320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja üks asi veel. Kui mina juhiks jalgpalliliitu, siis keelaks kõikidel liiduga seotud inimestel igasuguse avaliku komenteerimise ära... Välja arvatud juhtudel kui keegi annab konkreetseid juhendist tulevaid vastuseid... SEE ON EBANORMAALNE KUI JALGPALLILIIDUGA SEOTUD INIMESED PARASTAVAD VÕI KIRJUTAVAD KALLUTATUD ARTIKLEID JA ON KELLEGI POOLEL!!! Liit peab olema iga klubi sõber ja abistaja ning iga liidus töötav inimene olenemata kellele ta sisemuses kaasa elab peab jääma alati neutraalseks ja säilitama soliidsust!

    Ma loodan, et ma nüüd kellegile hinge ei s******d!
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Algselt postitas Kuno Vaata postitust
      Olerame, et getu hüppas ja kargas ja juu ta siis sealt välja astus, oletame, et see oli punane ja oletame et kahe putsa jagu korke lendas jõhkralt jürgensoni suunas, oletame, et oleks võinud lõppeda rämeda luumurruga ja oletame, et meie liigas töötab kõik õieti...

      Ütlen veelkord, et kui tahta anda seda kaarti, sisi võis anda, sest kuskil öeldi, et võib, aga kas on mõistlik anda, selle üle tasuks diskuteerida...

      Küll, aga ei ole enam mingit tahtmist vana asja arutada, sest keskendume juba järgmistele võitudele ja Floraga on meil au veel kohtuda sellel hooajal tervelt 3 korda.

      Palun ärgem enam oletagem nii palju ja oleme lihtsalt ausad!
      Väga seosetu ja tühi jutt.
      Parem georg otsas kui Paul keres.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kuno Vaata postitust
        Ja üks asi veel. Kui mina juhiks jalgpalliliitu, siis keelaks kõikidel liiduga seotud inimestel igasuguse avaliku komenteerimise ära... Välja arvatud juhtudel kui keegi annab konkreetseid juhendist tulevaid vastuseid... SEE ON EBANORMAALNE KUI JALGPALLILIIDUGA SEOTUD INIMESED PARASTAVAD VÕI KIRJUTAVAD KALLUTATUD ARTIKLEID JA ON KELLEGI POOLEL!!! Liit peab olema iga klubi sõber ja abistaja ning iga liidus töötav inimene olenemata kellele ta sisemuses kaasa elab peab jääma alati neutraalseks ja säilitama soliidsust!

        Ma loodan, et ma nüüd kellegile hinge ei s******d!
        Samuti ei tohiks klubi presidendid hüpata foorumites.
        Parem georg otsas kui Paul keres.

        Kommentaar


          Algselt postitas Warren Vaata postitust
          Point ei olnudki ju selles kas ta mängis palli või jalga. Terja tuli kaks putsatäit korke ees sellesse olukorda.
          Kui hoolikalt vaadata, siis ei olnudki Terjal kahte putsatäit korke platsil kaasas. Ühes jalas on kunstmuru putsa ja teises muru putsa. Päris huvitav kooslus, ei tea kas kaotas teise muru putsa ära kusagile

          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            "Ei, nood on nimme nii. Tu pole hädä peräst - tu on toreduse peräst."

            Kommentaar


              Minu arust võib klubi president "hüpata" foorumites küll. Niikaua kui tema mõtted ja suunad on jalgpalli arendavad siis ei näe ma sellel paha. Ta peaks olema eeskujuks teistele, nö. väiksematele isikutele, kannustav, innustav, mida Kuno on ka olnud, levitama infot oma klubis toimuva kohta jne. Pean silmas siis just eesti jalgpalli turunduspoole arendamist ja seda läbi kalju.
              natuke peab muidugi parandama oma grammatilist poolt

              Tülli ei tasu minna, muidugi omame kõik mingit arvamust aga nugadele pole klubi presidendil sobilik minna, parem droppida.

              aga küsiksin kalju plaanide kohta veel niipaljut, et praeguseks olete te vutimaastikul kõva nime teinud ja olete jõudnud paljude inimesteni. Teatakse Nõmme Kaljut. Küsin kuidas on plaan edendada klubi sest minu silmis olete te vaid ühe võistkonna punt - kuidas tüdrukud, naised, noored, duublid elavad? Ranna- ja saalisats teil vist päris edukas. Kui kaua visioon näeb max ressursside kasutamist esinduspunti või on mingeid ulatuslikke plaane ka muude klubi võistkondade arendusteedel?

              Kommentaar


                Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                Ja üks asi veel. Kui mina juhiks jalgpalliliitu, siis keelaks kõikidel liiduga seotud inimestel igasuguse avaliku komenteerimise ära... Välja arvatud juhtudel kui keegi annab konkreetseid juhendist tulevaid vastuseid... SEE ON EBANORMAALNE KUI JALGPALLILIIDUGA SEOTUD INIMESED PARASTAVAD VÕI KIRJUTAVAD KALLUTATUD ARTIKLEID JA ON KELLEGI POOLEL!!! Liit peab olema iga klubi sõber ja abistaja ning iga liidus töötav inimene olenemata kellele ta sisemuses kaasa elab peab jääma alati neutraalseks ja säilitama soliidsust!

