320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eestimees Vaata postitust
    loll jutt täitsa, ajuvaba! noo ei tea keda peaks Kalju, siis su arvates endale eestlastest palkama? kõik head on juba kuskil mujal või mõnes teises Eesti klubis! on ju loogiline, et kuskilt mujalt peab mängijaid sisse tooma, kui tahetakse meistritiitlit saada!
    Näitesk enda noorte süsteemi arendama,mitte nad pingile istuma jätma ja pooled jalgpallile jalaga löövad kuna nende potensiaali vb ei kasutata ja ei nähta.Missa teed selle Meistritiitliga kui vanemad mängijad lahkuvad ja noori peale ei tule? langed tagasi algusesse kus olid kuna noortesüsteem jääb unarusse.
    sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

    Kommentaar


      Algselt postitas Kuno Vaata postitust
      Me oleme teda näinud ja tegemist on korraliku mängumehega!
      Lõi ta ju Kaljule kuus päeva tagasi värava ka.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
        No kui hakkan mõtlema, siis pole mina sellist lauset veel eales lugenud, kus mainitakse Jk Kalju ja finantskriis. Nagu öeldud siis paneb Kalju umbes miljoni reklaamide peale. See on juba välja öeldud.

        Aga see, et kasvatada oma poisse.. Miks peaks seda näiteks Nõmme tegema? Selleks on Flora ja tema klubid kes kasvatavad noori jalgpallureid. Muidugi teeb seda ka Nõmme Kalju, aga nende põhieesmärk on ikkagi ju publikule show'd pakkuda! Mida nad ka juba eelmine hooaeg tegid. Ja show, mis publikule peale läheks ongi just, ülla-ülla - välismaa mängijad. Veits tõmmud, hea tehnikaga ja kiired. Nagu on Felipe ja Arruda. See toobki Kaljul publikut sisse. Kui neil kõik Eesti poisid oleks, või lätlased või leedukat, siis on põhimõtteliselt sama asi. Neis pole midagi erilist.

        Ja pealegi just sellised klubid nagu Kalju ja Sillamäe hetkel, toovadki väga palju uut ja värvilist meistriliigasse aastaks 2009.
        muidugi see oli minu seisukoht, aga..
        Minu arust su suhtumine on päris naljakas.Milleks peaks Kalju arendama enda noori kui seda teeb Flora.Minu arust on see puhas nali.Samamoodi tekib küsimus,et milleks käia tööl kui saaks sõbra rahakotis elada? Ütled,et Kalju teeb Showd?No ma ei tea.Kloune saab ka tsirkuses vaadata.Lihtsalt ei oleks uskunud et mõni mees arvab asjast,et kalju teeb kõigest Showd.No aga kui nii siis nii. Ei ole rohkem midagi öelda
        sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

        Kommentaar


          Algselt postitas HaTe Vaata postitust
          Näitesk enda noorte süsteemi arendama,mitte nad pingile istuma jätma ja pooled jalgpallile jalaga löövad kuna nende potensiaali vb ei kasutata ja ei nähta.Missa teed selle Meistritiitliga kui vanemad mängijad lahkuvad ja noori peale ei tule? langed tagasi algusesse kus olid kuna noortesüsteem jääb unarusse.
          ju siis tuleb välja et omad noored ei vea veel välja. ja kui klubil ambitsioonid kõrgemad ehk latt kõrgemale seatud kui noored suudavad välja vedada, siis ei jäägi klubil lihtsalt midagi muud üle. igast poisist ei tule ju tulevast Kakat või Messit
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Aga keskkaitsja vist oleme nüüd endale leidnud... Järgmisel nädalal saate uudiseid
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              HaTe-le täpsustuseks..
              Välireklaamile planeeritud summa on 2mil. Ja poolamatöör meeskond oldi eelmisel aastal, kui vaid 6-7 meest sai treenida sama palju kui "suur nelik".

