320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pigem tähendaks Liga Masterov ikka Meistrite Liigat, õige oleks Liiga Mastera

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Pigem tähendaks Liga Masterov ikka Meistrite Liigat, õige oleks Liiga Mastera
      No sellist sõna nagu Liiga pole küll neil vast kasutusel, pigem keeleväärtatus Lefti poolt, ma arvan.

      Seega Liga Masterov (meistriliiga) ja Liga Chempionov (Meistrite liiga).

      Masterov kasvõi selle pärast, et klubisid on mitu, kuigi kodumaises variandid on tõesti ühe meistri liiga.

      On ju loogiline küll.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Jest võshaja liga i pervaja liga-hui poimjosh...
        Kapten Trumm

        Kommentaar


          Kalju kodukas väidab, et mäng HIFK'iga toimub 27ndal. Oletan, et see on Kalju näpukas? Soccernet ja hifk kodukad pakuvad mängupäevaks laupäeva siiski.
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            palju õnne kalju!soome teise liiga klubilt 2:0 kaotus!SUPER!
            FC Flora

            Kommentaar


              ma ei näinud küll mängu ning ei ole väga HIFK tundja, kuid julgen pakkuda, et Soome teise liiga sats võiks meil ka Meistriliigas pelada seal tagapool vähemalt. See ongi vahe, liigad on tasemelt ühtlasemad ja hooaja eel ei maksa päris hulluks veel nende skooride peale ka minna. Ei ühte- ega ka teistpidi.

              Kommentaar


                Mitte et kaotust õigustada saaks, kuid toon välja mõned huvitavad faktid. Esiteks see sama II liiga sats mängis kuskil Kadrioru suurusel staadionil. Teiseks, tegemist ei ole üldse nõrga satsiga, mida näitab et ka tiimis oli mitmeid mustanahalisi pallureid, kes ei olnud üldse nõrgad. Ja mis mind täielikult üllatas, HIFK fännklubis oli täna vähemalt 30 inimest. Sellist kaasaelamist Eestis ei näe. Pikad fännilaulud, tõrvikud, raketid jpm.

                Aga muidu oli mäng täiesti võrdne. Mõlemal omad šansid, üks meeskond lõi ära ning võitis.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Mitte et kaotust õigustada saaks, kuid toon välja mõned huvitavad faktid. Esiteks see sama II liiga sats mängis kuskil Kadrioru suurusel staadionil. Teiseks, tegemist ei ole üldse nõrga satsiga, mida näitab et ka tiimis oli mitmeid mustanahalisi pallureid, kes ei olnud üldse nõrgad. Ja mis mind täielikult üllatas, HIFK fännklubis oli täna vähemalt 30 inimest. Sellist kaasaelamist Eestis ei näe. Pikad fännilaulud, tõrvikud, raketid jpm.

                  Aga muidu oli mäng täiesti võrdne. Mõlemal omad šansid, üks meeskond lõi ära ning võitis.
                  No jeebus küll.

                  Mustanahaline klubis = tugev sats? Oleks ma teadnud, et jalgpall nii lihtne on. Kahju, et Kalju valelt mandrilt mehi ostab. Oleks tumedanahalised, oleks teine tera.

                  Ja sellise fänniarmee ees lähevad muidugi kõhud lahti. Hea, et fännid muidugi staadionile ära ei kadunud.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    No jeebus küll.

                    Mustanahaline klubis = tugev sats? Oleks ma teadnud, et jalgpall nii lihtne on. Kahju, et Kalju valelt mandrilt mehi ostab. Oleks tumedanahalised, oleks teine tera.

                    Ja sellise fänniarmee ees lähevad muidugi kõhud lahti. Hea, et fännid muidugi staadionile ära ei kadunud.
                    Jah Kalju peaks rohkem Aafrikasse piiluma

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      No jeebus küll.

                      Mustanahaline klubis = tugev sats? Oleks ma teadnud, et jalgpall nii lihtne on. Kahju, et Kalju valelt mandrilt mehi ostab. Oleks tumedanahalised, oleks teine tera.

                      Ja sellise fänniarmee ees lähevad muidugi kõhud lahti. Hea, et fännid muidugi staadionile ära ei kadunud.
                      Ei, mitte just seda. Aga suvaline külasats Vellodega ei too endale välismaalt mängijaid.

                      Mis fännidesse puutub, siis mina pigem häbeneks, et ka Soome II liiga klubidel on korralikud fännklubid. Eile õnnestus mul vaadata ka TPS vs HJK, meie fänninduse tase ei jõua sinnamaale kümne aasta pärast kah.

                      Kommentaar


                        kas see 30 fänni oli iroonia?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Ei, mitte just seda. Aga suvaline külasats Vellodega ei too endale välismaalt mängijaid.
                          soomel omal neegreid nii palju juba et need võisid vabalt "pödrad" olla
                          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                          Kommentaar


                            Eks ka Aafrikast sõidetakse Soome ehituse peale, et perele Somaalias ränka raha teenida

                            Ja mustanahalisi leiab ka Eesti madalamatest liigadest, on nii kõva tase siis kohe või?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Ei, mitte just seda. Aga suvaline külasats Vellodega ei too endale välismaalt mängijaid.

                              Mis fännidesse puutub, siis mina pigem häbeneks, et ka Soome II liiga klubidel on korralikud fännklubid. Eile õnnestus mul vaadata ka TPS vs HJK, meie fänninduse tase ei jõua sinnamaale kümne aasta pärast kah.
                              eriti negatiivne..loodetavasti sa sööd 10 aasta pärast oma sõnu...samahästi ma ka häbenen, et inglise amatöörmeeskondade kohtumisel on rohkem fänne kui Eestis nt Kure-kalju mängul.....okei Eesti fänninduses tõesti on nukker seis, aga see seis vaikselt hakkab tõusma...meistriliiga klubidest on fännid Floral,Kurel,Pärnul,Maag Tammekal,narval(isegi mingisugused olid Flora-Transi mängul kohal),Tulevikul,kaljul ja kusgilt lugesin ,et sillamäel vist ka mingid olid aga pole kindel.sellega olen nõus, et hetke seis on nukker..aga tuleb loota, et see seis paraneb.muidugi jah see jutuke teemast mööda aga nh mõtlesin, et vastan postitusele.
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Aga suvaline külasats Vellodega ei too endale välismaalt mängijaid.
                                Kalju tõi ju.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X