320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaups Vaata postitust
    Kure läks Veskimäe väravast juhtima!
    Kuressaare oleé !

    Kommentaar


      Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
      Kordan veel! PILTEEE! Pilt ütleb rohkem kui 10000 sõna, eriti tänase sündmusega. Tahan näha mis teil siis seal õigepoolest toimus.
      440 on kuradi super tulemus ju! Ületasite isegi Flora fännidearmee.
      Ega pilt ole oma silm, seega miks sind mängul polnud? Ja oli üle 500 inimese tegelikult.

      Kommentaar


        noh, loogiline tulemus.

        Kommentaar


          esmalt publikust - korraldus oli hea, lärmi oli piisavalt, tossu liiga palju - kohati varjas see juba liialt platsil toimuvat. kahju, et mõni pole aru saanud - toss võib olla tore vahend teatud sündmuste ajal tekitades, kuid kui lihtsalt kogu mäng ilma mingi kindla plaanita muudkui tossutatakse.. hakkab vaikselt segama. sama raha oleks võinud millegi muu asjalikuma peale kulutada.

          mängust - ütlen kohe ära, et läksin staadionile kalju toetajana (ja loomulikult lahkusin ka), seejuures ühtegi nende mängu mittenäinuna. varaseate mängude järgi pidasin eeskondi võrtseteks. seejuures tulemuse ja väravavõialuste järgi nad võrdsed olidki.. siiski - mängupilt ja ülesehitus oli kurel ikka palju parem. kalju puhul jäi mulje, et neil mingit sihipärast tegevust ei toimunudki, kusjuures kaitse oli ikka väga nadi - suuremast saunast päästis vaid see, et vastas oli kuressaare.

          usun, et ka järgmisel hooajal saab saarele eistriliigamänge vaatama minna - kalju peab veel esiliigas väravaid taga ajama.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Mis toss see oli? Loodetavasti rohke liha küpsetamise tagajärg.

            Kommentaar


              See vaheaja show jättis natuke soovida, aga muidu kõik igati tiptop.
              Algselt postitas budulojus
              kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

              Kommentaar


                Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                See vaheaja show jättis natuke soovida, aga muidu kõik igati tiptop.
                Mis seal toimus siis vaheajal?
                Algselt postitas Cule
                Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                Kommentaar


                  Kalju mäng oli suht mannetu.Nende mäng oli liialt primitiivne ja Meistriliiga kogemustega Kured hammustasid selle kohe läbi.Otsiti kogu aeg Mitti aga mees võeti täna lihtsalt kinni ja ega tal ilmselt polnud ka parim päev. Kured mängisid palju targemini ,kasutasid rohkem ääri ja see tõi edu. Teisel poolajal oli juba selgelt näha ,et Kalju ei püsi tempos. Kaljul mäng oli üldiselt loid ja suurt tahtmist meeste nägudes välja ei paistnud. Ükski Kalju mängija ei andnud täna endast maksimumi. Tulemus on õiglane ja Kured jäävad sisse.
                  Mänguväliselt oli publikut üsna palju aga väga tsirkuseks ei saa ka seda mängu teha. Liiga palju lasti muusikat mängu ajal ,see hakkas juba fännegi segama sest jalgpalli fännamine käib ikka läbi laulude ,hüüete . Värviline toss ja suits käivad asja juurde aga kui neid lihtsalt sellepärast kasutada ,et nad on olemas siis kaob asjal mõte. Kalju juhtkond võiks nagu asja kontrollida ja lasteaiale neid mitte jagada. Tossu tehakse kas mängu algul või siis ,kui lüüakse värav aga mitte ei tossata nendega kogu aeg sihipäratult. Ma ise olen elu aeg tõrvikuid ja värvilist tossu pooldanud ning ilmselt paljud mäletavad ,et selle pärast isegi Helsingis staadionilt ära korjatud aga kui seda kasutada siis tuleb asja kontrollida. Klubi võiks edaspidi määrata kindlad isikud ,kes sellega tegelevad ja vastutavad nii nagu asi käib tunnustatud vutiriikides.
                  Nõmme fännid jäid aga vaatamata arvulisele ülekaalule Kure dessandile alla. Kurel oli korralik orgunn aga Kalju omad ei saanud kuidagi ühtselt kõlama .Ilmselt vajab sellise massiga laulmine veel kõva harjutamist. Üks karjus ühte ,teine teist joru ja nii nad hääbusidki. Igatahes liigamängudel on Kalju fännide tuumik palju paremini esinenud.
                  Ei usu ,et Kalju võõrsil millegiga üllatada suudab ja Kured on kodus kindlasti veelgi enesekindlamad. Ja nagu ma ütlesin juba siis Kured jäävad aga Kaljud kogugu veel jõudu ja täiendagu meeskonda parema materjaliga. Jõudu!
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    Algselt postitas magnisco Vaata postitust
                    Mis seal toimus siis vaheajal?
                    Fännide vaheline penaltilöömisvõistlus.
                    Algselt postitas budulojus
                    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                    Kommentaar