              Kiirelt näppudel lugedes arvutasin, et Kalju koosseisus on 9, alla 21-e aastast mängijat, seega pole päris korrektne öelda, et Kalju noortele ei panustaks.
              Tšegodajev ja Kõlu, kes kuuluvad ka eesti U19 koondisse, said juba eelmisel aastal oluliselt mänguaega klubis. Usun, et see aasta veel nii mõnigi noor annab endast märku.
              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Oma noortesüsteemi arendamine ei ole odav lõbu ja selleks on vaja ka korralikku materjaalset baasi.Floral on see Eesti ja võibolla ka Baltimaade parim, puudub vaid sisehall. Et Nõmme Kalju saaks nii kaugele ,et osaliseltki oma noortest toituma hakata läheb veel VÄGA palju aega .
                Mujalt mängijate sissetoomine on normaalne sel juhul ,kui oma liiga taastoodab neid ,kes välismaale läinud ja võivad tulevikus kodusele jalgpallile ( koondisele) ainult kasu tuua. Mitte nii nagu kossukusikud ,kes järjest rohkem on sunnitud välismaalaste peale raha raiskama kuna järelkasv jääb järjest sitemaks ja välismaale ei siirdu enam keegi.
                Eesti kodune liiga ja noortetöö toodab mängijaid juab üsna korralikult ja sellepärast ei näe mina probleemi ,kui Kalju toob mõned välismaalased siia mängima.Selle arvelt meil keegi pingile ei jää. Jalgpallis on välismaalaste ja kodukate suhe tasakaalus ja pigem isegi võiks neid suts rohkem olla aga rahakott paneb muidugi kõik paikka.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                  Kiirelt näppudel lugedes arvutasin, et Kalju koosseisus on 9, alla 21-e aastast mängijat, seega pole päris korrektne öelda, et Kalju noortele ei panustaks.
                  Tšegodajev ja Kõlu, kes kuuluvad ka eesti U19 koondisse, said juba eelmisel aastal oluliselt mänguaega klubis. Usun, et see aasta veel nii mõnigi noor annab endast märku.
                  Pigem oli rõhk OMA noortel, mitte mujalt tulnud kuttidel.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Aadu ja viinad
                    Kuidagi....... huvitav tähelepanek
                    Tore tore, aga kas siis Tšiki ja Kõlu on Kalju kasvandikud või?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                      Aga see, et kasvatada oma poisse.. Miks peaks seda näiteks Nõmme tegema? Selleks on Flora ja tema klubid kes kasvatavad noori jalgpallureid. Muidugi teeb seda ka Nõmme Kalju, aga nende põhieesmärk on ikkagi ju publikule show'd pakkuda!
                      Ahsoo, ma arvasin, et Kaljul on tõsised sportlikud ambitsioonid. Nüüd siis selgub, et see on vaid show!
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                        Kas mitte mingi aeg tagasi,ei olnud juttu et Nõmme Kaljul ei le piisavalt finantsi,et organiseerida reklaame,lepinguid jne,et ehk siis tegemist on poolamatöör meeskonnaga.Nüüd aga vaatad oma Eesti poisid jäetakse pingile jha võetakse välismaalt asemele mängumehi kes maksavad ka kindasti rohkem kui omad poisid.Selles mõttes,et minu arust ajuvaba ainult välismaalt organiseerida lisajõudu et tugevamatele Klubidele vastu seista.Leian siiski,et noorte süsteemi peaks arendama,et ikka omad poisid kunagi tuleviku poole oleksid mängumehed,mitte pealtvaatajad publikus.
                        Fail.
                        Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                        No kui hakkan mõtlema, siis pole mina sellist lauset veel eales lugenud, kus mainitakse Jk Kalju ja finantskriis. Nagu öeldud siis paneb Kalju umbes miljoni reklaamide peale. See on juba välja öeldud.

                        Aga see, et kasvatada oma poisse.. Miks peaks seda näiteks Nõmme tegema? Selleks on Flora ja tema klubid kes kasvatavad noori jalgpallureid. Muidugi teeb seda ka Nõmme Kalju, aga nende põhieesmärk on ikkagi ju publikule show'd pakkuda! Mida nad ka juba eelmine hooaeg tegid. Ja show, mis publikule peale läheks ongi just, ülla-ülla - välismaa mängijad. Veits tõmmud, hea tehnikaga ja kiired. Nagu on Felipe ja Arruda. See toobki Kaljul publikut sisse. Kui neil kõik Eesti poisid oleks, või lätlased või leedukat, siis on põhimõtteliselt sama asi. Neis pole midagi erilist.

                        Ja pealegi just sellised klubid nagu Kalju ja Sillamäe hetkel, toovadki väga palju uut ja värvilist meistriliigasse aastaks 2009.
                        muidugi see oli minu seisukoht, aga..
                        Epic.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas 17 Vaata postitust
                          Tore tore, aga kas siis Tšiki ja Kõlu on Kalju kasvandikud või?
                          Kui Kalju on 6 aastat vana, siis matemaatika ütleb, et see mida sa siin taotled on võimatu! Väga noori tuleb meil peale sellise hooga nagu seeni peale vihma... Aga selge on see, et auk on sees ja kui sa küsid kas Tsiki on oma noor, siis vastus on JAH! Täna on nad Kaljus ja nad on meie noored keda me edasi kasvatame... Lisaks on Kalju esindusmeeskonnas hulganisti noori.. Julius Stokas, Sami Sander Kivi, Anti Kõlu, Risto Kägo, Martin Tsegodajev jne...
                          www.jkkalju.ee
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                            Ahsoo, ma arvasin, et Kaljul on tõsised sportlikud ambitsioonid. Nüüd siis selgub, et see on vaid show!
                            Kindlasti ei ole eesmärk show! Hea mäng, hästi turundatud spordiüritus, kõrge sportlik saavutus, ühtlane tase ja järelkasv, bubliku heaolu... See võib kõik tähendada showd kui nii võtta...
                            www.jkkalju.ee
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                              Kui Kalju on 6 aastat vana, siis matemaatika ütleb, et see mida sa siin taotled on võimatu! Väga noori tuleb meil peale sellise hooga nagu seeni peale vihma... Aga selge on see, et auk on sees ja kui sa küsid kas Tsiki on oma noor, siis vastus on JAH! Täna on nad Kaljus ja nad on meie noored keda me edasi kasvatame... Lisaks on Kalju esindusmeeskonnas hulganisti noori.. Julius Stokas, Sami Sander Kivi, Anti Kõlu, Risto Kägo, Martin Tsegodajev jne...
                              Ma ei taotle midagi ja on arusaadav, et kuue aastaga on väga raske kedagi oma kasvandikest Meistriliiga tipptasemele treenida.

                              Küll aga ei saa vähemalt minu arvates Tšegodajevi ja teiste kuttide puhul rääkida sellest, et tegu on Kalju oma kasvandikega, sest kasvatajaklubid on need, kust poisid ikkagi toodud on, TJK ja kes iganes veel.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                                Ma ei taotle midagi ja on arusaadav, et kuue aastaga on väga raske kedagi oma kasvandikest Meistriliiga tipptasemele treenida.

                                Küll aga ei saa vähemalt minu arvates Tšegodajevi ja teiste kuttide puhul rääkida sellest, et tegu on Kalju oma kasvandikega, sest kasvatajaklubid on need, kust poisid ikkagi toodud on, TJK ja kes iganes veel.
                                Las ta siis olla nii nagu sa tahad, jumal küll..
                                www.jkkalju.ee
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X