320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas gamer Vaata postitust
    Parem mõelgu sellele, et tsiviliseeritud riigi kohaselt olgu 29-ndal ilusasti tribüünist vähemalt 10% eraldatud vastasfännidele (meile jee)

    ja Kuno siis paned selle kasti penaltilöömise võitjatele välja jah
    Aia taha mäepeale võime teile kohad eraldada väikse summa eest. Eesti jalgpall ei ole veel tsiviliseeritud. Me alles liigume sinnapoole.

    Kommentaar


      Kas Dvigateli staadionil on tribüün? Nõmme teemas küsin sellepärast, et tuleval nädal mäng seal.
      Algselt postitas budulojus
      kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

      Kommentaar


        Dvigateli statal on väga korralik tribüün ja hea kattega uus väljak, sarnane hiiu kattega, aga kummipuru on vähem.

        Kommentaar


          Algselt postitas gamer Vaata postitust
          Parem mõelgu sellele, et tsiviliseeritud riigi kohaselt olgu 29-ndal ilusasti tribüünist vähemalt 10% eraldatud vastasfännidele (meile jee)

          ja Kuno siis paned selle kasti penaltilöömise võitjatele välja jah
          Eraldame ja kasti panen ka välja, luban!
          www.jkkalju.ee
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            diivanid on teema.... kuigi seismine ja krjumine on rohkem teema...

            Kommentaar


              Saba nimel, Roosal Pantril on täna saunapäev ehk pantri kostüüm läks just pesumasinasse, oli teine end nii läbi higistanud kahe mänguga.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                Eraldame ja kasti panen ka välja, luban!

                ah jaaa.. kes "saba nimel" karjungu välja mõtleb saab minu poolt auhinna... ma veel ei tea mis see on aga krt imeda oeab saama .. ehk küll ma midaq välja mõlen .....

                Kommentaar


                  Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                  Dvigateli statal on väga korralik tribüün ja hea kattega uus väljak, sarnane hiiu kattega, aga kummipuru on vähem.
                  2-rida + bussipeatuse rahvas kah veel

                  Kommentaar


                    nu see peatus seal ju peaaegu 24/7 rahvaga täidetud
                    just retain that....
                    .............evrything u see is hallucination....
                    ...so be prepared.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ivarios Vaata postitust
                      nu see peatus seal ju peaaegu 24/7 rahvaga täidetud
                      irw
                      Aga meie peatreener ütles, et kuna mängisime terve mängu kümnekesi ja tegime seda hästi, siis peab vist TVMK vastu ka minema kümnekesi mängima. Kui võidad, siis ei tohi satsi muuta...