                      Eks me ürita Kuressaares paremini teha. Samm haaval edasi. Täna oli vähemalt hea tuju kõigil kaasas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas siim089 Vaata postitust
                        Kuressaare oleé !
                        seda võid kure foorumis pasundada

                        Kommentaar


                          Kunn, see oli minu arust üldse see õhtujuht või see, kes neid hoolega põletas koguaeg.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                            Kalju mäng oli suht mannetu.Nende mäng oli liialt primitiivne ja Meistriliiga kogemustega Kured hammustasid selle kohe läbi.Otsiti kogu aeg Mitti aga mees võeti täna lihtsalt kinni ja ega tal ilmselt polnud ka parim päev. Kured mängisid palju targemini ,kasutasid rohkem ääri ja see tõi edu. Teisel poolajal oli juba selgelt näha ,et Kalju ei püsi tempos. Kaljul mäng oli üldiselt loid ja suurt tahtmist meeste nägudes välja ei paistnud. Ükski Kalju mängija ei andnud täna endast maksimumi. Tulemus on õiglane ja Kured jäävad sisse.
                            Mänguväliselt oli publikut üsna palju aga väga tsirkuseks ei saa ka seda mängu teha. Liiga palju lasti muusikat mängu ajal ,see hakkas juba fännegi segama sest jalgpalli fännamine käib ikka läbi laulude ,hüüete . Värviline toss ja suits käivad asja juurde aga kui neid lihtsalt sellepärast kasutada ,et nad on olemas siis kaob asjal mõte. Kalju juhtkond võiks nagu asja kontrollida ja lasteaiale neid mitte jagada. Tossu tehakse kas mängu algul või siis ,kui lüüakse värav aga mitte ei tossata nendega kogu aeg sihipäratult. Ma ise olen elu aeg tõrvikuid ja värvilist tossu pooldanud ning ilmselt paljud mäletavad ,et selle pärast isegi Helsingis staadionilt ära korjatud aga kui seda kasutada siis tuleb asja kontrollida. Klubi võiks edaspidi määrata kindlad isikud ,kes sellega tegelevad ja vastutavad nii nagu asi käib tunnustatud vutiriikides.
                            Nõmme fännid jäid aga vaatamata arvulisele ülekaalule Kure dessandile alla. Kurel oli korralik orgunn aga Kalju omad ei saanud kuidagi ühtselt kõlama .Ilmselt vajab sellise massiga laulmine veel kõva harjutamist. Üks karjus ühte ,teine teist joru ja nii nad hääbusidki. Igatahes liigamängudel on Kalju fännide tuumik palju paremini esinenud.
                            Ei usu ,et Kalju võõrsil millegiga üllatada suudab ja Kured on kodus kindlasti veelgi enesekindlamad. Ja nagu ma ütlesin juba siis Kured jäävad aga Kaljud kogugu veel jõudu ja täiendagu meeskonda parema materjaliga. Jõudu!

                            Kõigepealt ütlen, et olen suureti Sinu jutuga nõus. Esiteks, mis ma öelda tahaksin. Meie fännklubi on alles täiesti arenemisjärgus, korralik punt on koos alles mõned kuud. Loomulik on see, et kõik ei ole veel paika loksunud. Ka see on täiesti normaalne. Järgmisena räägiks ma tossutamisest vmt, mina ei pooldanud niisama tühja seda suitsetamist. Kuid samas, see tegi asja mitmekesisemaks ning põnevaks. Kuna täna väravat ei löödud, siis me ei olekski saanud neid põlema panna? Ka näiteks Soomes põletatakse neid keset mängu, kus see on lihtsalt kohustuslik osa mõnes laulus ning ma usun et soomlased ei ole ainukesed. Järgmine punkt, millest ma räägiksin - organiseerimatus? Fännklubi "Roosad Pantrid" laulis - hüüdis alati sama laulu, see ei ole juba meie mure/probleem kui fännklubisse mitte kuuluvad inimesed tahavad miskit muud karjuda. Ja ma ei nõustuks, et me jäime saarlastele alla. Asi on suhteline, Sina vist istusid nende poolel, loomulik et neid on paremini kosta. Igatahes Saaremaal kohtume.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                              See vaheaja show jättis natuke soovida, aga muidu kõik igati tiptop.
                              Vaheaja show...
                              Issand, kallid isandad- Soovite äkki TTÜ meeskoor ja ERSOt?
                              .

                              Kommentaar


                                OK! OK! Aga ikkagi niisama ilma põhjuseta mängu ajal tossu ei panda. Kas siis värava puhul või vaheajal , enne mängu või peale mängu. Aga põhjuseta mitte. Nii ,et Kalju tifosidel oli kolm korda võimalus tossu panna ,ilma et nad kedagi oleks ärritanud. Mind isiklikult toss ei ärrita ei mängu ajal ,eel ega pärast kui nad väga hullult nähtavust ei sega aga mõned kodanikud olid ärritunud.
                                Kokkuvõtte oli ikkagi väga lahe jalgpallipäev,Mänguilu ei olnud aga üleminekumängud on tegelt kõik sellised pusimised ,kus kõik kardavad eksida .
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X