320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    51 kohaga hansabuss stardib kell 10 fännidega stereo eest... juhul kui buss täis peaks saama võime meeskonna bussi peale veel inimesi mahutada
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Algselt postitas taku* Vaata postitust
      millal need kurikuulsad videoprofiilid tulevad?
      hea ongi, et neid ei ole, nagunii ei viitsiks vaadata. Parem vaatan telekast.

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        hea ongi, et neid ei ole, nagunii ei viitsiks vaadata. Parem vaatan telekast.
        ma vaatan ka alati telkust neid profiile
        www.jkkalju.ee
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Algselt postitas taku* Vaata postitust
          millal need kurikuulsad videoprofiilid tulevad?
          up küsimusega

          Kommentaar


            Algselt postitas eestimees Vaata postitust
            up küsimusega
            Meie webibossid kindlasti vastavad sellele küsimusele!
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Algselt postitas Kuno Vaata postitust
              Meie webibossid kindlasti vastavad sellele küsimusele!
              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Oskab keegi kommenteerida miks Nõmme Kalju mõned amatöörsatsid Hiiu staadionilt ära ajas?
              Ei saa nad seal enam trenne teha ega liigamänge pidada

              Kas minu küsimusele vastavad ka webibossid?
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Kas minu küsimusele vastavad ka webibossid?
                Sa Rein suudad ka ainult kiunuda-mine õue ja naudi kevadet-võui veel parem mine laupäeval staadionile ja naudi mängu
                I`m not scared of dying, I just dont want to

                Kommentaar


                  Esitasin ainult viisakalt küsimuse ja ei kinunud.Kahjuks ei suuda (taha) keegi asjaga kursi olevatest inimestest mulle vastata.Samas ma ei lootnud ka eriti, et keegi suvatseb vastata. Edu Kaljule igatahes!!!

                  Sinule vpiigo või saladuskatte all öelda, et tõenäoliselt olen sellel hooajal käinud rohkem meistrikate mänge vaatamas kui sina.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Aga Pantrid: Viljandisse!

                    Ka bussis on võimalik reisiraha maksta, seega olge kl 10 Vabaduse väljakul ning teeme midagi lahedat.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Oskab keegi kommenteerida miks Nõmme Kalju mõned amatöörsatsid Hiiu staadionilt ära ajas?
                      Ei saa nad seal enam trenne teha ega liigamänge pidada
                      Nõmme Kalju ei ole kedagi ära ajanud. Väljaku treeningajad on kahjuks piiratud ning kõik ei saa õhtul korraga treenida. Nõmme Kaljus on m palju noori trenni tegemas, vanakesed ärimehed võivad käia mõnel teisel ajal ka trenni tegemas kui õhtuti. Noored lihtsalt ei saa kooli tundidest puududa, et trenni minna. "Vanakestel" tööasju korraldada ümber on vähe kergem kui lastel. Kumb on negetiivsem?? Kas noorte trennide ära jätmine või amatöörsatside kolimine teisele väljakule? PÕHJUS ON TEGELT SEE: Korralike väljakute puudus on kõikjal Eestis.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas HABE Vaata postitust
                        Nõmme Kalju ei ole kedagi ära ajanud. Väljaku treeningajad on kahjuks piiratud ning kõik ei saa õhtul korraga treenida. Nõmme Kaljus on m palju noori trenni tegemas, vanakesed ärimehed võivad käia mõnel teisel ajal ka trenni tegemas kui õhtuti. Noored lihtsalt ei saa kooli tundidest puududa, et trenni minna. "Vanakestel" tööasju korraldada ümber on vähe kergem kui lastel. Kumb on negetiivsem?? Kas noorte trennide ära jätmine või amatöörsatside kolimine teisele väljakule? PÕHJUS ON TEGELT SEE: Korralike väljakute puudus on kõikjal Eestis.

                        Su jutus on point sees ja tänud, et võtsid vaevaks vastata. Kahjuks on seal mõningad agad.
                        Miks avastati see, et aegasid on juurde vaja vahetult peale liiga hooaja algust? Oleks võinud ikka lasta meeskondadel viisakalt hooaeg lõpuni mängida ja sõpradena laiali minna. Kuuldavasti mõni sats ei nõustunud nende "ära kolimisega" ja neid ei aetud vägisi minema. Samas olen kindel, et hooaja lõppedes peavad nad ikkagi uue kodu omale otsima.

                        Kuuldavasti haub Kalju plaani oma staadioni ehitamiseks (käivad veel jutud, et koht on isegi valmis vaadatud)ning kui see kunagi valmis saab, siis jääb Hiiu staadion tühjaks. On väga lühinägelik ehitada oma äri üles ainult ühele kliendile. Vaevalt, et need meeskonnad ka enam siis tagasi tahavad tulla kui nad juba kord minema aeti.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas HABE Vaata postitust
                          vanakesed ärimehed võivad käia mõnel teisel ajal ka trenni tegemas kui õhtuti. Noored lihtsalt ei saa kooli tundidest puududa, et trenni minna. "Vanakestel" tööasju korraldada ümber on vähe kergem kui lastel. Kumb on negetiivsem?? Kas noorte trennide ära jätmine või amatöörsatside kolimine teisele väljakule?
                          kõik amatöörjalgpallurid on ärimehed, kes saavad millal iganes mängida???? see põhjendus oli kõva

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Su jutus on point sees ja tänud, et võtsid vaevaks vastata. Kahjuks on seal mõningad agad.
                            Miks avastati see, et aegasid on juurde vaja vahetult peale liiga hooaja algust?
                            Liiga hooaeg hakkab eri liigades eri aegadel. Talvel ei tehta nii palju trenne õues kui suvel. Trenni ajad olid juba talvel jututeemaks, lihtsalt asi venis pikale. Eliitliiga ja ka Kalju ML-sse minek oli suur muutus.

                            Amatöörsatsid koosnevad enamasti siiski täiskasvanud meestest, kes maksavad väljakute (hallide) eest rohkem kui noortegrupid. Noorte trennid on pea kõikidel aladel just nende pärast liialt vara ning noored on kohustatud loobuma trennidest, sest nad ei jõua koolist trenni õigeks ajaks. Siin pole juttu 10-15 minutilisest hilinemisest vaid rohkem. Kui noortel hakkavad trennid isegi kell 15 peale siis juba põhikoolis ollakse selle ajani tundides, rääkimata keskkoolist.

                            Kommentaar


                              koolist võib alati varem ära tulla...

                              Kommentaar


                                Jah, ega õiged jalgpallurid ju ikka ei õpi, palju see meie noor koondislane nüüd kirjandis saigi?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X