320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Viljandi Tulevik II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jah, ta paraneb vigastusest.

    Kommentaar


      Miks Lipetski eemaldati?

      Kommentaar


        Püüdis palli väljaspool kasti

        Kommentaar


          Algselt postitas kindral Vaata postitust
          Miks Lipetski eemaldati?
          võttis väljaspool karistusala palli kätte. kusjuures tänane "suurepärane" kohtunikebrigaad tegi oma suluseisu reegli täna. et kui kaitsjate selja tagant jooksed, siis on sulg ja kui paar meetrit juba neist ees oled, siis ei ole. ja just sellise viimati mainitud olukorra ajal Lipetski nii tegigi. ma ise arvan, et ta nägi kindlalt, et sulg on ja et joonekohtunik võtab selle ära ja kuna pall nagunii tema poole tuli, võttiski selle kätte. liinikohtunik oli liinist maas ja ei võtnud sulgu ära ning järgnes punane kaart Dimale. tema asemel läks väravasse Karol Mets, kui ma ei eksi.
          Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

          Kommentaar


            Tavaliselt ei ütle halba sõna kohtunikele ,aga tänane brigaad Põlvast oli ikka "tasemel".
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
              Lipetski nii tegigi. ma ise arvan, et ta nägi kindlalt, et sulg on ja et joonekohtunik võtab selle ära ja kuna pall nagunii tema poole tuli, võttiski selle kätte. liinikohtunik oli liinist maas ja ei võtnud sulgu ära ning järgnes punane kaart Dimale.
              kindlasti Dima mõtles ja tegutses nii. Ei tundunud küll, pall oleks temast ilmselt üle põrganud ning ta oli rohkem paanikas.

              Kommentaar


                no isegi kui kõik oli nii nagu kirjeldatud, siis iga jalgpallur võiks ju ometigi teada, et mängu peatab vile - enne vilet omaalgatuslikult midagi reeglitevastast teha ei saa just tark mõte olla.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  kohtunikud olid ohmud , perekond debiile , aga huvitav.
                  sessuhtes pole ammu nii ohmusi näinuki

                  Kommentaar


                    Eerik Reinsoo lõi täna levadia II-le kauni värava, karistusala kasti äärelt. Kütt oli täiesti võimetu selle ajal.
                    tubli tulemus Tuleviku duublilt täna.
                    Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
                      Eerik Reinsoo lõi täna levadia II-le kauni värava, karistusala kasti äärelt. Kütt oli täiesti võimetu selle ajal.
                      tubli tulemus Tuleviku duublilt täna.
                      Kindlasti:P
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Tulevik 3:1 Legion

                        Legion jättis 3. liiga mulje

                        Kommentaar


                          Legion(või mis iganes selle venelaste pundi nimi ka ei olnud.)väsis teisel poolajal ikka totaalselt.Noh aga Tulevik2 lihtsalt ei suutnud neile rohkem palle väravasse lüüa.Näiteks Andrei Veis läks 2.poolajal kolm korda üks-ühele ja iga kord tabas väravavahti.Kiirust jääb tal muidu ülegi ja küll need väravad kah tulema hakkavad.

                          Kommentaar


                            poiss on ju eluaeg kaistes olnud minu arust
                            ja koondises ka äärekaitse.

                            Kommentaar


                              Tuli küll häbiväärne 1:2 kaotus, aga pilidid on üleval jktulevik2.multiply.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
                                Tulevik 3:1 Legion

                                Legion jättis 3. liiga mulje
                                Täna siis risti vastupidine tulemus. Koosseis oli Tulevikul päris korralik aga ma ei tea, kas ei viitsitud või mis, igatahes täiesti teenitud võit Leegionile. Švets oli täna muidugi klass omaette - hea platsinägemine ja briljantsed söödud/tsenderdused (ok, mõni läks siiski nihu ) ja ilus koll.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X