320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis tabeliseisu puudutab, siis see vähempeetud mäng on siiski Floraga, natuke keeruline sealt mingit punktilisa loota. Pronksi tahaks loomulikult hirmsasti, aga allesjäänud mänge realisti pilguga vaadates tuleb pigem õnnelik olla, kui see neljaski pulk kätte jääb. Transil on tegelikult ikka väga lihtne lõpp - Kure, Lootus, Tulevik, Paide, Tammeka. Tugevamatest vaid Sillamäe, aga seegi kodus, ja siis omavaheline Kaljuga samuti kodus. Raske näha, et nad puhtmänguliselt sealt kuigivõrd midagi ära annavad. Kaljul on samas veel ees nii Levadia kui ka uuesti Flora ning nagu öeldud, ka Trans, kõik võõrsil. Lisaks tuleks võita kõik n-ö kohustuslikud mängud (Kure, Paide, Lootus) ja siis ilmselt ka Sillamäed kodus. Või loota Kalevi libastumisele näiteks võõrsil Tuleviku vastu vms. Mitte võimatu, kuid üsna raske siiski.

    Aga noh, eks alati võib muidugi ka rahad-vahele-võltsime-dokumente-faktorile panustada.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas Yes Vaata postitust
      Mario jutt on täitsa õige. Fännklubi tahab toetada oma meeskonda ja ka arvamust avaldada. Sellel korral keelati hüüda "Fuck you referee"..järgmine kord keelatakse võib-olla juba mõni fännilaul ja lõpuks peab juba repertuaari juhtkonnale andma,et mingeid "üllatusi" ei tuleks...Olgu..see on ilmselt liialdus, aga fänn peaks olema sõltumatu.
      Tundub, et Pantri ülespooja võib olla just juhtkond...Ja kui kõik läheb hästi, võib järgmisel hooajal näha juba iseseisvat fännklubi.
      Aga, mis see nilbuse karjumine sulle annab? Arvad, et oled nüüd jõhkralt kõvem mees?

      Kommentaar


        Algselt postitas Silver Vaata postitust
        Aga, mis see nilbuse karjumine sulle annab? Arvad, et oled nüüd jõhkralt kõvem mees?
        Mida üldse karjumine annab? Ehk istuks üldse tribüünil vaikuses?
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas Silver Vaata postitust
          Aga, mis see nilbuse karjumine sulle annab? Arvad, et oled nüüd jõhkralt kõvem mees?
          Jalgpallipublik käib end staadionil välja elamas ja eks igaüks käitu oma arengutasemele vastavalt. Ja kui selliseid poolehoidjaid klubile vaja pole, jumal nendega. Teine teema on muidugi see, et toosama punt on ainuke aktiivne toetajaskond.
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            See on puhtalt minu arvamus, aga Nõmme Kalju fännidel on väga mitmeid lahedaid hüüdeid ja laule, mida nad vahetpidamata on laulnud. Kuna Eesti jalgpallimaastik ja fännikultuur on niigi väike, siis võiks vähemalt natukenegi mõistuse piires vaadata, mida karjuda.

            Ma pole mingi ütleja, aga "fuck you referee" ja "kohtunik on pede" on minu meelest labasuse tipp. Eks arenguruumi on meil kõigil ja tase on ka erinev nagu sa mainisid, seega las jääda..

            Lihtsalt mina igatsen tagasi neid aegu, kui sai esiliigast ülesse ronitud ning fännidega igasuguseid lahedaid reise organiseeritud. Vot see oli fännikultuur! Näiteks Lootusega mäng meenub eredalt, kuidas lumisel Hiiul vastast korralikult kotiti, lauldi ja nauditi.

            Nüüd on pigem selline provotseerimine ja nilbuste karjumine moes. Ju ma siis ei jaga biiti..

            Kommentaar


              Asi ei ole madalalaubalisuses, et kes on kõvem vend ja rohkem roppuseid suudab karjuda vmt. Staadion on lihtsalt koht, kus teatud sihtrühm s.t fännklubi avaldab oma arvamust erineval moel, olgu see siis toetav laul, vilekoor, halvustav/toetav plagu jne.

              Järgmisena keelame nt Felipele vilistada Levadia-Kalju mängus?

              Kommentaar


                Okei, toome näite. On Nõmme Kalju mäng, vilistama tuleb kohtunik X, kes viimati tegi Kaljule natukene "liiga" andes X mängus penalti ja vilistades mitmes olukorras fännidele arusaamatult.

                Nüüd mõtlen, et olen äge vend ja teen suure plagu oma arvamuse avaldamiseks: Kohtunik X on M*nn suure algustähega! Kas see on normaalne?

                Okei, sina avaldad arvamust, aga inimesed, kes staadionile tulevad jalgpalli nautima ja kaasa elama, siis nende jaoks on see natukene lame. Tulen väravast sisse, vaatan mingi noor nolk istub plagu ääres, millel on kirjutatud Kohtunik X on Munn! Normaalne, eks? Ja kui klubi juhid hakkaksid seda keelama, siis oleks see väga ebanormaalne tegevus?
                Last edited by Silver; 16.09.10, 12:10.

