320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kalju üritab viimatist käkki heastada, et Ukraina põgenikud mängul täna?

    Kommentaar


      Mis Järvelaiuga juhtunud on? Varasemalt oli justkui mängumees, aga täna enne vigastust ja vahetust oma 4-5 pallikaotust + mitmeid arusaamatuid sööte.

      Kommentaar


        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
        Kalju üritab viimatist käkki heastada, et Ukraina põgenikud mängul täna?
        Äkki aitab juba mingist negatiivsest jamast?See plaan oli enne käkki juba.Ja isegi kui ka poleks olnud, siis on seal vahet?Kena zest oli klubi poolt ja põgenikud olid ise väga rahul et neid kutsuti!
        b-day

        Kommentaar


          Avilov ja Gussev panevad ka juba töö kõrvalt vutti? Või miks jalgpall.ee nende staatuse taga on (harrastaja)? Mingi bug? Teistel profimängijatel ikka elukutseline sulgudes.

          Kommentaar


            No kuule, psg palku oled näinud v

            Kommentaar


              Algselt postitas Drogba Vaata postitust
              Avilov ja Gussev panevad ka juba töö kõrvalt vutti? Või miks jalgpall.ee nende staatuse taga on (harrastaja)? Mingi bug? Teistel profimängijatel ikka elukutseline sulgudes.
              Vaata teiste klubide nimekirju ka, Levadial Valner ja Kotenkto harrastajad jne.

              Kommentaar


                Algselt postitas Drogba Vaata postitust
                Avilov ja Gussev panevad ka juba töö kõrvalt vutti? Või miks jalgpall.ee nende staatuse taga on (harrastaja)? Mingi bug? Teistel profimängijatel ikka elukutseline sulgudes.
                Gussevi kohta andmed vanad.

                Kommentaar


                  Mark Edur (23) astus 2020. aasta suvel oma karjääris pealtnäha suure sammu edasi, kui lõi käed Bulgaaria kõrgliigas palliva Veliko Tarnovo Etariga. Paraku naasis noor vasakkaitsja juba pool aastat hiljem temast mittesõltuvatel põhjustel kodumaale, kus tema uueks leivaisaks sai Nõmme Kalju. Edasine on Eesti jalgpallisõprade jaoks aga üks ilmatuma suur ja põhjatu must auk.

                  Kommentaar


                    Edur, who!?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Silver Vaata postitust
                      Edur, who!?
                      Milleks mängijat alavääristama hakata? Selleks ei pea eriti nutikas olema, et aru saada, et klubi ei käitunud temaga ilusti.

                      Kui klubi on pask organisatsioon, siis tulebki sellest teada anda, et järgmised (noor)mängijad teaksid seda parasiiti vältida.

                      Tavaliselt on nii, et kus suitsu seal tuld. Kalju selles osas põleb korralikult.

                      Edurilt nutikas samm kõik südamelt ära rääkida.
                      Arbeiteri kommentaar näitab ka üsna selgelt ära, mis mehega tegu.

                      Kommentaar


                        Et järjekordse noore inimese elu üritatit ära rikkuda siin klubis pole mingi üllatus. Vähemalt polnud alaealine tütarlaps

                        Kommentaar


                          Puust ja punaseks. Jalgpall on äri. Kalju on viimased 10+ aastat olnud tulemusele orienteeritud sats. Kuno on ambitsioonikas inimene, kes tahab alati võita. Iga aasta käib satsist läbi hunnik mängijaid, kes on rohkem või vähem professionaalid. Edur Frantseviga klappi ei leidnud, 1-1le maha istuda ei suutnud. Kõik, Kalju mõistes oli tegemist flopiga. Elu läheb edasi. Jalgpall ongi karm ala ja kedagi ei pea kätel kandma, eriti kui mees on alatihti vigastatud ja ei suuda oma unelmate vormi ka treeningutel näidata. Kõva-mehe-juttu võid rääkida kus iganes intervjuus tahad. Fakt on see, et vend paneb kuskil Inglismaa kaheksandas, jah KAHEKSANDAS liigas poolamatööri! See on juba piisavalt kõnekas. Selline lamp sopa loopimine ei ole okei. Pastakast imetud p*sk. Miks Edur ei mängi kuskil mujal Eesti top satsis, kui ta nii hea on? Ma ei tea, minu meelest täiesti pseudo.

                          Osad löövad läbi, teised läbilööki ei saavuta - nii karm see reaalsus ongi. Üks kirjutab stiilis "nutikas samm" ja teine paneb teemal "noore inimese elu üritati ära rikkuda" - no võtke ausalt kokku ennast! Sellise nurga alt võib antud jama toota igal pool. Näiteks kus on meie supertalent Välja? Mis on saanud teistest "perspektiivikatest" mängijatest? Kes maksab, see tellib ka muusika. Kui muusika on p*sk, siis tuleb plaati vahetada, mitte kõrvad kikkis edasi kuulata. Seda nii klubi kui mängija seisukohast.
                          Last edited by Silver; 12.04.22, 16:06.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Silver Vaata postitust
                            Puust ja punaseks. Jalgpall on äri. Kalju on viimased 10+ aastat olnud tulemusele orienteeritud sats. Kuno on ambitsioonikas inimene, kes tahab alati võita. Iga aasta käib satsist läbi hunnik mängijaid, kes on rohkem või vähem professionaalid. Edur Frantseviga klappi ei leidnud, 1-1le maha istuda ei suutnud. Kõik, Kalju mõistes oli tegemist flopiga. Elu läheb edasi. Jalgpall ongi karm ala ja kedagi ei pea kätel kandma, eriti kui mees on alatihti vigastatud ja ei suuda oma unelmate vormi ka treeningutel näidata. Kõva-mehe-juttu võid rääkida kus iganes intervjuus tahad. Fakt on see, et vend paneb kuskil Inglismaa kaheksandas, jah KAHEKSANDAS liigas poolamatööri! See on juba piisavalt kõnekas. Selline lamp sopa loopimine ei ole okei. Pastakast imetud p*sk. Miks Edur ei mängi kuskil mujal Eesti top satsis, kui ta nii hea on? Ma ei tea, minu meelest täiesti pseudo.

