320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    see font on adidase poolt disainitud.

    Kommentaar


      Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
      see font on adidase poolt disainitud.
      No sel juhul on Raimo andekam kui kõik Adidase disainerid kokku
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Ma vaatan, et täna pole Reinul ärapanemises päris tema päev

        Kommentaar


          Kurb on muidugi ka see, et palju lubatud kampaaniatest pole siiamaani undki veel näinud. Kooliaasta kah lõppemas, millal üritatakse, kas siis kui lapsed maal?

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Naljakas tegelikult mõelda, et Nõmme Kalju mängijate varustusse kuulub mingi 8000+ krooni eest varustust ning Narva Transi mängijad jagavad oma haisvaid särke juba umbes viiendat hooaega. Omaette küsimus, kes väljakul parem on.

            Aga kui masturri poolt öeldud fakt paika peab, siis teeb see klubi ikka kõike nii valel ajal kui võimalik. Positiivne on muidugi see, et taaskord peaks mu mõtteavaldus paika, et neid pooletoobiseid pole vaja, aga kui sa saadad 5 mängijat minema, siis jääb koosseis ikka üpris lahjaks.
            Mitte kõik ei läheaga õnneks on sellest aru saadud kes mängib kes ei

            Kommentaar


              Algselt postitas masturr Vaata postitust
              Varsti pole enam mehi kas mängiks v õigemini mängumehi sest kuuldavasti on pärdikud koju saadetud aga duublist pole väga kedagi võtta

              tohoh, kuidas ei ole? duublis pidid ju kunnid olema, kes siiani pärdikute pärast meistriliigas eriti proovida ei saanud



              Algselt postitas vpiigo Vaata postitust
              Jmiks ei võeta duublis kedagi yles mängima eriti??? Kui ma ei eksi siis eelmine aasta ei saanud keegi sealt yles mängima kordagi??
              Algselt postitas Mister Vaata postitust
              Meeldiv on ka see, et mänguaega antakse noortele duublikuttidele.
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                tohoh, kuidas ei ole? duublis pidid ju kunnid olema, kes siiani pärdikute pärast meistriliigas eriti proovida ei saanud
                Huvitav kes need kunnid on seal siis?
                1 Alcantara Spinola, Jose Iran 28.12.1985 Mehhiko
                2 Amaral Do Nascimento, Rafael 10.10.1988 Itaalia
                3 Asibey, Bernard Danso 17.03.1992 Holland
                4 Belozjorov, Silvestr 30.09.1991 Eesti
                5 Boikov, Andres 23.02.1994 Eesti
                6 Gornostajev, Erik 15.06.1994 Eesti
                7 Jakobson, Greeg 31.10.1991 Eesti
                8 Jakovlev, Aleksei 25.02.1994 Eesti
                9 Kisel, Ilja 14.01.1991 Vene
                10 Kivi, Sami-Sander 11.05.1990 Eesti
                11 Kolk, Mark 03.02.1994 Eesti
                12 Kornilov, Kirill 12.12.1994 Eesti
                13 Kuzmin, Vladimir 22.01.1992 Eesti
                14 Lvov, Andrei 03.10.1994 Eesti
                15 Mõškiv, Daniil 20.11.1994 Eesti
                16 Mäekala, Marek 24.11.1991 Eesti
                17 Paal, Innar 30.06.1994 Eesti
                18 Paal, Timo 30.06.1994 Eesti
                19 Pak, Ranner 17.02.1989 Eesti
                20 Stokas, Julius 25.02.1990 Eesti
                21 Tarasov, Ilya 02.08.1994 vene
                22 Udalov, Jevgeni 26.07.1994 Eesti
                23 Veikolainen, Denis 11.10.1994 Eesti
                24 Vnukov, Denis 01.11.1991 -
                25 Voštšilenko, Igor 21.07.1991

                Kommentaar


                  Vnukov on küll väga tublilt hakkama saanud! Kindlasti palju edukamalt kui mõnigi leegionär.

                  Kommentaar


                    Huhh, ma esimese hooga vaatasin ,et mingi Läti Virsliga vene nimedest koosneva klubi nimekirja on keegi siia toppinud aga siis leidsin Sami-Sander Kivi
                    Kena tulevik oootab Kaljut ees ,kõik puha Nõmme mändide all sündinud poisid
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                      Huhh, ma esimese hooga vaatasin ,et mingi Läti Virsliga vene nimedest koosneva klubi nimekirja on keegi siia toppinud aga siis leidsin Sami-Sander Kivi
                      Kena tulevik oootab Kaljut ees ,kõik puha Nõmme mändide all sündinud poisid
                      Mitte ainult, mõned duubli leegionärid kah, kes isegi sellises konkurentsis istuvad pingil. Aga eks lõunamaa pojad arenevadki ju eestlastest aeglasemalt

                      Kommentaar


                        Noored poisid tulevad varsti russidele peale (mõtlen 96 aasta poisse) ja russid kaovad. Poleks neid endisi TVMK tüüpe seal duublis praegu, siis oleks duubel kuskil kolmandas liigas.

                        Kommentaar


                          Siia siis mõttejätk Lindpere teemast. Seal siis arvati, et Eesti klubide vastu võiks huvi tõusta, kui mängidaks ntks tugevate välisklubide vastu (a'la eesti-brasiilia ja ny red bulls - juve). Ise arvan, et ideel jumet. Kui näiteks meenutada, milline huvi oli selle vastu, kui Litmanen käis korra Kalju trennis.

                          Miks just Kalju teemas sellest kirjutan? Sest Kalju ju on promomise kunn, nii öelda. Viigu siis asi ühe sammu võrra veel edasi. Ja ei, ma ei looda, et kalju mängiks ~Juvega vms, leian, et huvi tekiks ka kohtumisel mõne Soome, Rootsi vms tugevama klubiga. Iseasi, kas vastasmeeskond tuleks motiveerituna kohale.

                          Ideel aga jumet on kindlasti, leiab bobbilly.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                            Huhh, ma esimese hooga vaatasin ,et mingi Läti Virsliga vene nimedest koosneva klubi nimekirja on keegi siia toppinud aga siis leidsin Sami-Sander Kivi
                            Kena tulevik oootab Kaljut ees ,kõik puha Nõmme mändide all sündinud poisid
                            Kurat mulle meeldivad mehed, kes kõigepealt kommenteerivad teisi ja alles siis vaatavad endale otsa. Kena aeg on Floral käes, kõik puha igipõlised eestlased koos - Abashidze, Beglarishvili, Jahhimovitš, Mašitšev, Minkeinen, Mošnikov, Pedõk, Veis, jne.. Tõsine reality reiv! See rahvusesse liigitamine on ikka üks vingelt tegija teema. Pohhui, et ka vene nimedega mehed võivad väga hästi meeskonda aidata ja ka esindada.

                            Kommentaar


                              Pinged Eesti-Horvaatia mängu eel, Olic ei tule ju ikkagi :S
                              Parem georg otsas kui Paul keres.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
                                Pinged Eesti-Horvaatia mängu eel, Olic ei tule ju ikkagi :S
                                Just,just nuutukene teab kõike väga selgelt..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X