320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Üllar Vaata postitust
    Real ja Kalju tegid lepingu mille raames FC Real mängib Nõmme Kalju U19 Eliiti.
    http://www.hot.ee/fcr/[/QUOTE]

    see on muidugi vale klubi ja link, aga Kalju kodulehel on Tiidus U19 treenerina kirjas. Iseasi, kas Realil mängijaid jätkub, ilmselt tuleb täienduseks juurde otsida (1992 poisid ei saa ju osaleda U19-s)

    Kommentaar


      Aivaril on piisavalt häid mängijaid ja kui vaja, saavad Meistriliigas ja Kalju II -s mängivad 90-91 sündinud poisid (Sami-Sander Kivi, Julius Stokas, Oliver Suur, Martin Tsegodajev, Anti Kolu ja teised) noortekatel jala valgeks.

      Kommentaar


        Tuleb tunnistada, et need plakatid linnas on väga hea ja originaalne idee

        Hakka või teie projekti uskuma... Nooooooooooot
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Lisa on varsti tulemas...

          Kommentaar


            Edu Kalju! Mulle meeldib kõige rohkem teie võistkonna nimekiri. Pole ammu näinud midagi nii eestipärast!

            Kommentaar


              Algselt postitas Kuno Vaata postitust
              kaheksa möngijat
              Mitte midagi kurja, mul pole Kalju kui meeskonna vastu midagi, aga lihtsalt mõtlesin, et kuidas nö vanad mängijad suhtuvad sellesse, kui klubi miljon uut mängijat sisse ostab ja need endised siis kuhugi duublisse või mujale langevad?

              Kommentaar


                Kalju meeskonnad: Meistriliiga, II Liiga komplekteeritakse vastavalt oskustele, III ja IV Liiga aga vastavalt oskustele ja tahtmisele just seal liigas mängida.
                Ehk siis noored ja vihased liiguvad alt üles, vanemad ja veel tegusad ülevalt alla. Nii lihtne see ongi, vali enda oskustele sobiv liiga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
                  Mitte midagi kurja, mul pole Kalju kui meeskonna vastu midagi, aga lihtsalt mõtlesin, et kuidas nö vanad mängijad suhtuvad sellesse, kui klubi miljon uut mängijat sisse ostab ja need endised siis kuhugi duublisse või mujale langevad?
                  paljudele meeldib ju ka futsal ja rannavutt jne
                  Kalju-süsteemis neile tegevust jätkub
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    No jah, selle rannavuti unustasin, ka see veel lisaks....

                    Kommentaar


                      Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
                      Mitte midagi kurja, mul pole Kalju kui meeskonna vastu midagi, aga lihtsalt mõtlesin, et kuidas nö vanad mängijad suhtuvad sellesse, kui klubi miljon uut mängijat sisse ostab ja need endised siis kuhugi duublisse või mujale langevad?
                      Kõik, kes soovivad on esindusesmeeskonnas. Ülejäänud valisid endale sobiva ning kõik on rahul.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
                        Mitte midagi kurja, mul pole Kalju kui meeskonna vastu midagi, aga lihtsalt mõtlesin, et kuidas nö vanad mängijad suhtuvad sellesse, kui klubi miljon uut mängijat sisse ostab ja need endised siis kuhugi duublisse või mujale langevad?
                        Need kes tahtsid ML tasemel mängida need ka mängivad... Selge on see, et kui tahame olla tõsiselt võetav meeskond ja võidelda tulemuste peale, siis vajame pikka pinki ja ühtlast taset! Usun, et kõik sujub ja uued mängijad on valitud just nii, et see sisu omavahel sobiks! I LIKE!
                        www.jkkalju.ee
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                          Need kes tahtsid ML tasemel mängida need ka mängivad... Selge on see, et kui tahame olla tõsiselt võetav meeskond ja võidelda tulemuste peale, siis vajame pikka pinki ja ühtlast taset! Usun, et kõik sujub ja uued mängijad on valitud just nii, et see sisu omavahel sobiks! I LIKE!
                          Olgu, sain vastuse, aitäh!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
                            Olgu, sain vastuse, aitäh!
                            Kui Kalju end ei tugevdaks ja klubi sees konkurentsi pingelisemaks ei muudaks, siis oleks tegemist järjekordse Kuressaare või Valgaga, mis lihtsalt MLi ja ELi vahet pendeldab.

                            Seetõttu ongi lihtne valem - kes vanadest tahab läbi lüüa, see peab ka rohkem pingutama, ei saa sama lõdva kummiga lasta.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Kui Kalju end ei tugevdaks ja klubi sees konkurentsi pingelisemaks ei muudaks, siis oleks tegemist järjekordse Kuressaare või Valgaga, mis lihtsalt MLi ja ELi vahet pendeldab.

                              Seetõttu ongi lihtne valem - kes vanadest tahab läbi lüüa, see peab ka rohkem pingutama, ei saa sama lõdva kummiga lasta.
                              Ma ei mõelnud küll päris nii, aga pole hullu.
                              Eks konkurents ole ikka see edasiviiv jõud, lihtsalt hakkasin mõtlema, et kui suurel määral on tänavune Kalju sama mis eelmise hooaja oma. Ja paar asja veel.

                              Kommentaar


                                Jõudsin Tallinna. Märkasin reklaami. Meeldiv. Keerles.

                                Koht: Viru keskus. See on ka hästi valitud. Võib-olla on mujal ka.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X