320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Viljandi Tulevik II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kui mängijatel tahtmine mängida tagasi tuleb, siis võidame kindlasti ja ehk saab laupäeval ka vahetusmängijaid näha, täna neid ei olnud. Tammeka omad tahtsid täna rohkem seda võitu. aga vähemalt on meil võõrsil löödud värav all. lootust on!
    Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

    Kommentaar


      vahetusmängijaid taas ei olnud, kuid Raido Romani kaks tabamust tagasid meile õiguse mängida taas Esiliigas järgmisel hooajal. Mutle ja Jürgen Henn olevat ka taas platsil käinud
      Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

      Kommentaar


        Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
        vahetusmängijaid taas ei olnud, kuid Raido Romani kaks tabamust tagasid meile õiguse mängida taas Esiliigas järgmisel hooajal. Mutle ja Jürgen Henn olevat ka taas platsil käinud

        Ilus lõpp hooajale ja 11st mängijast koguni 10 Viljandi oma poisid ja kes Tulevik duublis järgmine hooaeg I liigas mängib see jääb präägu teadmata.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Kuidas duubelesindus ei saa mehi kokku?natuke naljakas lugeda seda
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
            Kuidas duubelesindus ei saa mehi kokku?natuke naljakas lugeda seda
            sellisest asjast nagu vigastus oled kuulnud ?

            Kommentaar


              Viljandlased tõestasid täna, et saavad ka peaaegu vaid oma jõududega ilusasti hakkama. Terve hooaeg ootasin sellist mängu ja tuli ära. Nüüd tekkib ka Rakverele väike võimalus Esiliigas jätkata.

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                Viljandlased tõestasid täna, et saavad ka peaaegu vaid oma jõududega ilusasti hakkama. Terve hooaeg ootasin sellist mängu ja tuli ära. Nüüd tekkib ka Rakverele väike võimalus Esiliigas jätkata.
                mis mõttes?kas viimased mitte välja otse ei kukkunud?kas sellega jääb ka Flora 2 esiliigasse?
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  mis mõttes?kas viimased mitte välja otse ei kukkunud?kas sellega jääb ka Flora 2 esiliigasse?
                  Võiksid ikka midagi meelde ka jätta. Nõmme United ju loobus, see koht läheb Flora II-le ja kui T. Kalev ka loobub, siis on Rakverel võimalus.

                  Kommentaar


                    krt ma lootsin,et neid duubleid esiliigas vähemaks jääks.duublitel võiks ikka omaette liiga olla või vähemalt mängigu 2 liigas
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Tulevik 2 pakkus täna väga hea elamuse.Esitus oli enesekindel ja parem meeskond võitis.Mutle ja Henn andsid muidugi palju juurde.Tammeka 2 oli üllatavalt nüri.Esimesel poolajal oli vähemalt tahtmist,teisel kadus neil usk,tahtmine ja ka oskustest jäi puudu.Suur tänu Tulevik 2-le positiivsete emotsioonide eest!

                      Kommentaar


                        nõustun Artiga - väga abiks elamus; pean tunnistama, et ma seda võitu ise eriti ei uskunud.
                        siin on mõlemad Tulevik-2 tänase esiliiga üleminekumängu väravad:

                        peale 6 päeva varem peetud avamängu 1:2 kaotust purustas Tulevik kodus Tammeka 2:0, säilitades esiliiga koha ka tulevaks hooajaks.kaadris on Tuleviku väravad...


                        Tulevik maailmameistriks!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas gooner Vaata postitust
                          nõustun Artiga - väga abiks elamus; pean tunnistama, et ma seda võitu ise eriti ei uskunud.
                          siin on mõlemad Tulevik-2 tänase esiliiga üleminekumängu väravad:

                          peale 6 päeva varem peetud avamängu 1:2 kaotust purustas Tulevik kodus Tammeka 2:0, säilitades esiliiga koha ka tulevaks hooajaks.kaadris on Tuleviku väravad...


                          Tulevik maailmameistriks!
                          miks üldse Henn nii ära vajunud on?

                          Kommentaar


                            Ta paraneb põlveoperatsioonist, loodetavasti on ta järgmisel hooajal taas platsil mehetegusid tegemas, väga vajalik mängija!
                            Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                            Kommentaar


                              Minu arvates mängiski Jürgen Henn sel hooajal ainult tänase mängu ja ilmselt poleks mänginud,kui väga vaja ei olnuks.Loodetavasti ei teinud viga endale.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Art1 Vaata postitust
                                Minu arvates mängiski Jürgen Henn sel hooajal ainult tänase mängu ja ilmselt poleks mänginud,kui väga vaja ei olnuks.Loodetavasti ei teinud viga endale.
                                Nagu ka Raiko Mutle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X