320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kuulge, siin ei ole ju küsimus selles, kas mängija kvaliteet vedas välja või mitte, vaid selles, et igast august tuleb infot ja ehedaid näiteid, mis klounaad ja ebaprofessionaalsus seal on olnud. e l e m e n t a a r s e d asjad nagu mängijatega pidev suhtlemine, tagasiside andmine, parima meditsiiniabi ja taastusravi pakkumine jms tugi on ju olematu olnud, sellist asja ei mõelda välja. on kaks täiesti erinevat asja, kas sa istud lihtaslt pingil ja väliselt näib, et sinu talenti uputatakse, või sind lihtaslt külmutatakse ja ei pakuta elementaarseid profiklubile omaseid asju. kui keegi küsiks välja käest, kas sul on florale etteheiteid, siis ma olen 99% kindel, et ei ole. või ükskõik kelle teise näide mõnes muus klubis. mängijatega suheldakse kogu aeg, antakse tagasisidet, küsitakse, uuritakse, tagatakse mängijale parim võimalik keskkond. kui sellist keskkonda ei suudeta oma mängijatele luua, tulekski ära unustada see tulemusele mängimine ja sentide lugemine. see lihtaslt ei ole jätkusuutlik, kui silmad ruutus põlve otsas sellist asja punnitada. pole mõtet rääkida profimeeskonnast, kes tahab tulemusele mängida, kui mingeid alustalasidki pole.

    õnneks tundub nii väliselt kui ka mängijate väljaütlemistest, et selle hooajaga on asi 180 kraadi muutunud ja klubi tõsiselt oma sisse vaadanud. selle üle on nii mul kui ka kõigil teistel hea meel ja see kajastub ka mängipildis.

    Kommentaar


      Silver, nagu sa kirjutasid mängib Edur poolamatöör meeskonnas. Eestis on see Meistriliiga 5. - 10. meeskond. Kaljust (taseme poolest) väike samm tagasi, aga siiski täitsa korralik tase.

      See kuidas sa räägid vigastada saanud mängijast kui muidusööjast ja käsed mängijal end terveks ravida peegeldab vist sinu arvamust klubi lepingulistest kohustustest. Vigastatud mängija ravimise kohustus on siiski klubil, kellega lepingulises suhtes ollakse.
      Ja õigustada klubi poolset käitumist Kuno tulemustele orienteeritusega tähenab, et sinu meelest on selline manipuleerimine ok?

      Kommentaar


        Aga millest sa järeldad, et see on olematu? Minu teada on Kaljul väga viisakas füsio ja med. inimene Reigo Jörsi, kes mängijatega igapäevaselt ka tegeleb. Kusjuures seda juba aastaid. Jah, Floraga ei anna siin võrrelda, aga nagu sa ütlesid, siis taustsüsteemid ja ajalugu on ka hoopis teine. Eesti mõistes ma pakun, et Kaljul on väga okeil tasemel kogu taustsüsteem. Sinu jutu peale Marthi jääb mulje nagu peaks iga teine klubi peale Flora pillid kokku pakkima, sest ei suudeta pakkuda võrdväärseid tingimusi?

        Kokkuvõttes kui Eestis mõni sportlane päriselt vigastada saab on ta esimese asjana SportoMedica ja Kaspar Rõivasseppa käe all. Olen nõus, et klubi poolelt võiks med. tugi olla suurem, kuid samas me elame keskkonnas, kus saad ise ka alati kaasa aidata oma vigastuse ravimisel. Elame üldjuhul ikkagi vastavalt võimetele. Kui vaadata üldisemalt Eesti sporti, siis suuresti see ongi amatöörtasemel, aga sellepärast ei peaks spordiklubid küll veel asju kokku pakkima ja ära lõpetama. See on küll veits liialdatud. Lisaks räägid elementaarsest suhtlusest - ma olen vägagi nõus, et Frantsev ei ole selles osas kõige parem näide. Minu meelest 21. sajandil ei peaks mängija treenerit kartma. Viisakalt lähenedes, austust üles näidates saab jutule iga inimesega. Frantsev on siiski suures pildis ka inimene.

        Kommentaar


          Ei saa ka päris hästi aru, et kuidas mängija süüdi on selles, kui ta soovib püsida klubis, kus tal eksisteerib veel 2 aastat kehtiv tööleping ja tegelikult alust selle lõpetamiseks ei ole.
          Pigem on Kalju kohustus mitte pakkuda igale suvavennale 3 aastast lepingut. Eriti sellisel juhul kui tollel hetkel olev peatreener mängijas kvaliteeti ei näinudki ja pärast sellist kammajaad korraldati.
          Sellised vingerpussid tulebki tegelikult jalgpallurite poolt avaldada ja see jätab ka võimaluse teistel mängijatel targemalt käituda antud olukorras. (pärast mingi vend jääbki seda Arbeiteri juttu uskuma, et võime kohe su töölepingu ära lõpetada ja lepingul polegi tegelikult mingi tähtsust kui sa uue treeneri plaanidesse ei kuulu. Päris nii ikka asjad ei käi jalgpallimaailmas, mängijatel peab ka mingisugune kaitse eksisteerima, ning see ongi kehtiva lepingu näol.)

          Kommentaar


            Algselt postitas sanderk Vaata postitust
            Silver, nagu sa kirjutasid mängib Edur poolamatöör meeskonnas. Eestis on see Meistriliiga 5. - 10. meeskond. Kaljust (taseme poolest) väike samm tagasi, aga siiski täitsa korralik tase.

