320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kes uuesti seda ülipõnevat mängu tahab näha, siis 1.45 on TV4'st kordus

    Kommentaar


      vaatan kindlasti, penaltiolukorda tahaks üle vaadata

      Kommentaar


        Niih, lõpuks ka pildi materjalid üleval nii Soccernetis kui Kalju kodukal. Aega läks kuid asja sai. Pilte vaadates, siis pendla olukord oli karistus alas sees, kuid viga kui sellist nagu polnud, Nahk raisk tegi oma teatri tükke... Ja ärge öelge, et fännidest pole pilte tehtud
        "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

        http://runplus.wordpress.com

        "Fitness is a battle, welcome to the front line"

        Kommentaar


          Algselt postitas Wuppi Vaata postitust
          Niih, lõpuks ka pildi materjalid üleval nii Soccernetis kui Kalju kodukal. Aega läks kuid asja sai. Pilte vaadates, siis pendla olukord oli karistus alas sees, kuid viga kui sellist nagu polnud, Nahk raisk tegi oma teatri tükke... Ja ärge öelge, et fännidest pole pilte tehtud
          Viga oli!.............................

          Kommentaar


            Algselt postitas PraS Vaata postitust
            Viga oli!.............................
            Eks vaatab natukese aja eest alanud kordusest üle, kas oli või mitte..
            "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

            http://runplus.wordpress.com

            "Fitness is a battle, welcome to the front line"

            Kommentaar


              Algselt postitas Wuppi Vaata postitust
              Eks vaatab natukese aja eest alanud kordusest üle, kas oli või mitte..
              mulle telekast näinuna oli viga selge.

              Kommentaar


                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                mulle telekast näinuna oli viga selge.
                Selle asemel et staadionile jalutada sellise ilusa päikseliselt sooja kevad ilmaga, istud sina kodus nelja seina vahel ja vaatad telekat...?! Mis kasu sellest Eesti Jalgpallile on?
                "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                http://runplus.wordpress.com

                "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                Kommentaar


                  Algselt postitas Wuppi Vaata postitust
                  Selle asemel et staadionile jalutada sellise ilusa päikseliselt sooja kevad ilmaga, istud sina kodus nelja seina vahel ja vaatad telekat...?! Mis kasu sellest Eesti Jalgpallile on?
                  Anna Andeks Heiki. Ma olin Kalev vs Kure mängul ja ei pidanud otsetarbekaks teiseks poolajaks sinna tulla ja seepärast kiirustasin oma tegusi tegema. Mulle näiteks meeldib hoopis EL ja austan oma kohalolekut kahel mängulhomme

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PraS Vaata postitust
                    Anna Andeks Heiki. Ma olin Kalev vs Kure mängul ja ei pidanud otsetarbekaks teiseks poolajaks sinna tulla ja seepärast kiirustasin oma tegusi tegema. Mulle näiteks meeldib hoopis EL ja austan oma kohalolekut kahel mängulhomme
                    oK, igal lollil omad lõbud, mina piirdun tänasel pühapäeval samamoodi ühe mänguga nagu eile. Kuid seda naise ML näol, äärmisel juhul tuleb võibolla mõni madalam liiga otsa, kui juhtun kas varem Arenale või samas hiljem mõni teine mäng on algamas... Ei viitsi kirjutada, kui samal ajal on TV 4 ekraanil üks igati tore mäng.. ohoo Aavo Sarap ekraani peal
                    "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                    http://runplus.wordpress.com

                    "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                    Kommentaar


                      Kui ma täna varahommikul Hiiu Arenale jõudsin Kalju-Levadia mänguks staadioni ettevalmistama , käis esimene mõte peast läbi, et dai pohh, ükskõik kes kohtunikest täna vilistab, ainult mitte Kõiv. Aga nagu kiuste, oli ta järjekordselt Hiiule saadetud. Ja mu eelaimus sai järjekordselt kinnitust sellest, et kui Kõiv on kohal, siis mingi sita ta meile kokku keerab....Viljandiga mängus suutis ta Novikovile teise kollase lambist anda, täna hiilgas pendlaga, mis oli kasti taga tehtud viga. Nahk sukeldus ja tõmbas Kõivul naha üle kõrvade...
                      Hiiul seda venda enam näha ei tahaks, see oli kogu tänase 600. pealise publiku arvamus.

                      Kommentaar


                        Aavo Sarapit oli küll pull näha Järvela pani ka lõpus peale intervjuud Savitskiga ikka täiega mööda. "Aitäh Aleksei!"

                        Kohtunik Kõivu jah ei taha enam näha. Jorss täielik

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Hybrid Soldier Vaata postitust
                          Aavo Sarapit oli küll pull näha Järvela pani ka lõpus peale intervjuud Savitskiga ikka täiega mööda. "Aitäh Aleksei!"

                          Kohtunik Kõivu jah ei taha enam näha. Jorss täielik
                          Mis SIlver teile halba tegi?
                          Hurdale jättis selge punase andmata.
                          Andis teile sisuliselt värava.
                          Pennu kohapealt polnud tal võimalust.

                          Kommentaar


                            Ja kas penalti teenijaks polnud mitte Kalimullin?Aru ma ka ei saa,teile kingiti ju esimene värav ,asi siis nüüd kui see penalti oligi nii pehme,mäng oli võrdne,aga Levadial oli rohkem õnne,kõik!

                            Eriti loll juhtum on piltide järgi viga otsida Edu Wuppi !

                            Kommentaar


                              Selle pildi pealt on ju võimatu aru saada, kas oli viga või mitte. Küll näitab see aga hästi ära, et oli kastis sees.

                              ETVspordiportaali videost on hästi näha ka see, et Nunes lööb Kalimullinit selja tagant, lihtne - viga ja pennal.

                              Kõik õige.

                              Kommentaar


                                Hea mäng oli aga kahju et nii läks. Otsust nugunii enam ei muudeta.

                                Mul arvutis on video kus on kõik väravad ja intervjuu Savitskiga.
                                Aga ei tea kas panen youtubi TV4 hakkas mul just ennem mängu kahtlaselt " virvendama".

                                Ja kas keegi teab millal see fänni pood ültse avatakse ? Ikka see hooaeg ??

                                Kommentaar

                                Working...
                                X