320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Even Vaata postitust
    naxxxxui sa hädaldad koguaeg. võta midagi ette siis, mitte ära tule iga postituse peale kus midagi publikust räägitakse kohe tsiteerima, et saksamaal on vot asjad nii ja naa, ja palju õlut, püro ja puha ja meil midagi. ainult loll politsei ja vähe pealtvaatajaid.
    Ega tavaline inimene ei saagi midagi teha,kõik algab EJL'st ja klubidest.Kui ma soccernet.ee ei külastaks siis ma ei teaks üldse mitte midagi mängude kohta,kus ja millal toimub omavahelised mängud.Aga kõik ikka EJL ämbrisse...

    Kommentaar


      Balti liigale vahepalaks teade, et 2. novembril toimuv Kalju-Flora mäng algab kella 16.00 asemel kell 14.30.

      Kommentaar


        Algselt postitas 17 Vaata postitust
        Balti liigale vahepalaks teade, et 2. novembril toimuv Kalju-Flora mäng algab kella 16.00 asemel kell 14.30.
        Mulle sobiks hommikul kell 06:00 mäng, saaks otse tööle minna.

        Kommentaar


          Tundub, et jääb vahele..

          Kommentaar


            Algselt postitas 17 Vaata postitust
            Balti liigale vahepalaks teade, et 2. novembril toimuv Kalju-Flora mäng algab kella 16.00 asemel kell 14.30.
            Kardeti, et äkki kell neli võivad mõned pealtvaatajad siiski tulla?
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Mäng tõsteti veel varasemaks seoses Hiiu staadioni väga kehva valgustusega.

              Osalt mõistetav, sest poole kuue-kuue ajal just ülearu valge enam pole ja nende seaninadega, mis seal staadionil on, ei kannataks lasteliigasidki mängida.

              Kommentaar


                Algselt postitas Sen Vaata postitust
                Mulle sobiks hommikul kell 06:00 mäng, saaks otse tööle minna.
                See postitus on küll vägev Ega väga viga ei olekski kui mäng 6 ajal ära pidada. Ma arvan, et tuleks/läheks sama palju publikut kui 14:30 ajal. A ma saaks otse peolt siis minna. Ööjalgpall. Kui muidu käib asi vastupidi, et mängult baari, siis nüüd saaks minna baarist mängule.

                Valgustust,
                Piksenool
                Algselt postitas alehis
                "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                Kommentaar


                  kas seal on ka valgustus,katsuks ikka mängud täiskuu ajale sättida! saab kõik ennustused selle kaela ajada!
                  Invest In Africa

                  Kommentaar


                    NK polnud täna ei väravavahti,kaitset,keskpoolikut,rünnakut.....mott

                    Kommentaar


                      kuno, mis puhul kallaste täna protokolli vale numbri all kirja pandi?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jorss Vaata postitust
                        kuno, mis puhul kallaste täna protokolli vale numbri all kirja pandi?
                        Aavo, mis sa küsid kui vastust tead.

                        Kommentaar


                          ilmselt oli tegu eksitusega

                          tervitades,
                          kuno

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kriitikameel Vaata postitust
                            ilmselt oli tegu eksitusega

                            tervitades,
                            kuno
                            kas see eksitus 3:- kaasa ei too? siis võrdsete punktide korral enam sillamäest ette ei jäädaks - tühistatud tulemused võrdsed ja sinistel 1 võit rohkem.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kriitikameel Vaata postitust
                              ilmselt oli tegu eksitusega

                              tervitades,
                              kuno
                              Kahju, et siin Like nuppu pole, muidu vajutaks
                              www.jkkalju.ee
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Ma usun, et see eksimus Kaljule kalliks ei lähe, aga ajalugu on jälle tehtud. Mängija mängis vale numbri all. Õhtuleht saab jälle kirjutada, mida Eesti Meistriliigas juhtub.

                                Kusjuures enne mängu imestasime inspektoriga, et miks Kallaste Jevdokimovi numbri all mängib, et kas kavaldavad. Ei tulnud selle pealegi, et lihtsalt valesti kirjutatud on.

                                Reglement ütleb nii:
                                2. Mängu peavad alustama need 11 mängijat, kelle nimed on protokollis esitatud esimesena. Ülejäänud seitse mängijat on vahetusmängijad. Numbrid
                                mänguvormidel peavad vastama protokollis toodud numbritele. Kapteni ja
                                väravavahi nimed tuleb protokollis ära märkida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X