320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
    No kodulehel mingit normaalset infot meeskonna kohta ei saa, aga kui tuleb selliseid uudiseid, et noortekoondislane Dmitri Kovtunovitś sõlmis Kaljuga lepingu jne-jne, siis hakkavad vaikselt juba "vantide" nimed domineerima. Savitskid, Tšegodajevid, Novikovid ja mis muud jama oli seal juba enne. Arvan, et Timmu mõtleb seda. Paar pruuni brassi ka ja ongi Tallinna Uhkus komplekteeritud. Tra mulle see Kalju meeldib

    Saba nimel!
    Piksenool
    Kle OINAS need kõik nn vandid Savitskid, Tšegodajevid, Novikovid on esindand Eesti koondist mõtle palun ennem kui järgmine kord lahmima hakkad

    Kommentaar


      Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
      No vanuse koha pealt julgeks ikkagi Mariot toetada - vahe sees, kas oled 15 või 18.
      Samas jälle 25lt näeb ta vast klubis toimuvat hoopis teise pilguga. Nii nagu areneb Mario mõttemaailm nii ka areneb fännide arvamus ja maailmavaade.

      Loodetavasti ka klubi areneb ning selleläbi ka nende meedia osakond

      Kommentaar


        Algselt postitas masturr Vaata postitust
        Tsitaat:
        Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
        No kodulehel mingit normaalset infot meeskonna kohta ei saa, aga kui tuleb selliseid uudiseid, et noortekoondislane Dmitri Kovtunovitś sõlmis Kaljuga lepingu jne-jne, siis hakkavad vaikselt juba "vantide" nimed domineerima. Savitskid, Tšegodajevid, Novikovid ja mis muud jama oli seal juba enne. Arvan, et Timmu mõtleb seda. Paar pruuni brassi ka ja ongi Tallinna Uhkus komplekteeritud. Tra mulle see Kalju meeldib

        Saba nimel!
        Piksenool
        Kle OINAS need kõik nn vandid Savitskid, Tšegodajevid, Novikovid on esindand Eesti koondist mõtle palun ennem kui järgmine kord lahmima hakkad
        Piksenool, mitte OINAS. Saa nüüd maastur aru, et puhastverd eestlased need poisid ilmselgelt ei ole ja sellele vihjas ka Timmu. Kui alguses ei olnud Kaljus venekeelse elanikkonna parimaid poegi mängimas, siis nüüd neid satub "Tallinna Uhkusesse" aina rohkem. Kui varem oli Kaljus nimed nagu Kägo, Mitt, Luhaorg, Tammeväli, Arst, jne-jne, siis nüüd: Kovtunovitš, Tšegodajev, Novikov, Savitski, Smirnov, Knjazev, Vassiljev. No tee mis tahad, need pole eesti nimed. Aga sellest ei saanud ma aru, et mida ma lahmin? Pole väitnudki, et need poisid pole Eesti koondist esindanud. Las nad olla, poluvernikud on nad ikka, mõni kutsub ka vantideks. Ole nüüd meheks ja neela alla, et varsti on Kalju eest mängimas vähem puhastverd eestlasi kui muud kräppi. Aga eks Tallinnas ongi eestlasi miski 48%, niiet kõik on loogiline.

        Saba nimel,
        Piksenool.
        Algselt postitas alehis
        "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
        Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

        Kommentaar


          Kusjuures üks klubis arvestavat rolli mängiv vend ütles mulle kunagi,et vante nad oma klubisse ei võta.

          Kommentaar


            Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
            nüüd: Kovtunovitš, Tšegodajev, Novikov, Savitski, Smirnov, Knjazev, Vassiljev. No tee mis tahad, need pole eesti nimed. Aga sellest ei saanud ma aru, et mida ma lahmin? Pole väitnudki, et need poisid pole Eesti koondist esindanud. Las nad olla, poluvernikud on nad ikka, mõni kutsub ka vantideks. Ole nüüd meheks ja neela alla, et varsti on Kalju eest mängimas vähem puhastverd eestlasi kui muud kräppi. Aga eks Tallinnas ongi eestlasi miski 48%, niiet kõik on loogiline.

            Saba nimel,
            Piksenool.
            Mu vanaisa oli venelane ja sestap oli mul veel paar aastat tagasi vene perekonnanimi. Niisiis sinu silmis ma olin poluvernik, vant ja kräpp, kuigi olen 100% eestimeelne ja ei räägi sõnagi vene keelt (seda ei tee ka kumbki mu vanematest). Minu arvates võid sa selle jutuga otsejoones munni minna.

            Kommentaar


              Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
              Kui varem oli Kaljus nimed nagu Kägo, Mitt, Luhaorg, Tammeväli, Arst, jne-jne, siis nüüd: Kovtunovitš, Tšegodajev, Novikov, Savitski, Smirnov, Knjazev, Vassiljev.
              Noh, sellest esimesest pundist võib jalgpalluriks nimetada üht meest, mööndustega kahte. Teises seltskonnas aga kvaliftiseerub neid rohkem.

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Mu vanaisa oli venelane ja sestap oli mul veel paar aastat tagasi vene perekonnanimi. Niisiis sinu silmis ma olin poluvernik, vant ja kräpp, kuigi olen 100% eestimeelne ja ei räägi sõnagi vene keelt (seda ei tee ka kumbki mu vanematest). Minu arvates võid sa selle jutuga otsejoones munni minna.

