni pärast.

                              Kommentaar


                                kas ingemar mängib tulevikus veel kaljus ? kahju ...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X