320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma vaatan säästukalt ja õlut ei joo sellel ajal.
    Seega peaks 2 tundi ilusasti ära kannatama.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Mis asi on lüüs?

      Kommentaar


        Algselt postitas ballack Vaata postitust
        Õige, laskmata karu nahka ei müüda...las üritus toimub ära ja peale seda alles kommenteerige...noooo aga niikuinii leitakse mingid sada viga
        Oi kindlasti leitakse See on ju kirjutamata reegel meil siin Eestis! HAHA
        www.jkkalju.ee
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Ma vaatan säästukalt ja õlut ei joo sellel ajal.
          Seega peaks 2 tundi ilusasti ära kannatama.
          Väga hea! Rahvas võib rahus mängule tulla, selleks otstarbeks 10 lisapellerit kannatab ilma reinuta koormuse raudselt välja
          www.jkkalju.ee
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Peale mängu jääb 10 väheks, sest saate korralikult Floralt tappa ja siis on kõht lahti
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Ma vaatan säästukalt
              Seal puid küll ju...meestel selles suhtes lihtne

              Kommentaar


                Kas lisatripkad paigaldatakse väljaku otstesse? Ja kuhu see lava tuleb?
                Newton Heath 1878

                Kommentaar


                  Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                  Kas lisatripkad paigaldatakse väljaku otstesse? Ja kuhu see lava tuleb?
                  jah, otstesse.
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Peale mängu jääb 10 väheks, sest saate korralikult Floralt tappa ja siis on kõht lahti
                    Võib ka vastupidi minna aga igatahes sellises olukorras on 10 pellerit parem kui üks
                    www.jkkalju.ee
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Festivali piletid jõuavad kõikide Nõmme elanike postkastidesse. Läbi piletikampaania ja võimsa turunduse ootab klubi selle aasta Meistriliiga publikurekordit, mis samuti märgiks uut Hiiu staadioni täituvusrekordit.

                      Mehed, kas te teete nalja või!? Ma olen Nõmme elanik juba viimased 10 aastat, aga kus on lubatud pilet? Tundub, et olete jälle suure mulli suutnud puhuda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sosku Vaata postitust
                        Festivali piletid jõuavad kõikide Nõmme elanike postkastidesse. Läbi piletikampaania ja võimsa turunduse ootab klubi selle aasta Meistriliiga publikurekordit, mis samuti märgiks uut Hiiu staadioni täituvusrekordit.

                        Mehed, kas te teete nalja või!? Ma olen Nõmme elanik juba viimased 10 aastat, aga kus on lubatud pilet? Tundub, et olete jälle suure mulli suutnud puhuda.
                        Nädal on veel aega, küllap postiljon varsti toob .

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sosku Vaata postitust
                          Festivali piletid jõuavad kõikide Nõmme elanike postkastidesse. Läbi piletikampaania ja võimsa turunduse ootab klubi selle aasta Meistriliiga publikurekordit, mis samuti märgiks uut Hiiu staadioni täituvusrekordit.

                          Mehed, kas te teete nalja või!? Ma olen Nõmme elanik juba viimased 10 aastat, aga kus on lubatud pilet? Tundub, et olete jälle suure mulli suutnud puhuda.
                          Olemegi kõvade kopsudega mehed, puhume Hiiul suuri nätsumulle
                          Otsepostituse kanded algavad tuleval nädalal, kindlasti leiad mängupileti oma postkastist
                          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            Algselt postitas shefield
                            Isenesest väga super üritus. Iga ML i klubi peaks midagi seesugust korraldama.
                            Aga tekkis üks küsimus. Kuna selle ürituse korraldamine on üksjagu kulukas ja sealt tagasi ei saa ju mitte midagi( vb leidub isegi 3 inimest kes pileti ostavad pluss õlle müük). Et, kes selle ürituse kinni maksab? Ja miks ta seda teeb?
                            Tasuta lõunaid ju pole siin maailmas.
                            Vot see on juba Korraldaja ärisaladus

                            Kindlasti ostetakse pileteid ja kui sa reklaame oskad jälgida, siis näed et üritusel on palju sponsoreid. Miks sponsorid on selle projektiga liitunud? Sellepärast, et usuvad Kalju tegemistesse.

                            Nautige Jalgpallifestivali ja teistel klubidel soovitan ka julgemalt suuremaid projekte ette võtta!
                            Kohtume Hiiu staadionil nädala pärast!
                            www.jkkalju.ee
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Järgmise "hooaja publikurekordi" korraldab Fc Flora Rammsteiniga poolajal?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                                Järgmise "hooaja publikurekordi" korraldab Fc Flora Rammsteiniga poolajal?
                                Väga naljakas.
                                Aga kui oleksid Loitsu pakkunud, siis kiidaksin heaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X