                Ma loodan, et ma nüüd kellegile hinge ei s******d!
                Ole mees, pane viinapits maha, puhka ja rahune
                Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                  Ja üks asi veel. Kui mina juhiks jalgpalliliitu, siis keelaks kõikidel liiduga seotud inimestel igasuguse avaliku komenteerimise ära... Välja arvatud juhtudel kui keegi annab konkreetseid juhendist tulevaid vastuseid... SEE ON EBANORMAALNE KUI JALGPALLILIIDUGA SEOTUD INIMESED PARASTAVAD VÕI KIRJUTAVAD KALLUTATUD ARTIKLEID JA ON KELLEGI POOLEL!!! Liit peab olema iga klubi sõber ja abistaja ning iga liidus töötav inimene olenemata kellele ta sisemuses kaasa elab peab jääma alati neutraalseks ja säilitama soliidsust!

                  Ma loodan, et ma nüüd kellegile hinge ei s******d!
                  Meie jalgpall on alati olnud selline. Vähemalt praegu asjad ei ole nii hullud nagu 90ndatel, kui keegi veel mäletab. Aga ka praegu on olemas sõprade seltskond kus kiidetakse ja kaitstakse "omasid" ükskõik mis olukorras. Vaata kasvõi postitusi siin.
                  Kusjuures Kalju fännidest rääkimata isegi teie klubi ise on näidanud kes on tema sõbrad ja kes pole. Sa mõtle näiteks selle peale mis on kirjutatud ühe sinu meeskonna mängija profiilis tema endise klubi (kus ta muidu ei ole saavutanud midagi) toetajate kohta. Jutt on muidugi Rõškevitšist. Kui Kalju AMETLIK lehekülg lubab selliseid kommentaare kus puudub elementaarne viisakus teise Meistriliiga toetajate suhtes, mis "soliidsusest" sa üldse räägid? Sellised vist ongi reeglid Eesti jalgpallis, mis teha.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
                    Väga seosetu ja tühi jutt.
                    VÄGA ÕIGE, JUST SEDA MA TAHTSINGI OMA TEKSTIGA ÖELDA, ET SEE KAART JA JAMA SELLE ÜMBER ONGI SEOSETU JA TÜHI JUTT!
                    www.jkkalju.ee
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas 818 Vaata postitust
                      Ole mees, pane viinapits maha, puhka ja rahune
                      Sorry, pole eriline viinanina ja pole nagu põhjust ärritunud ka olla, sest seljataga on super jalgpalli elamus.. Kalju on väga lühikese ajaga jõudnud väga kaugele ja finaalis ühele Eesti hetke tugevamaile klubile penaltitega kaotada pole sugugi häbiasi...
                      www.jkkalju.ee
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                        Ja üks asi veel. Kui mina juhiks jalgpalliliitu, siis keelaks kõikidel liiduga seotud inimestel igasuguse avaliku komenteerimise ära... Välja arvatud juhtudel kui keegi annab konkreetseid juhendist tulevaid vastuseid... SEE ON EBANORMAALNE KUI JALGPALLILIIDUGA SEOTUD INIMESED PARASTAVAD VÕI KIRJUTAVAD KALLUTATUD ARTIKLEID JA ON KELLEGI POOLEL!!! Liit peab olema iga klubi sõber ja abistaja ning iga liidus töötav inimene olenemata kellele ta sisemuses kaasa elab peab jääma alati neutraalseks ja säilitama soliidsust!

                        Ma loodan, et ma nüüd kellegile hinge ei s******d!
                        Mõistlik!!!!!!

                        Kommentaar


                          Kes Paidesse läheb?

                          Kommentaar


                            ja lähme nüüd eluga edasi ja keskendume järgmistele mängudele

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Õhtujuht Vaata postitust
                              Minu arust võib klubi president "hüpata" foorumites küll. Niikaua kui tema mõtted ja suunad on jalgpalli arendavad siis ei näe ma sellel paha. Ta peaks olema eeskujuks teistele, nö. väiksematele isikutele, kannustav, innustav, mida Kuno on ka olnud, levitama infot oma klubis toimuva kohta jne. Pean silmas siis just eesti jalgpalli turunduspoole arendamist ja seda läbi kalju.
                              natuke peab muidugi parandama oma grammatilist poolt

                              Tülli ei tasu minna, muidugi omame kõik mingit arvamust aga nugadele pole klubi presidendil sobilik minna, parem droppida.

                              aga küsiksin kalju plaanide kohta veel niipaljut, et praeguseks olete te vutimaastikul kõva nime teinud ja olete jõudnud paljude inimesteni. Teatakse Nõmme Kaljut. Küsin kuidas on plaan edendada klubi sest minu silmis olete te vaid ühe võistkonna punt - kuidas tüdrukud, naised, noored, duublid elavad? Ranna- ja saalisats teil vist päris edukas. Kui kaua visioon näeb max ressursside kasutamist esinduspunti või on mingeid ulatuslikke plaane ka muude klubi võistkondade arendusteedel?
                              nendele küsimustele leiad vastuse aadressilt: www.jkkalju.ee

                              Kommentaar


                                Aga mina viisin Kalju Austraaliasse. Kuno sa oled nõrk mu kõrval ja arenguruumi sul on.
                                Silver võib sulle pilti näidata, kui sa ei usu.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X