                Kommentaar


                  No mida, Silver??
                  Kas Eesti koondise mängul käivad fännid on siis kõik madalalaubalised idioodid kui iga teine mäng karjutakse kohtunike suunas sama asja?
                  See, mille peale meie karjusime, oli igati õigustatud (kohtunik vilistas poolaja ära siis, kui Kaukvere oli 1v1 väravavahiga saamas).

                  Kes meist ei igatseks vanu aegu tagasi, aga praegu on lihtsalt asjad läinud nii nagu nad on...
                  Yes ütles väga õigesti, mis toimub..

                  // Pole sõnu Silver... Plagusi pole kohtunike suunas veel keegi teinud, aga vaata välismaa jalgpalli mees, kohtunikud saavad pidevalt enda kohta toredaid hüüdeid kuulda.

                  Kommentaar


                    Praegu on minu meelest prioriteet number üks see, kuidas saaks kellelegi ära väänata. Vanasti oli ikkagi peamine prioriteet see, kuidas meeskonda toetada ja ühiselt kaasa elada ning mängu ilu ja võlu nautida. Või ma eksin?

                    Kommentaar


                      Põhimõtteliselt ma saan aru, et Kalju sooviks Tuleviku fänne endale
                      Vaikset asjatundjate punti, kes karjub ainult viisakusväljendeid ja ergutushüüdeid.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mister Vaata postitust
                        Kas Eesti koondise mängul käivad fännid on siis kõik madalalaubalised idioodid kui iga teine mäng karjutakse kohtunike suunas sama asja?
                        Miks kõik kohalolijad peaksid idioodid olema?

                        Kuigi ma selletaolist skandeerimist ei poolda, on rahvusvahelisel mängul ja koduliigal siiski ka vahe. Koduliigas eestlasest kohtunikule viie meetri kauguselt sõimu näkkukarjumine on minu jaoks pigem isiklik solvang, samas kui koondisemängul on platsiga pikem distants ning kohtunik saab väjendist "kohtunik on pede!" sama palju aru kui "naised platsilt koju!"

                        Aganoh, eks ühest asjast kasvab välja teine, teisest kolmas ja siis ongi inimene nii asja sees, et kõik tundub jõle normaalne.
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          vahelduseks päris huvitav lugemine muide mina näiteks ei tea, et keegi oleks keelanud hiiul "kohtunik on pede karjuda"... samas ma olen seda meelt, et paremaid hüüdlauseid on ka olemas... kui asjale nüüd laiemalt otsa vaadata, siis pigem olen silveriga ühel meelel selle koha pealt, et fänluse printsiibid hakkavad vaikselt oma olemust muutma. positiivse inimesena pooldan iga kell toredat ja soosivat õhkkonda kui negatiivset ja vaenuliku, aga see olen mina...
                          www.jkkalju.ee
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dareth Vaata postitust
                            Miks kõik kohalolijad peaksid idioodid olema?

                            Kuigi ma selletaolist skandeerimist ei poolda, on rahvusvahelisel mängul ja koduliigal siiski ka vahe. Koduliigas eestlasest kohtunikule viie meetri kauguselt sõimu näkkukarjumine on minu jaoks pigem isiklik solvang, samas kui koondisemängul on platsiga pikem distants ning kohtunik saab väjendist "kohtunik on pede!" sama palju aru kui "naised platsilt koju!"
                            Jajah.. tapad ühe - oled mõrvar. Tapad miljon inimest - oled suur väejuht. Lennukiga pidi ka pommi hoopis lihtsam kukutada olema, kui näost-näkku näiteks noaga tappa.

                            Kusjuures olen kogu aeg seda pede karjumist halvustanud.. kuid näiteks Balti Turniiril sel aastal said tunded ka minust võitu ning selle hüüde rahvusvahelisem variant tundus kohe väga suupärane. Seega ütleksin, et kõik on suhteline.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas elx Vaata postitust
                              Seega ütleksin, et kõik on suhteline.
                              Kuldsed sõnad

                              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                              Kommentaar


                                Ma ei usu, et Kalju tegemiste suhtes ollakse ükskõiksemad kui varem. Tuleb au anda nendele fännidele, kes laulsid paar aastat tagasi kuuekümne fänniga ja ka praegu, kümne fänniga. On toimunud ju üsna suur muutus... Emotsioon(fänluse emotsioon) on kordades väiksem. Kindlasti on kõik järelejäänud häälekad toetajad endalt kordi küsinud: "miks igal mängul jälle hääl ära karjuda?"...Siiski arvatakse ka kümnekesi, et see on parim viis oma meeskonda aidata. See on päris valus, kui fännklubi laulab esimesel poolajal täpselt nii hästi kui oskavad ja peale seda öeldakse, et olgu parem vait! Kas mängumees jäetakse järgmine kord pingile, kui emotsiooni ajendil ütleb mõne ropu sõna?

                                //Kuno, jutt käib karikamängust Kadriorus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X