320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    positiivne
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      Tublid, loodan et jätkate glasnostiga.

      Kommentaar


        Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
        Duubli kohta ei tea, aga aastake tagasi Tenerifel kaies onnestus pohimeeskonna treeningut naha, mis oli igas mottes taielik extraklass. Mangijad naitasid selliseid kiirusi, et paris imelik hakkas kohe. Selles mottes ei tule see tulemus yllatusena, eriti kui arvestada, et sealsed sellid yritavad vaga treeneritele silma jaada. Loodame, et sealt hangitakse vaart kogemus.
        Tenerife on ju praegu koige korgemas liigas Hispaanias.

        Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
        Sellel külameeskonnal on ajalugu rohkem, kui enamusel Eesti praegustel klubidel (anno 1936), samuti infrastruktuur ja nende kodumänge käib vaatamas rohkem inimesi per`mäng, kui meil terve vooru peale kokku.
        Palju sellel viimasel klubil vaatamas käib siis? Üle 300-400 ei tohiks ju käia välja arvatud kui mängitakse Tenerife voi Las Palmase vastu...
        Kas tohib küsida huvi pärast, kas mängisite ka pohimeeskonna vastu sest neil on ju järgmine mäng nüüd laupäeval.

        Kommentaar


          Kui ajalukku tagasi vaadata, siis II liigas teise koha saavutanud Rakvere meeskond mängis 2008. aasta veebruaris samuti Tenerifel sõprusmängu CD Marino meeskonnaga ning tulemuseks jäi 4:5 kaotus... Kaljult oleks siiski oodanud natuke enamat, kui nappi võitu...

          Kommentaar


            Kusjuures see CD Marino mängib hispaania tugevuselt 4 liigas. Päris vägev liiga on see. 17 piirkonda, igaühes 20 meeskonda!

            Sellelt tasemelt tuli ka Balbinot muuseas.

            Kommentaar


              Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
              Kusjuures see CD Marino mängib hispaania tugevuselt 4 liigas. Päris vägev liiga on see. 17 piirkonda, igaühes 20 meeskonda! Sellelt tasemelt tuli ka Balbinot muuseas.
              Ja Kalju võidab sellist tiimi 2-1?? Päris hea muidugi. Jumala ja fännide õnn, et Tallinna Uhkus meid euroopas ei esinda.
              Tegelt tahaks, et Kalju nüüd mõne sõprusmängu Eesti klubiga ka peaks. Ma ei kujuta ette, keda nad praegu võita võiks. Hooaja lõpuks koht Meistriliigas arvatavalt 7-9, juhul kui suuri muutusi ette ei võeta.

              Kalju!!! Kalju!!! Kalju!!! (paus) Kalju!!! Kalju!!! Kalju!!! (paus) Kalju!!! Kalju!!!

              Soengute ja saba nimel,
              Piksenool
              Algselt postitas alehis
              "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
              Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

              Kommentaar


                Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                Ja Kalju võidab sellist tiimi 2-1?? Päris hea muidugi. Jumala ja fännide õnn, et Tallinna Uhkus meid euroopas ei esinda.
                Tegelt tahaks, et Kalju nüüd mõne sõprusmängu Eesti klubiga ka peaks. Ma ei kujuta ette, keda nad praegu võita võiks. Hooaja lõpuks koht Meistriliigas arvatavalt 7-9, juhul kui suuri muutusi ette ei võeta.

                Kalju!!! Kalju!!! Kalju!!! (paus) Kalju!!! Kalju!!! Kalju!!! (paus) Kalju!!! Kalju!!!

                Soengute ja saba nimel,
                Piksenool
                debiil oled vist vähe.

                Kommentaar


                  kodanik on siia foorumisse tulnud ilmselgelt lihtsalt fekaali pritsima, valdav osa poste on ühesuguses inisev-üleolevas võtmes. ma üleliia ei erutuks.


                  või tegelt nagu on popp küsida:

                  kelle varikonto sa oled?
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Päris tragikoomilised postitused on sellel vennal, suht sisutühjad on need kõik.

                    Kommentaar


                      selle kohta öeldakse: "don't feed the troll"
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        kodanik on siia foorumisse tulnud ilmselgelt lihtsalt fekaali pritsima, valdav osa poste on ühesuguses inisev-üleolevas võtmes. ma üleliia ei erutuks.


                        või tegelt nagu on popp küsida:

                        kelle varikonto sa oled?
                        Ma pakun et Umar

                        Kommentaar


                          Tõepoolest, enam ma piksenoole postitusi ei uuri, samas duubeldan masturri

                          Kommentaar


                            Algselt postitas masturr Vaata postitust
                            Ma pakun et Umar
                            Ei usu. Ei sobi kuidagi tema stiiliga kokku. Vaevalt Urmar üldse varikonto teeks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ballack Vaata postitust
                              Ei usu. Ei sobi kuidagi tema stiiliga kokku. Vaevalt Urmar üldse varikonto teeks.
                              Ma ei tea kas Urmaril varikontosi on, kuid tõesti see eelnimetatu küll tema oma pole.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                                Ma ei tea kas Urmaril varikontosi on, kuid tõesti see eelnimetatu küll tema oma pole.
                                Kogu austuse juures urmari vastu võin öelda, et see ei ole ei urmari, ega ka mitte kellegi teise varikonto.
                                Algselt postitas alehis
                                "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                                Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X