                      Aga Miku asemele on meil kohe kaks asendajat varukast võtta, Kaupo või Andreas saavad tõenäoliselt oma võimaluse.
                      www.jkkalju.ee
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Kalju töö hakkab tasapisi vilja kandma. Kui arvestada seda ,et mängiti ikkagi ühe Meistriliiga nõrgemaga ja tänane ilm polnud samuti just jalgpallisõbralik siis oli publikut üllatavalt palju. Ja arvata on ,et iga järgmine edukas kodumäng ja soojenevad ilmad toovad rahvast juurde. Mina näen kasvuruumi ikkagi just Nõmme elanikonna arvelt. Nõmmekatel ,kelle hulka ma ka ise kogy elu olen kuulunud on üsna tugeva identiteediga. Nad tuleb koduaedadest välja meelitada ,eriti suvisel ajal.
                        Kalju tõus Meistriliigasse on selgelt positiivset elevust tekitanud. Sellelt emotsioonilt oleks praegu õige aeg kogu Meistriliigale uus imidz anda. Kes teab ,kes teab võibolla algabki siit meie koduse jalgpalli ja Meistriliiga uus tõus ,huvi ja külastatavuse suurenemine. Mingil määral on tunda ,et on muutuste aeg ja dinosaurused hakkavad välja surema.
                        Jalgpallihaiged! Aitab nüüd tolade , klounide ja geenuste valimisest . Õige fänni koht on koduklubi staadionil ja mitte neli korda aastas vaid igal laupäeval.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                          Jalgpallihaiged! Aitab nüüd tolade , klounide ja geenuste valimisest . Õige fänni koht on koduklubi staadionil ja mitte neli korda aastas vaid igal laupäeval.
                          Mees teab, millest mees räägib. Sinul kui mitte Kalju fännil on nüüd au võrrelda Nõmme kalju kahte esimest mängu.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                            Kalju töö hakkab tasapisi vilja kandma. Kui arvestada seda ,et mängiti ikkagi ühe Meistriliiga nõrgemaga ja tänane ilm polnud samuti just jalgpallisõbralik siis oli publikut üllatavalt palju. Ja arvata on ,et iga järgmine edukas kodumäng ja soojenevad ilmad toovad rahvast juurde. Mina näen kasvuruumi ikkagi just Nõmme elanikonna arvelt. Nõmmekatel ,kelle hulka ma ka ise kogy elu olen kuulunud on üsna tugeva identiteediga. Nad tuleb koduaedadest välja meelitada ,eriti suvisel ajal.
                            Kalju tõus Meistriliigasse on selgelt positiivset elevust tekitanud. Sellelt emotsioonilt oleks praegu õige aeg kogu Meistriliigale uus imidz anda. Kes teab ,kes teab võibolla algabki siit meie koduse jalgpalli ja Meistriliiga uus tõus ,huvi ja külastatavuse suurenemine. Mingil määral on tunda ,et on muutuste aeg ja dinosaurused hakkavad välja surema.
                            Jalgpallihaiged! Aitab nüüd tolade , klounide ja geenuste valimisest . Õige fänni koht on koduklubi staadionil ja mitte neli korda aastas vaid igal laupäeval.
                            amen to that
                            just retain that....
                            .............evrything u see is hallucination....
                            ...so be prepared.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                              Kalju töö hakkab tasapisi vilja kandma. Kui arvestada seda ,et mängiti ikkagi ühe Meistriliiga nõrgemaga ja tänane ilm polnud samuti just jalgpallisõbralik siis oli publikut üllatavalt palju. Ja arvata on ,et iga järgmine edukas kodumäng ja soojenevad ilmad toovad rahvast juurde. Mina näen kasvuruumi ikkagi just Nõmme elanikonna arvelt. Nõmmekatel ,kelle hulka ma ka ise kogy elu olen kuulunud on üsna tugeva identiteediga. Nad tuleb koduaedadest välja meelitada ,eriti suvisel ajal.
                              Kalju tõus Meistriliigasse on selgelt positiivset elevust tekitanud. Sellelt emotsioonilt oleks praegu õige aeg kogu Meistriliigale uus imidz anda. Kes teab ,kes teab võibolla algabki siit meie koduse jalgpalli ja Meistriliiga uus tõus ,huvi ja külastatavuse suurenemine. Mingil määral on tunda ,et on muutuste aeg ja dinosaurused hakkavad välja surema.
                              Jalgpallihaiged! Aitab nüüd tolade , klounide ja geenuste valimisest . Õige fänni koht on koduklubi staadionil ja mitte neli korda aastas vaid igal laupäeval.

                              Aitab nüüd tolade , klounide ja geenuste valimisest . Õige fänni koht on koduklubi staadionil ja mitte neli korda aastas vaid igal laupäeval.[/QUOTE]

                              VÄGA ÕIGE!
                              Saba nimel, kuulake ülevaadet ka
                              www.jkkalju.ee
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Tänane mäng oli minu jaoks isegi väike üllatus. Poleks uskunud Kalju nii kindlat võitu.Ega Sillamäe nüüd nii sitt ka ei ole kui esimese poolaja algul. Ise arvasin ,et Haavistu lollus võib Kaljule kurvalt lõppeda aga juhtus hoopis vastupidi. Kalju peatreeneril soovitaks aga mõnede Elviste tiibu kärpida ,sest muidu võib asi ka kurvalt lõppeda. Mikk oli nagu noor kukk.Tegi selge kaardivea ja läks veel Kotteriga ülbama.
                                Ja ikkagi arvan ,et esimene mäng Kaljul Flora vastu lihtsalt vedas ropult.
                                Järgmine voor on ehk senistest kõige tähtsam.
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X