320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sellest aastast juba võib jah

    Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


    Kommentaar


      Üks inimene saab tasuta Levadia- Kalju mängule 02.04.2011. Uuri järgi!

      Kommentaar


        Algselt postitas Mällar Vaata postitust
        PS! Kuhu jäi lubatud Kalju vigastatud mängija, küpsetamas pannkooke?
        Istus minust mõned kohad paremal.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mällar Vaata postitust
          PS! Kuhu jäi lubatud Kalju vigastatud mängija, küpsetamas pannkooke?

          Minumeelest eilseks reklaamiti lihtsalt pannkooke. Laupäeval oli aga tema küpsetamas neid seal.

          Kommentaar


            Mängu eel:
            Hoolimata kohtumise natuke varajasest algusajast soovib Nõmme Kalju pakkuda pealtvaatajatele parimat elamust nii platsil, kui selle kõrval. Kui väljakul toimuv jääb meeskonna hoolitseda, siis selle kõrval toimuva eest hoolitseb mõni vigastuspausil olev Kalju mängumees, kes üritab üle trumbata Mikk Haavistu poolt laupäeval küpsetatud pannkoogid. Kalju jalgpalluri poolt valmivaid suupisteid saate proovida Hiiu staadionil kell 16.45 algaval kohtumisel.

            Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


            Kommentaar


              Algselt postitas Mällar Vaata postitust
              Mängu eel:
              Hoolimata kohtumise natuke varajasest algusajast soovib Nõmme Kalju pakkuda pealtvaatajatele parimat elamust nii platsil, kui selle kõrval. Kui väljakul toimuv jääb meeskonna hoolitseda, siis selle kõrval toimuva eest hoolitseb mõni vigastuspausil olev Kalju mängumees, kes üritab üle trumbata Mikk Haavistu poolt laupäeval küpsetatud pannkoogid. Kalju jalgpalluri poolt valmivaid suupisteid saate proovida Hiiu staadionil kell 16.45 algaval kohtumisel.
              Ara nüüd pahanda,kõik vennad olid terved,ning Kunol ja Petsil polnud südant kedagi vigastada Ja kas vigastatud mangumehe pannkook on parem kui tavaline?
              b-day

              Kommentaar


                irw
                www.jkkalju.ee
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Algselt postitas kala2 Vaata postitust
                  Ara nüüd pahanda,kõik vennad olid terved,ning Kunol ja Petsil polnud südant kedagi vigastada Ja kas vigastatud mangumehe pannkook on parem kui tavaline?
                  Miks sa siis mind oma bemmiga alla tahtsid ajada?
                  Pannkook on enivei sitt. Õiged mehed söövad ikka keedupekki ja seakõrvu!
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Miks sa siis mind oma bemmiga alla tahtsid ajada?
                    Pannkook on enivei sitt. Õiged mehed söövad ikka keedupekki ja seakõrvu!
                    Tahtsin et sa tunneks saksa autotehase jõudu Õige eesti mees sööb kama!
                    b-day

                    Kommentaar


                      Korralik tulemus!!!
                      www.ehrakennus.ee
                      Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                      Kommentaar


                        Millal uus kodukas siis lõpuks valmib?

                        Nice, 3-1 võit Levadia üle on korralik tulemus. Kuidas muidu mänupilt oli?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                          Millal uus kodukas siis lõpuks valmib?

                          Nice, 3-1 võit Levadia üle on korralik tulemus. Kuidas muidu mänupilt oli?


                          Esimene poolaeg oli ikka täiesti Kalju oma. Söödumäng töötas ilusti ja kombinatsioonid jooksid. Teisel poolajal hakkas domineerima pigem Levadia, kuid väravani jõudis ikka enne Kalju. Pärast Levadia väravat võinuks veel pinge tagasi tulla mängu, aga loll eksimus väravavahi poolt rikkus selle võimaluse. Kokkuvõttes igati teenitud võit Kaljule ja seda väga sümpaatse mängu juures.

                          Kommentaar


                            Levadia skalp on ikka super tulemus Kaljule ja see peaks teile kõvasti indu juurde andma, et see hooaeg veel tiitli eest võidelda!

                            Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                            Kommentaar


                              Täiesti teenitud 3p, ei ole minu silmad veel nii mõnusat Kaljut näinud. Mõned taktikalised lükked olid küll natuke kahtlased, aga kutid olid täiesti super ja praegusele koosseisule tundub korda minevat ka, et kas on kellelegi mängida. Väga vahva!

                              Päeva vahvamaid muidugi olid WGS

                              Kommentaar


                                Löömaks läks teil seal? Ma kuulsin, et teilt oli lipp ja mingid sallid ära tõmmatud. Kuidas nii siis?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X