320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mängu edenedes läks ka Kalju mäng paremaks. Pikad söödud- rubbish, tsenderdused kasti- absolute rubbish. Lühikest söötu lükati suhteliselt hästi ja Felipe Nunese individuaalne meisterlikkus jäi enim silma. Selle värava oleks pidanud ta ikka ära lööma.
    Loodetavasti saadakse kodust võit kätte!!
    AILTON

    Kommentaar


      Öelge mulle, te kallid päkapikud Kalju juhthoobade juures, et mis on selle Suganovi mõte? see mees pole ju isegi jalgpallur, krt. Nali on see mees!

      Kommentaar


        Eks loodeti (ja loodetakse siiani), et Šuganov teeb Posti või Neemelot. Eks see ole Eesti liiga eripära, et pikad ja kohmakad koljatid teevad ilma.

        Kommentaar


          ostke anton sereda, ta on ka löönud florale kolli.

          Kommentaar


            ja krdi sitast teist lainet pole kusagil. oeh, ma enam eesti jalksi ei vaata, vähemalt päeva.

            Kommentaar


              Nõus Dannariga , see latt ei tee mitte midagi mängus ära .. Aurelio pangu mingi rohkem liikuv ja kiire ryndaja ( kui teil sellist võtta ) ja on kasutegur kohe kindlasti mitu korda suurem.

              Kommentaar


                No pole ju kedagi võtta. Rõskevits on ründes siiski hädavariant, Felipe sobib rohkem äärele või ründaja taha ja ega rohkem polegi ühtegi mängijat, kes ründes kuidagigi pallida suudaks. Idee järgi pidanuks praegu Teever ees rassima, aga kahjuks läks temaga nagu läks.

                Kommentaar


                  Sellele ründajate puudusele oleks pidanud mõtlema tunduvalt varem, mitte terve hooaeg Teeveri paranemist oodata ja siis veel nii õnnetul kombel temast taas ilma jääda. Olid ju Nwoked ja muud variandid vahepeal kaalumisel.
                  Tegelikult on seis Balti liigas taas kurb, kui täna võis veel positiivseid tulemusi oodata siis homme tasub võitu vaid ehk Floralt oodata.

                  Kommentaar


                    Selle Shuganovi kasutegur oli täiesti null. Ei saa tõesti aru ,kas Kaljus keegi siis näe ,et mees on tsirkusetuurilt maha jäänud kloun.
                    Aga Kalju fännidele respekt. Väga tublid ,eriti meeldisid mulle fanfaaride ja tam-tam trummide esitus.
                    Ainuke ,mida ette võib heita oli see ,et lasite klubil omale pähe istuda mingi Unibeti reklaamiga ,mis teisel poolajal maha kästi võtta.
                    Kalju mängis kohati täiesti korralikult aga Metalurgs vist kasutas rohkem varumehi ,sest nii sitta taset ma Läti tabeliliidrilt küll ei usu.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Nii OT,aga Nunes laulab jõle halvasti
                      sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                      Kommentaar


                        Andrust oleks meil taas ründesse vaja...

                        Kommentaar


                          kräp-kräp-kräp foorum kustutas mu enamuse postiitusest ära aga...

                          kas, kas õldse ja mismoodi on korraldatud see liepaja tripp? oleks muidu huvitatud kahes isikuses sellest=?
                          pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

                          Kommentaar


                            Ei tore mäng oli tegelikult...kartsin ausalt öeldes hullemat. Lätlased olid ikka väga loiud. Alguses võibolla oli aukartus, et läti esimesed aga mida mäng edasi siis proovisid meie omad rünnata. Ütleks nii, et lätlased rohkem domineerisid aga meie omad tekitasid olukordi. Kahju, et ära lasti lüüa vastastel muidugi. Meie rünnak jättis soovida(eriti Shuganov, kes peale kukkumise midagi eriti ei teinudki) ja pikkade pallidega ka kuhugi ei jõudnud.
                            Loodetavasti suudavad homme meie klubid paremaid tulemusi näidata!

                            Kommentaar


                              Läti fänne ka kohal oli?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Slaava Vaata postitust
                                Läti fänne ka kohal oli?
                                Paar-kolm poolehoidjat oli ja üks neist vahepeal midagi hõikas ka, aga pakun, et äkki kohalikud.
                                Seega pigem ei.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X