320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
    Ma kord juba kirjutasin aga kordan veelkord üle. Tulge varem kohale, parkige auto Vääna tänavale pargipoolsesse äärde. Sinna mahub oma 200-300 autot kuni Tähetorni hotellini. Veel on võimalik parkida Hiiu pubi ette ja Vääna tänava ja Pärnu mnt nurgal olevale suurele tühermaale. Ja kui te ka sinna vaba kohta ei leia, saate parkida Seljaku tänavale. Lisaks on veel Mustamäe Spordikeskuse suur parkla. Sealt on ainult 7 minutit jalutada Hiiu staadionile!
    Kutid, rohkem fantaasiat!!!
    Raul, hull oled või? Kui treppi ikka ei saa, siis ma ei tule!

    /iroonia lõppeb.

    Tegelikult on asi nii, et mõelda me ei suuda, sest laiskus on kehas sees juba mitu head aastat.
    See lõputu võrrand..

    Kommentaar


      Nii mõtlesin,et räägin ühe vana sõbrannaga,et kas tema sai kutse. Ta on elanud terve elu nõmmel, kuid talle kutset ei tulnd. Sõbrannale tuli.

      Ma siiralt loodan,et saaks 1.5 kuni 2k kokku. Siis oleks täitsa asja ette see jagamine läind

      Näeme homme hiiul.

      1 says:
      sõbranna just ütles, et talle tuli koju ja ta viskas prügikasti selle

      Kommentaar


        Algselt postitas jkddp Vaata postitust
        mina oma postkastist kahte kutset igatahes ei saanud - juu siis virutati ara!

        ma tahaks n'ha kuhu need autod pannakse. Kalju oleks v]inud orgunnida parem bussiliini l'bi n]mme - mis rahva kohale toob!
        Bussiliin on väga hea idee, teeme selle tulevikus ära!
        Mis parkimisse puutub, siis staadioni ees avatud lisaparkla, ja selle täitumisel suunab reguleerija autod edasi pikki Harku tänavat ja vajadusel ka Vääna tänavale. Parkida võib ka Pidu tänava lõigule, mis jääb Seljaku ja Harku tänavate vahele vahele.

        Ei tasu liigset paanikat teha, ruumi tegelt on ja asjad kulgevad kindlasti positiivselt Räägime parem mängust...esimene omavaheline kohtumine Hiiul ja Kaljul kindlasti väga tugev šants olemas!
        "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Ma pakun et tuleb 3 tuhhi nagu raudpolt!

          Kommentaar


            Saab veel pakkuda rahvaarvu?
            1210 ütlen ja tasuta sügiseste MLi mängude vaatamisest ära ei ütleks küll
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Algselt postitas zaz Vaata postitust
              Saab veel pakkuda rahvaarvu?
              1210 ütlen ja tasuta sügiseste MLi mängude vaatamisest ära ei ütleks küll
              Kella 13-ni võite rahvaarvuga tuld anda julgelt
              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                Kella 13-ni võite rahvaarvuga tuld anda julgelt
                Hommik!

                1414 ... +/- 2
                Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                Kommentaar


                  ok ma pakun ka mingi 1640 inimest.
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    Ma pakun 2143 inimest.

                    Kommentaar


                      pakun 1100

                      Kommentaar


                        Algselt postitas foreverer Vaata postitust
                        pakun 1100
                        usun et tuleb 800-900

                        Kommentaar


                          Kuigi ilm on enam-vähem(vähemalt teisel pool Tallinnat), siis olen millegipärast pessimistlik. Pakun 862, aga loodan, et saan meeldiva üllatuse osaliseks

                          Kommentaar


                            811, kui keegi on seda juba pakkunud siis 812.

                            Kommentaar


                              79. eemaldati tehnilisest alast Kalju peatreener Fredo Getulio Aurelio

                              Ehk ostate selle meeletu promo asemel sellele mehele ajud?

                              Kommentaar


                                Vahet pole,kas eemaldati v6i ei.Aga mulle tundub,et t2na sa skoorid :P hea,et florale 2ra tegite.
                                Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                                Kommentaar

                                Working...
                                X