            See kuidas sa räägid vigastada saanud mängijast kui muidusööjast ja käsed mängijal end terveks ravida peegeldab vist sinu arvamust klubi lepingulistest kohustustest. Vigastatud mängija ravimise kohustus on siiski klubil, kellega lepingulises suhtes ollakse.
            Ja õigustada klubi poolset käitumist Kuno tulemustele orienteeritusega tähenab, et sinu meelest on selline manipuleerimine ok?
            Nii palju kui jutust aru sain, siis pakuti Edurile raha ja suunati Rõivassepa juurde ravile. Mis siin täpsemalt valesti tehti? Ma ei ole küll med. inimene, aga antud vigastust googeldades ja uurides tundub pigem, et see ongi selline vigastus, mille ravimine võtab aega ja ta võib iga kell taas tagasi tulla. Ma arvan, et kõik Kalju fännid oleks vägagi rõõmustanud, kui Edur oleks Kaljus ka läbi löönud. Inimesena ma teda ei tunne, aga igasuguseid jutte liigub siin-seal. Kui ma ei eksi, siis Kuno oli just see, eks Edurit veel kaitses ja üritas talle meeskonnas ka poolvigasena kohta leida. See jutt manipuleerimisest on ikkagi liialdatud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Silver Vaata postitust
              Aga millest sa järeldad, et see on olematu? Minu teada on Kaljul väga viisakas füsio ja med. inimene Reigo Jörsi, kes mängijatega igapäevaselt ka tegeleb. Kusjuures seda juba aastaid. Jah, Floraga ei anna siin võrrelda, aga nagu sa ütlesid, siis taustsüsteemid ja ajalugu on ka hoopis teine. Eesti mõistes ma pakun, et Kaljul on väga okeil tasemel kogu taustsüsteem. Sinu jutu peale Marthi jääb mulje nagu peaks iga teine klubi peale Flora pillid kokku pakkima, sest ei suudeta pakkuda võrdväärseid tingimusi?

              Kokkuvõttes kui Eestis mõni sportlane päriselt vigastada saab on ta esimese asjana SportoMedica ja Kaspar Rõivasseppa käe all. Olen nõus, et klubi poolelt võiks med. tugi olla suurem, kuid samas me elame keskkonnas, kus saad ise ka alati kaasa aidata oma vigastuse ravimisel. Elame üldjuhul ikkagi vastavalt võimetele. Kui vaadata üldisemalt Eesti sporti, siis suuresti see ongi amatöörtasemel, aga sellepärast ei peaks spordiklubid küll veel asju kokku pakkima ja ära lõpetama. See on küll veits liialdatud. Lisaks räägid elementaarsest suhtlusest - ma olen vägagi nõus, et Frantsev ei ole selles osas kõige parem näide. Minu meelest 21. sajandil ei peaks mängija treenerit kartma. Viisakalt lähenedes, austust üles näidates saab jutule iga inimesega. Frantsev on siiski suures pildis ka inimene.
              flora näite ma tõin lihtaslt Välja mängu toomise pärast. muidugi ei ole ma kaljut seestpoolt näinud ja ei saa sellepärast 100% kindel olla asjades, aga kõik see, mis välja on paistnud - mitme mängija avaldused meedias või oma sotsiaalmeedias, erinevad PR-ämbrid (mis on tingitud omavahelise kommunikatsioonisüsteemi puudumisest - nt tegevjuht ütleb üht, klubi ametlikult hiljem teist), KTM-vahetused jne, see kõik on olnud ka tabeli teise poole klubidega võrreldes ebaprofessionaalne. aga nagu ma ütlesin, mul on väga hea meel näha, et sel aastal paistavad asjad olevat suure sammu edasi teinud.

              Kommentaar


                Ma mõtlesin, et Arbeiter tahtis selfiet Süvariga teha, et telo käes hoidis.

                Kommentaar


                  Arbeiter on kunn.

                  Kommentaar


                    #rämmar
                    Loodan, et Arbeiter saab ilusti magada täna ja pole enam solvunud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                      Ma mõtlesin, et Arbeiter tahtis selfiet Süvariga teha, et telo käes hoidis.
                      Ma ootasin ka, et mis ta oma uhke punase teloga teeb nüüd. Aga hoopis tuli üks väga piinlik tekst.

                      Kommentaar


                        palun selgitage rumalatele viimast nelja postitust

                        Kommentaar


                          Kaljult täna väga sümpaatne mäng. Eelmise aasta tiimiga vōrreldes ikka öö ja päev. Praegu mängitakse täitsa jalgpalli.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            palun selgitage rumalatele viimast nelja postitust
                            Saatis etv vaheajastuudios SNi ja Eduri vittu.

                            Kommentaar


                              Andmata jäänud penalti rikkus Kalju jaoks tulemuse ära aga muidu oli enamvähem. Lõpp läks muidugi lahmimisks aga esimene poolaeg korralik.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas tomm Vaata postitust
                                Kaljult täna väga sümpaatne mäng. Eelmise aasta tiimiga vōrreldes ikka öö ja päev. Praegu mängitakse täitsa jalgpalli.
                                Lõpus jäi kindel penalti ka andmata nende kasuks (Mitrovic astus Tamme jala peale). Oleks väärinud siit võitu isegi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X