320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kuno Vaata postitust
    Piletid on nüüd Stereos ja täiesti saadaval!
    Stereos okei, aga Piletilevis?

    Kommentaar


      Algselt postitas Hybrid Soldier Vaata postitust
      Stereos okei, aga Piletilevis?
      Sain teada, et sisestamine läks kauem ja piletilevis läheb asi käima homme hommikul.
      www.jkkalju.ee
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Ok väga hea

        Kommentaar


          Mul piletid käes... lõpuks. Läksin algul (mõni tund tagasi) Ipanema Rodiziosse, seal ei teatud üldse asjast midagi ja inglise keeles soovitati hotelli poolelt küsida, kuna Getulio elab seal. Hotelli neiu ütles, et mulle on jäetud ümbrik ja tahtis mulle midagi kätte suruda järgi mõeldes ta seda ei teinud ja käis kaks korda kuskil asja uurimas ja nagu ma juba ette arvasin, polnud seal ka midagi. Jalutasin siis Stereosse kus piletid olid isegi olemas ja ju ma olin siis esimene ostja (või üks esimestest) sest neiu ei teadnud kuidas ta neid müüma peab (kas Stereo kassast läbi lööma või niisama). Peale väikest asja uurimist ma siiski sain oma piletid kätte! Nüüd võiks keegi kalendris juba märtsi ette keerata
          Vulgar Display Of Kalju Power

          Kommentaar


            Algselt postitas Ray Vaata postitust
            Mul piletid käes... lõpuks. Läksin algul (mõni tund tagasi) Ipanema Rodiziosse, seal ei teatud üldse asjast midagi ja inglise keeles soovitati hotelli poolelt küsida, kuna Getulio elab seal. Hotelli neiu ütles, et mulle on jäetud ümbrik ja tahtis mulle midagi kätte suruda järgi mõeldes ta seda ei teinud ja käis kaks korda kuskil asja uurimas ja nagu ma juba ette arvasin, polnud seal ka midagi. Jalutasin siis Stereosse kus piletid olid isegi olemas ja ju ma olin siis esimene ostja (või üks esimestest) sest neiu ei teadnud kuidas ta neid müüma peab (kas Stereo kassast läbi lööma või niisama). Peale väikest asja uurimist ma siiski sain oma piletid kätte! Nüüd võiks keegi kalendris juba märtsi ette keerata
            Väike seiklus lisabki piletitele suurema moraalse väärtuse
            "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Pets ! Tänapäeval on inimesed ilgelt mugavad ,kui esimesest väljakuulutatud kohast ( nät. Piletilevi või Statoil ) ei saa siis jätavadki ostmata. Meie sinuga võibolla traavime pool linna läbi
              Selles mõttes on see väike möödalaskime Kalju poolt. Aga loodetavasti asi paraneb.
              FCF Forever

              Kommentaar


                Mul polnud plaaniski ilma piletiteta koju minna
                Vulgar Display Of Kalju Power

                Kommentaar


                  Kuuldavasti olla Meistriliiga kalender muutunud. Kas Kalju hooajapiletitel on uued ajad kajastatud? Või on näiteks lihtsalt vooru number ja kohtuvate meeskondade nimed..
                  I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dareth Vaata postitust
                    Kuuldavasti olla Meistriliiga kalender muutunud. Kas Kalju hooajapiletitel on uued ajad kajastatud? Või on näiteks lihtsalt vooru number ja kohtuvate meeskondade nimed..
                    Küll nad kodumängul ikka sisse lasevad, mängu päevaks ju vana aeg täpselt teada ning iga piletipaketi omanik peaks muretult sisse saama.

                    Siin kohal teadmiseks, et kalendris võib muudatusi veel ette tulla ja neid ka hooaja siseselt, kui se juba peal on, selleks ei tea kunagi valmis olla, millal se muutub ja millal mitte..
                    "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                    http://runplus.wordpress.com

                    "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Wuppi Vaata postitust
                      Küll nad kodumängul ikka sisse lasevad, mängu päevaks ju vana aeg täpselt teada ning iga piletipaketi omanik peaks muretult sisse saama.

                      Siin kohal teadmiseks, et kalendris võib muudatusi veel ette tulla ja neid ka hooaja siseselt, kui se juba peal on, selleks ei tea kunagi valmis olla, millal se muutub ja millal mitte..
                      jep, möödunud hooajalgi oli ju muutusi ja sai ilma probleemideta mängule

                      Kommentaar


                        Piletitel on voorude numbrid, mille abil pääseb mängule.

                        Kommentaar


                          Keegi Piletilevi müügipunktist kuskilt juba ostnud on? Sesmõttes, et piletilevi kodukal pole seda piletit ikka veel näha ja ilmaasjata ei hakka linna sõitma muidu :P

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Hybrid Soldier Vaata postitust
                            Keegi Piletilevi müügipunktist kuskilt juba ostnud on? Sesmõttes, et piletilevi kodukal pole seda piletit ikka veel näha ja ilmaasjata ei hakka linna sõitma muidu :P
                            Tule osta stereost, siis...
                            www.jkkalju.ee
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Aadu ja viinad
                              Kas Balti liiga mängudele jääb pilet samaks mis Eestiliiga mängudele?
                              Ei oska hetkel öelda, see oleneb mitmest asjaolust mis hetkel on veel lahtised.
                              www.jkkalju.ee
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Silver Vaata postitust
                                Piletitel on voorude numbrid, mille abil pääseb mängule.
                                kui seal kuupäevad ka peal siis see võib natuke segadust kylvata aga vast hooajapileti omanikud on piisavalt pädevad et ei lase end muudatustest häirida

                                Kommentaar

                                Working...
                                X