                            Osad löövad läbi, teised läbilööki ei saavuta - nii karm see reaalsus ongi. Üks kirjutab stiilis "nutikas samm" ja teine paneb teemal "noore inimese elu üritati ära rikkuda" - no võtke ausalt kokku ennast! Sellise nurga alt võib antud jama toota igal pool. Näiteks kus on meie supertalent Välja? Mis on saanud teistest "perspektiivikatest" mängijatest? Kes maksab, see tellib ka muusika. Kui muusika on p*sk, siis tuleb plaati vahetada, mitte kõrvad kikkis edasi kuulata. Seda nii klubi kui mängija seisukohast.
                            Ma võin ennast kokku võtta, aga see ei muuda fakti, et Kalju tõestas järjekordselt, et on täiesti mõttetu klubi.
                            Muidu olen su jutuga nõus.
                            Välja osas olen kogu aeg maininud, et Flora on selle talendi täiesti raisku lasknud ja Eesti jalgpalli seisukohast on see kriminaalne. Ei ole Floras esimene selline juhtum. Loodetavasti saab Tammekas veel jalad alla ja tuleb mängumees.

                            Kommentaar


                              Jumala eest Tomm, jäägu sulle su arvamus. Minu jaoks on lihtsalt arusaamatu, et miks tuleb JUST nüüd mingi poolamatöör vend, kes Eestis läbilööki ei saavutanud ja pallib kuskil Inglismaa kaheksandas liigas jutuga, et kõik olid tema vastu halvad. Toob välja mingid Veremejevid ja Odilaviod, kes olid TÄPSELT samasugused muidusööjad. Frantsev treenerina ka mulle ei sümpatiseerinud, aga nii palju mune võiks mängijal olla, et läheb ja istub vanapapiga koos maha ja arutab oma tuleviku asjad selgeks. Kui Kalju ei sobinud, tõmbame lepingu ribadeks ja elame edasi. Ei pea iga kord käima ja nutma, kui keegi minuteid ei anna ja on sellepärast paha inimene. Oma minutid tuleb ise välja teenid kus iganes sa ka ei ole. Ja kui antud keskkond sulle ei sobi, siis Eestis on veel vähemalt 9 meistriliiga tasemel satsi ja Bulgaarias +/- sama palju. Mine ravi oma kand terveks, näita oma reaalset taset ja nõua lepingut. Tagantjärgi rääkida, et oi kuidas ma oleks tulnud ja teinud ja kuidas Frantsev, Argo ja Kunn on pahad - no kamoon. Kusjuures Argo on viimase aja parim leid kui mitte üldse kõige parem leid Kaljus.

                              Paneme siia juurde siis mõned sellised mõnusad seigad ka:

                              Ajakirjanik: "Ühel hetkel visati sind võistkonna WhatsAppi grupist välja." See küsimus oli selge vihje, et enne intekat söödeti ette.

                              Veremejevi ja Odilavio intekad SN-is. Pole väga täheldanud, et SNi toimetuse poole pöörduks mõned kuud hiljem mõni leegionär, et tahaks jubedalt teile intervjuud anda. Ei näe miskipärast, et mingite muude leegionäridega, kes Eestist lahkuvad, jube aktiivselt nende edasisi tegemisi kajastataks või küsitaks, et miks sa mees olid selline flop?

                              Ma ei saa sellest aru, et sa oled profivend, istud 2x päevas Frantseviga koos mitmeid tunde ja sa ei leia aasta jooksul aega minna mehe juurde ja arutada oma tuleviku osas. Küsida küsimusi, põhjendada, jne. Ma oleks juba 2-3 nädalal läinud ja palunud koosolekuks leida tal need 30 minutit. Et nagu mis asi see on!? Eesti meistriliiga ja treeneriga otse suhtlus on tabu?
                              Last edited by Silver; 12.04.22, 19:12.

                              Kommentaar


                                Ma olen üldiselt selline suht kriitiline Kalju fänn olnud, aga praegu tundub endalegi kogu see intekas üks tavaline Pohlaku koerte trikk üleüldise jalgpalliskeene murekohalt tähelepanu vana sõbra Kalju ja Kuno aeda visata.

                                Aga kas klubi sind lisaks saatekirjale omalt poolt kuidagi toetas ka?
                                Rahaliselt lubasid toetada, jah, aga rohkem ei midagi. Kuuldavasti on nad Sportomedicale (kliinik - M. K.) tänaseni minu ravikulud võlgu.


                                Kasvõi see näide mingi puhas kuulujutu rebimine.
                                Kogu see intekas selliseid "naised saunas rääkisid" momente täis, aga vettpidavust null. Võiks näiteks siis Kalju tugitaladelt nagu Paur jms ka arvamsut küsida, et kuidas siis tegelikult asjad klubis on. Miks Komissarov hoopis vastupidine näide on jne?

                                Kahtlane on see teema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X