                Minul on ka vene perenimi, kuid samas ei räägi ka mina vene keelt.Olen uhke ka,et mul oli vanavanaisa ukrainlane. Samas olen minagi eestimeelne. Samas neid marurahvuslasi on igalpool seega ära eika mina üldse närvi.

                Samas!Samas! Minge kõik ... Kaljusse

                Kommentaar


                  Ma ei läinudki närvi, vaid püüdsin valgustada silmaklappidega inimese maailmapilti.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                    Piksenool, mitte OINAS. Saa nüüd maastur aru, et puhastverd eestlased need poisid ilmselgelt ei ole ja sellele vihjas ka Timmu. Kui alguses ei olnud Kaljus venekeelse elanikkonna parimaid poegi mängimas, siis nüüd neid satub "Tallinna Uhkusesse" aina rohkem. Kui varem oli Kaljus nimed nagu Kägo, Mitt, Luhaorg, Tammeväli, Arst, jne-jne, siis nüüd: Kovtunovitš, Tšegodajev, Novikov, Savitski, Smirnov, Knjazev, Vassiljev. No tee mis tahad, need pole eesti nimed. Aga sellest ei saanud ma aru, et mida ma lahmin? Pole väitnudki, et need poisid pole Eesti koondist esindanud. Las nad olla, poluvernikud on nad ikka, mõni kutsub ka vantideks. Ole nüüd meheks ja neela alla, et varsti on Kalju eest mängimas vähem puhastverd eestlasi kui muud kräppi. Aga eks Tallinnas ongi eestlasi miski 48%, niiet kõik on loogiline.

                    Saba nimel,
                    Piksenool.
                    Hakkab jälle see teema pihta, kes puhastverd eestlased jne.. Sa oled ikka oma sugupuud uurinud?

                    Kommentaar


                      Kus nüüd hakati kelkima oma eestimeelsusega.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PraS Vaata postitust
                        Minul on ka vene perenimi, kuid samas ei räägi ka mina vene keelt.Olen uhke ka,et mul oli vanavanaisa ukrainlane. Samas olen minagi eestimeelne. Samas neid marurahvuslasi on igalpool seega ära eika mina üldse närvi.

                        Samas!Samas! Minge kõik ... Kaljusse
                        Eestimeelne riigireetur? =)

                        Kommentaar


                          Piksenool arutleb siin küll täiesti õieti, kui samas mõned nagu masturr lähevad alati hirmsasti tuuri kui mõni eestlane julgeb mainida, et talle ei meeldi venelased ja ei armasta neid.Minu käest on nii mõnigi kord küsitud,miks teie eestlased ei armasta venelasi.Aga ma küsiks siis vastu, et öelge palun kasvõi üks põhjus miks me peaksime neid armastama, austama ja ei tea veel mida tegema. Kas selle eest, et nad meid üle 50,ne aasta okupeerinud, mitu korda küüditanud, püüdnud venestada, pommitanud puruks pool Tallinnat, kui siin ei viibinud enam ühtegi saksa sõdurit, kellest nad tulid meid vabastama ja siis röövisid ja vägistasid kõike mis neile ette sattus.Ja oleks siis nende järeltulijad siis normaalsemaks muutunud. Vaadake mis toimub idavirumaal, ega ikka eestlane olles omal maal seal ennast turvaliselt tunda ei saa, samuti isegi Tallinnas, nende poolt okupeeritud rajoonides. Ma üldse ei saa aru, kuidas eestlased lasevad endale omalö maal nii pähe istuda. Samuti on jalgpallis, Täielikult vene klubisid on üle poole kusjuures eesti klubisd vist enam pole ühtegi, kui võibolla ainult Paide. Vaadake ja saage ometi aru, mis toimub. Mina olen juba vanem mees ja lapsed suured aga nooremad mõelge vähe,kas teie lapsed saavad varsti eesti keelega omal maal asju aetud.

                          Kommentaar


                            Jumal küll, mul on kopp nii ees siin foorumis näha pidevalt mingit heietamist sellel Eesti ja Vene teemal... Aitab kah, kõik teavad juba, et see foorum on vihaseid tulihingelisi patrioote täis. Avage kuskil off topicus või läbu teemas eraldi teema "Eesti ajalugu" või mida iganes ja vaielge seal.. Mitu korda olen tulnud siia lootusega, et avaldatud on uudis Kalju kohta või midagi (mis sest, et praegu saab uudiseid ainult selle kohta kuidas Kalju naised judo meistrivõistlustel võidutsevad), aga ikka on mingi totaalne offtopic siin.
                            Mina patustasin ka praegu ja lõpetan..

                            Kommentaar


                              küll on ikka toredad need jutud, kus uuakse sisse väljend "puhastverd eestlane", see kõlab nii müütilise olevusena.. muinasjutud mulle meeldivad
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                No Dmitri Kovtunovitš on ju venelane. Okei saan aru, kui miski kauge esivanema tõttu on hakanud jooksma perekonnanimi Kovtunovitš, siis eesti kodukeelega ja -meelega inimene paneks oma lapse eesnimeks näiteks Tarmo või Kristjan, mitte Dmitri või Sergei. Tarmo Kovtunovitš´it saaks juba ajaloo keerkäikude tõttu võtta eestlasena. Eika ja PraS ma võin vististi kihla vedada, et Teie eesnimed on eesti omad? Samamoodi võib kihla vedada, et Dmitri/Sergei/Vladislav perenimega Tamm või Kask on venelane. Loomulikult ei ole see alati nii, aga 80% julgen kindlalt lubada.
                                Algselt postitas alehis
                                "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                                Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X