320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Finest-Swe! Vaata postitust
    He used to play in junior teams, hes only 20 but recently he played with Zulte Waregems reserve team. Zulte is not a bad team and he has family in Belgium, maybe in 1-3 days you will notice him, a really good guy both off and on pitch And I just saw Kalju sold all their brazilians and others? Why? I heard that Nunes guy was on a party or something? Kalju is my favorite club in Estonia also
    Kalju sent away foreign players because those players agent was a cheater and Kalju found it out and fired him and his players.
    Nunes had disciplinary problems (he didn't come to pre-season trainings and other stuff, he also got caught trying to pay with stolen credit card in nightclub).
    But why does Syrianska send Ghanno away if he is so good?

    Kommentaar


      Error

      Kommentaar


        Well if you say that he is too bad for Syrianska then I don't really believe in him, sorry But lets see. Our new head coach does not take new players in so easy (I hope) so he must be good if he gets contract.

        Kommentaar


          Error

          Kommentaar


            Algselt postitas Finest-Swe! Vaata postitust
            Well my dad has spoken with Sergei Terehhov alot about him, and they are good friends.. But you know that Syrianska is better than Levadia and Flora etc..
            yes, of course! Syrianska would beat Wisla about 5:0!

            Kommentaar


              Algselt postitas dannar Vaata postitust
              yes, of course! Syrianska would beat Wisla about 5:0!
              Vanna ja Vunk, kes olid Floras kindlad põhimehed, istuvad pingil ju.

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Vanna ja Vunk, kes olid Floras kindlad põhimehed, istuvad pingil ju.
                Sest neil pole piisavalt tumedaid kulme ja õiget usku.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Finest-Swe! Vaata postitust
                  Well my dad has spoken with Sergei Terehhov alot about him, and they are good friends.. But you know that Syrianska is better than Levadia and Flora etc..
                  Well, I really hope that he is a good player for Kalju. At first I didn't believe that Syrianska would be better than Flora or Levadia, but players from Flora (Vanna and Vunk) are only sitting on the bench in Syrianska so that shows something.

                  If you have any news then keep us in touch!

                  Kommentaar


                    Error

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Finest-Swe! Vaata postitust
                      The trainer has something personal against Vanna and Vunk. And Syrianska IS better.. Vanna and Vunk is good in a bad league, but worse in a better. You know what Vosko did in Syrianska? He is loved by all the fans. You can think what you want.
                      Is it about that, that Syrianska's trainer prefers assyrian people or something?
                      But what Vosko did so special? He scored only 2 goals, didn't he?

                      Kommentaar


                        Sellel fänluse koha pealt..
                        Mäletan, kui Kalju fännid tulid esimest korda Paidele Esiliigasse kaasa elama (Warriori vastu vist). Kõik ootasid ja tahtsid seda fänluse imet näha. Nägimegi ja saime ise sealt tõsiselt innustust ja mõtlemisainet. Käega katsutav- silmaga nähtav eeskuju, mingil määral. Kahju tõesti näha seda lagunemas. Mario, näha on, et oled praegu nii teiste, kui ka enda (tundub, et arvamuse avaldamise pärast) nurka surutud. Siiski, ehk pöörad asja ringi ja alustad ise ka puhtalt lehelt, samamoodi nagu ka meeskond ilma välismaalasteta. Mis seals on, surud enda Mina ka natuke alla ja hakkad uuesti toetust avaldama. Mõne muu klubi juurde minek jätaks sellele väga kehva maigu juurde, minu meelest. Ära valesti aru saa, ma pigem toetan sind ja arvan, et võiksite oma kamba uuesti kokku ajada ja edasi minna. Millal siis veel, kui praegu, "uue" Kaljuga?!
                        sigpic
                        It's all about Football, Football and Nothing else.

