320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas HaTe Vaata postitust
    Neeger ning ka Kili on poliitiliselt ning ka seaduslikult korrektne sõna Eesti vabariigis.Tundub,et sina oled siiski väikse silmaringiga,ning näed ainult iseenda ette,mitte kaugemale.

    Ok, oled enda arust kõva mees, aga minu arust on ka kärbse sitahunnik rohkem väärt kui sinusugune madala ajumahuga vennike eestlane. Mul on siiralt häbi sinu pärst. Õnneks on siin foorumis tegelane nimega Nahkpea kes on täielik vastand sinule. Ma tean tema vaateid, AGA TA EI PASUNDA NEID IGAL VÕIMALUSEL. Minu arvates oled sa madala IQga inimene ja kui sa tahad, siis ütlen sulle kui eestlane eestlane- SA OLED ÜKS FUCKING HUNNIKK SITTA JA MU ON SINUSUGUSTE PÄRAST HÄBI Hoia oma väärastunud maailmvaated endale, enamus inimesi ei koti need kedagi ja sa teed ennast veel lollimaks kui sa tegelikult oled!!!
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas HaTe Vaata postitust
      Kas Flora Fännidele on 25 võõrsil mängu piletit kinni pandud?
      Piletid eraldatakse klubile, mitte fännidele, kui selline sooviavaldus laekub. Flora seda soovi ka avaldas ja piletid neile on olemas. On muidugi iseasi, mis klubi nendega teeb...kas annab oma koostööpartneritele, mängijatele või siis fännidele.
      "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Tubli Rein, hoia ikka OT-d üleval ja ole tubli netisõdalane, sest ega see foorum ju polegi jalgpalli jaoks.

        Tekkis selline küsimus, mis on siit ka läbi käinud vahepeal, mis siis peaks saama kui suurem osa 15000 tasuta pileti saanutest kohale ilmuvad?

        Kommentaar


          Algselt postitas Kurrista Vaata postitust
          Tubli Rein, hoia ikka OT-d üleval ja ole tubli netisõdalane, sest ega see foorum ju polegi jalgpalli jaoks.
          Et siis sinu arvates peaks kõik vait olema, kui paar rumalat inimest, veel rumalama inimese käitumist õigustavad?! Anna mulle andeks, kui sinu tundeid kuidagi riiivasin. Järgmine kord proovin nende käitumist kuidagi õigustada, kuigi see saab raske olema.


          NUNESELE 100 KG SHOKOLAADIGA VASTU PEAD!!!
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            omgmis te tõmlete nagu lapsed
            slimm.ee

            Kommentaar


              Algselt postitas JanK Vaata postitust
              omgmis te tõmlete nagu lapsed
              Jep, ega muud moodi ei saagi netis vaielda ehk siis idioodiks jääme kõik

              Kommentaar


                Algselt postitas Kurrista Vaata postitust
                Tubli Rein, hoia ikka OT-d üleval ja ole tubli netisõdalane, sest ega see foorum ju polegi jalgpalli jaoks.

                Tekkis selline küsimus, mis on siit ka läbi käinud vahepeal, mis siis peaks saama kui suurem osa 15000 tasuta pileti saanutest kohale ilmuvad?
                Mis, siis ikka saab... Tehakse rekord lisaks Hiiu statale ka Säästukal
                Huviga ootan mida inspektorid sinna märgivad seekord rahvaarvuks

                Kommentaar


                  Ballack sa võiks putsi ka kerida.. tra sa ei tule siin kõike lohhiks sõimama ja jorssideks.. tra, haige lits. putsi te florakad ikka täiesti täis sittunud idikad no.. aina idiootsemateks lähete.

                  Kommentaar


                    Flora fännide unistus, et nende meeskonna ridades oleks selline mees (ei pea silmas mänguoskust). http://www.youtube.com/watch?v=_RVNN4xiy3s

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sanchez Vaata postitust
                      Mis, siis ikka saab... Tehakse rekord lisaks Hiiu statale ka Säästukal
                      Huviga ootan mida inspektorid sinna märgivad seekord rahvaarvuks
                      publikuarvuks ikka pannakse niipalju kui tribüünidel ikka rahvast on või on plaan panna ka klikkar säästukale. Enne mängu testite ka ikka seda nagu eelmisel korral?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas erxu Vaata postitust
                        Ballack sa võiks putsi ka kerida.. tra sa ei tule siin kõike lohhiks sõimama ja jorssideks.. tra, haige lits. putsi te florakad ikka täiesti täis sittunud idikad no.. aina idiootsemateks lähete.
                        Minu eesmärk sai täidetud. Küll sõimatakse Flora fänne, et ropendavad kole palju. Läks kergemini kui arvasin, et kedagi teistest fännidest tõsiselt ropendama panna. Nüüd mõtle järgi miks inimesed ropendavad (kui vähe on vaja, et ropendama panna inimest ilma, et ise neid otseselt sõimaks)

                        P.S. tegelikult ei ole ma mitte kedagi teist lohhiks kutsunud, ainuke mis ma olen Pantrite kohta öelnud on "roosad rotid haisvad sokid" ja see oli siis selles viisikeses mida mõnikord oleme staadionil laulnud. Eraldi ei ole ma seda teile karjunud. Kui seda viisikest peate staadionile mitte kõlblikuks siis ärge teie sellest ka laulge kuidas te kusel käite ja milline homoseksuaal keegi on eks

                        Peace.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas erxu Vaata postitust
                          Ballack sa võiks putsi ka kerida.. tra sa ei tule siin kõike lohhiks sõimama ja jorssideks.. tra, haige lits. putsi te florakad ikka täiesti täis sittunud idikad no.. aina idiootsemateks lähete.
                          Tegelikult tahtsin tänada ka sind hea soovi eest. Putsi läheks ikka hea meelega ühe m tähega algava kehaosaga (muidugi oleneb naisest).

                          Kommentaar


                            mina oma postkastist kahte kutset igatahes ei saanud - juu siis virutati ara!

                            ma tahaks n'ha kuhu need autod pannakse. Kalju oleks v]inud orgunnida parem bussiliini l'bi n]mme - mis rahva kohale toob!
                            pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jkddp Vaata postitust
                              mina oma postkastist kahte kutset igatahes ei saanud - juu siis virutati ara!
                              Sa pole ainus nõmmekas, kes neid oma postkastis näinud/saanud pole. Ju nad siis ei viitsinud "äärealadele" minna...
                              Aga mul tegelikult savi sellest, nagunii olid muud plaanid ammu tehtud.

                              Kommentaar


                                Ma kord juba kirjutasin aga kordan veelkord üle. Tulge varem kohale, parkige auto Vääna tänavale pargipoolsesse äärde. Sinna mahub oma 200-300 autot kuni Tähetorni hotellini. Veel on võimalik parkida Hiiu pubi ette ja Vääna tänava ja Pärnu mnt nurgal olevale suurele tühermaale. Ja kui te ka sinna vaba kohta ei leia, saate parkida Seljaku tänavale. Lisaks on veel Mustamäe Spordikeskuse suur parkla. Sealt on ainult 7 minutit jalutada Hiiu staadionile!
                                Kutid, rohkem fantaasiat!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X