320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kuujamaa Vaata postitust
    ma teeks ka ärakus ma seda teha saan
    Tänasel mängul tule tuvasta oma isik noorhärra Mariole ja ta teeb sinust fännklubi liikme. siis pole muud, kui edaspidi ainult ennustustele tuld anda
    "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Algselt postitas kuujamaa Vaata postitust
      ma teeks ka ärakus ma seda teha saan
      No Sulle saadeti ju E-mail Küsimustega.Lihtsalt saadad vastused samale meilile tagasi.Kui ei saanud E-Mail,siis ei saa sind aidata.

      Kommentaar


        Algselt postitas huryt Vaata postitust
        No Sulle saadeti ju E-mail Küsimustega.Lihtsalt saadad vastused samale meilile tagasi.Kui ei saanud E-Mail,siis ei saa sind aidata.

        ei saanudmingid meili egas midagi

        Kommentaar


          Seda ma kartsin,ei ole nõmmekatest kullakonkurenti ka sel hooajal ilmselt.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
            Seda ma kartsin,ei ole nõmmekatest kullakonkurenti ka sel hooajal ilmselt.
            no vara neid maha kanda aga jah autsaideritelt peaks kindlalt punkte võtma
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Keegi seisu ka öelda oskab ?

              Kommentaar


                1-1 jäi ...............................................

                Kommentaar


                  Kahju, et viiki jäi
                  aga eks kokkumäng vajab veel lihvimist.

                  Kommentaar


                    Mis juhtus siis?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                      Seda ma kartsin,ei ole nõmmekatest kullakonkurenti ka sel hooajal ilmselt.
                      Vastus on: Teever

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Hybrid Soldier Vaata postitust
                        Kahju, et viiki jäi
                        aga eks kokkumäng vajab veel lihvimist.
                        Ma arvan,et peate õnnelikud viigiga olema.
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Jube külm ilm oli, bronhiit garanteeritud

                          Aga tulemus 1-1 vastab ka mängupildile. Esimene poolaeg oli täielikult Tuleviku käes ja peale paari ohtliku olukorra loomise tabati ka korra posti. Nõmme Kaljul suutis Felipe kaks korda palli võssa lüüa ja see oli ka suures plaanis kõik.

                          Teisel poolajal võeti täiesti nähtamatu olnud Saharov välja ja Mitti taha pandi vägesid juhtima Leetma. Kas mõjus see või Getulio peapesu, ei tea, aga teine poolaeg oli Kalju kui ümber sündinud. Pooled vahetati ja mäng kulges Kalju surve all. Peale Mitti üsna kerget kukkumist karistusala lähistel vilistati karistuslöök Kalju kasuks, mille Maccari müüri vahelt Koppelile püüdmatult alanurka lõi. Peale seda jäi mäng mäng edasi Kalju kontrolli alla kuni Novikov sai vea eest keskväljal oma teise kollase kaardi, mida ta üsna aktiivselt noris. Getulio oleks võinud mehe tegelikult juba varem välja võtta, sest oli näha, et järgmise vea korral Novikov platsilt ka lendab. Muidu jättis Novikov-Maccari poolkaitsepaar väga hea mulje- vaata et parim keskväli liigas. Ja peale vasakkaitses mänginud Terja vigastust oli selge, et Tulevik lööb oma värava ära. Ühe väheste pikkadest pallidest, mille Tulevik karistusalla saatis, suutsid mehed ka Jevdokimovi näol väravaks ära lüüa. Põhimõtteliselt oleks Tulevik võinudki ainult pikke palle karistusalla taguda, sest Arruda kaotas pea kõik peavõitlused. Ja noh, nii oligi mäng läbi.

                          Ega Kalju mäng väga positiivset muljet ei jätnud. Oma süü on ka ilmal, sest Brassid olid üsna hädas püsti püsimisega. Ja kaitsesse läheks hädasti vaja meest, kes kõva häält teeks. Praegu kaitseliinil liidrit pole ja tänu sellele valitseb seal alatasa totaalne korralagedus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Praegu kaitseliinil liidrit pole ja tänju sellele valitseb seal alatasa totaalne korralagedus.
                            Ei tea, milles küll asi. Kas tõesti Mikk Haavistu ei vasta Kalju ootustele? Too bad.

                            Kommentaar


                              Harva kui ma väljakukohtuniku kallal virisen, aga täna tõusis just sama sell vilega mängu staariks. Vähe sellest, et ta oskas Novikovile 2 kollast anda, mida arvestades sellise libedusega ja ilmastikuoludega naljalt ei anta, imes ta ka Terehhovile kollase, kuigi lahtise palli lõi ära Terja. See oli üldse selline situatsioon, kus kaitsja Terja oli ründajast ees, lõi palli ära ja siis tuli Tuleviku noor talle täiega jalga sisse ja Terja lonkis vigastusega varumeestepingile.
                              Ja siit moraal kohtunikule, kui sa ei näinud situatsiooni siis ära oma kaartidega vehi! Tuleviku poolt sissesõidud ja tagant jalga tehtud kollast väärt vead jäid täna kõik karistama, milles asi Kõiv??

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                                Harva kui ma väljakukohtuniku kallal virisen, aga täna tõusis just sama sell vilega mängu staariks. Vähe sellest, et ta oskas Novikovile 2 kollast anda, mida arvestades sellise libedusega ja ilmastikuoludega naljalt ei anta, imes ta ka Terehhovile kollase, kuigi lahtise palli lõi ära Terja. See oli üldse selline situatsioon, kus kaitsja Terja oli ründajast ees, lõi palli ära ja siis tuli Tuleviku noor talle täiega jalga sisse ja Terja lonkis vigastusega varumeestepingile.
                                Novikovi mõlemad vead oli kollast väärt + ta mängis ka muidu üsna mustalt. Terja lendas jalatald ees vastasesse. Kuigi ta jõudis esimesena pallini, oli see ikkagi ohtlik mäng ja oli kollane täiesti õigustatud. Poleks ta palli puutunud, siis oleks kindel punase koht. Minu meelest oli täitsa okei vile- selle taha nüüd küll tulemus ei jäänud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X