                        Kommentaar


                          Error

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elBiD Vaata postitust
                            Sellel fänluse koha pealt..
                            Mäletan, kui Kalju fännid tulid esimest korda Paidele Esiliigasse kaasa elama (Warriori vastu vist). Kõik ootasid ja tahtsid seda fänluse imet näha. Nägimegi ja saime ise sealt tõsiselt innustust ja mõtlemisainet. Käega katsutav- silmaga nähtav eeskuju, mingil määral. Kahju tõesti näha seda lagunemas. Mario, näha on, et oled praegu nii teiste, kui ka enda (tundub, et arvamuse avaldamise pärast) nurka surutud. Siiski, ehk pöörad asja ringi ja alustad ise ka puhtalt lehelt, samamoodi nagu ka meeskond ilma välismaalasteta. Mis seals on, surud enda Mina ka natuke alla ja hakkad uuesti toetust avaldama. Mõne muu klubi juurde minek jätaks sellele väga kehva maigu juurde, minu meelest. Ära valesti aru saa, ma pigem toetan sind ja arvan, et võiksite oma kamba uuesti kokku ajada ja edasi minna. Millal siis veel, kui praegu, "uue" Kaljuga?!
                            Nõustun. Ma ise pole eriline eestvedaja aga plaanis on ikka kõikidel mängudel käia kui võimalik.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Finest-Swe! Vaata postitust
                              But you know that Syrianska is better than Levadia and Flora etc..
                              This seasons Flora and Levadia are both weak, so probably yes, Syrianska is better at the moment, but I highly doubt that Syrianska would have won against last seasons Levadia.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elBiD Vaata postitust
                                Sellel fänluse koha pealt..
                                Mäletan, kui Kalju fännid tulid esimest korda Paidele Esiliigasse kaasa elama (Warriori vastu vist). Kõik ootasid ja tahtsid seda fänluse imet näha. Nägimegi ja saime ise sealt tõsiselt innustust ja mõtlemisainet. Käega katsutav- silmaga nähtav eeskuju, mingil määral. Kahju tõesti näha seda lagunemas. Mario, näha on, et oled praegu nii teiste, kui ka enda (tundub, et arvamuse avaldamise pärast) nurka surutud. Siiski, ehk pöörad asja ringi ja alustad ise ka puhtalt lehelt, samamoodi nagu ka meeskond ilma välismaalasteta. Mis seals on, surud enda Mina ka natuke alla ja hakkad uuesti toetust avaldama. Mõne muu klubi juurde minek jätaks sellele väga kehva maigu juurde, minu meelest. Ära valesti aru saa, ma pigem toetan sind ja arvan, et võiksite oma kamba uuesti kokku ajada ja edasi minna. Millal siis veel, kui praegu, "uue" Kaljuga?!
                                Kui see vaid nii lihtne oleks, siis võimalik, et tasuks tõesti üritada, sest olenemata kõigest, kuidas suhtumine minusse on, on see klubi sügaval südames ning läheb väga korda, kuigi ehk ammu ei peaks.

                                Aga kui klubi president ütleb: kuule mario kas sa vahest elust rõõmu ka tunned? miks sa koguaeg nii negatiivne oled?
                                tõesti ma ei mõista miks sa üldse kalju mängudel käid kui sa alati igast asjast suudad negatiivset leida...
                                ole kena mees ja vali, siis juba mõni teine klubi, sest selline "fänn" ei tee mängijatele, klubile, teistele fännidele ega ka sulle endale rõõmu... selles olen kindel, kasva oma puberteedi east juba ükskord välja ja kui tõesti ei meeldi, siis miks sa käid?
                                sa ju suur flora pooldaja mine toeta neid ja tunne rõõmu
                                usse on, on see klubi sügaval südames ning läheb väga korda, kuigi ehk ammu ei peaks.

                                Ja nii suur mu võim ei ole fännide seas, et kogu fänniarmee saaks säästusektorisse, kuigi väga paljud lausa kaalusid seda varianti. Aga eks näis, ei välista miskit. On maailma vutiski väga palju näiteid, et juhtkonda vihkad, aga klubi armastad, miks mitte ka siis mitte siin.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X