320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kossumees Vaata postitust
    Deem, mul sai printeri tint otsa ... Kas ise joonistatud flaierike ajab ka asja ära ??
    Siiski vist ei mängi välja

    Kommentaar


      kas täna siis saab tallinna uhkus ja au eesti südame poolt murtud?
      Invest In Africa

      Kommentaar


        Loodetavasti saab täna Gomes mänguaega, oleks huvitav näha, kas eeldatavalt nõrgemate vastu saab ta millegagi hakkama või mängib sama edukalt kui eelmised mängud.

        Kommentaar


          Nuta või naera, aga seis on ikka nagu eelmisel aastal....
          Nimede järgi võiks medalid kaela riputada, aga platsil ei saada lithsalt millegiga hakkama. Lükatakse taga 3 minutit söötu ja siis kaotatakse. Tänase mängu stsenaarium praktiliselt..
          Mind üllatas Rafael kes jäi päris mitmel korral silma. Oleks võinud küll oma võimaluse ära lüüa, aga muidu oli väga hea terav ja tegi ka kaitses tööd.
          Sala oli taas hea ning Nunesel ka viga polnud.
          Täna olid sitad hoopis 2 eestlast: Haavistu ja Võtti (nende halvale mängule võiks ka värava kirjutada mis sündis).Ahjaa, Terehhov tatsas ka niisama omas mullis ja tekitas Paidekatele häid väravavõimalusi.
          Ja see Bruno on ka klass omaette..

          Masendav...

          Kommentaar


            Algselt postitas Ray Vaata postitust
            Prindi flaier ja tule odavamalt vaatama Kalju naasmist Hiiu staadionile, kus Paide Linnameeskonnale lükatakse laupäeval puur palle täis!

            Ainuke pall mis puuri löödi oli penaltist ja seegi ei taganud võitu !

            Kommentaar


              Lgp. Tallinna Uhkuse fännid ja funktsionärid!

              Ma küsin, et mis juhtus???????

              Saba nimel,
              Piksenool
              Algselt postitas alehis
              "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
              Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

              Kommentaar


                Algselt postitas -thierry-
                Ingemar Teever mängib juba??
                Hooaja algusest mängib juba.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mister Vaata postitust
                  Hooaja algusest mängib juba.
                  Ja te ei suuda ikka võita? Imelik.
                  Algselt postitas alehis
                  "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                  Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                  Kommentaar


                    Noh mis öelda , Kaljul seis on päris nutine, hooaja eel kui vaatasin neid nimesid ja aastalõpukal kuidas mehed mängisid täis ambitsioone jne siis olin üpriski kindel,et kaljuga läheb see aasta kõigil raskeks,ning liigas kolmas koht ei tohiks olla probleem. Kuid kui selliste meeskondadega ei suudeta tulemust saada,siis on midagi ikka väga valesti. Äkki peaks hoopis juhtkond midagi väga drastilist ette võtma,et asjaolud muutuks ?
                    sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                    Kommentaar


                      mingi aeg saaks jätkata siis kui kutsuda turundust tegema alaver mati,see räägib rahad välja.....
                      Invest In Africa

                      Kommentaar


                        täitsa ptsis.

                        täna mängiti küll esiliigat....kui sedagi. Nii uimane ei saa olla lihtsalt.

                        Kommentaar


                          Nõmme Kaljust peaks kirjutama jalgpalli ABC, kuidas ei tohi meeskonda komplekteerida ning kuidas mängida. Kõige üllatavam on see, et Terehhov soovib ennast Eesti jalgpallipubliku ees häbistada, targem oleks olnud ehk karjäär korralikul tasemel lõpetada, mitte nii et terve mängu peale ei suuda ühtegi asjalikku söötugi lükata.

                          Keskkaitsjatest pole muidugi mõtet rääkidagi, nende mängutaseme järgi võib juba öelda, et 5. koht on maksimaalne, mis ka see hooaeg saavutatakse. Keskväljal puudub igasugune loovus, et ei tekigi isegi amatöörmeeskonna vastu olukordi, kus peaks väravaid lööma. Tundub, et isegi füüsilise vormiga jääme 4 v 5x nädalas treenivatele paidekatele alla.

                          päeva küsimus:

                          mitu mängijat mängis täna jalgpalli ning teenis palga välja? mõned üksikud
                          mitut mängijat näeme aga õhtul pidutsemas? enamusi.

                          kast õlut kihlveoga on vist juba kaotuse teele minemas. pakun järgmise kihlveo välja ning ütlen, et Gomes ei suuda hooaja peale üle 5 värava lüüa, kes soovib?

                          Kommentaar


                            Eelmine aasta ma mäletan et kaotuste vabanduseks toodi Teeveri vigastus aga mis nüüd viga on?

                            Kommentaar


                              Ma juba pikalt rääkinud, et see peatreener Fredo on paras kloun seal pingil.. pole ta mulle kunagi meeldinud ja ma ütlen, et ta on pask. Tooge normaalne peatreener ja tulemused hakkavad tulema. Vaadake Tammekat, toodi Kristal etteotsa ja nüüd mängime väga tublilt hooaja algul, võrreldes eelmise hooajaga.

                              UUT TREENERIT ON VAJA, SEE ON KÕIGE SALADUS.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                                Ma juba pikalt rääkinud, et see peatreener Fredo on paras kloun seal pingil.. pole ta mulle kunagi meeldinud ja ma ütlen, et ta on pask. Tooge normaalne peatreener ja tulemused hakkavad tulema. Vaadake Tammekat, toodi Kristal etteotsa ja nüüd mängime väga tublilt hooaja algul, võrreldes eelmise hooajaga.

                                UUT TREENERIT ON VAJA, SEE ON KÕIGE SALADUS.
                                100% nõus, et üks hea treener paneks selle meeskonna kõvasti paremini mängima

                                Kommentaar

                                Working...
                                X