320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Viljandi Tulevik II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas sosku Vaata postitust
    Täna siis risti vastupidine tulemus. Koosseis oli Tulevikul päris korralik aga ma ei tea, kas ei viitsitud või mis, igatahes täiesti teenitud võit Leegionile. Švets oli täna muidugi klass omaette - hea platsinägemine ja briljantsed söödud/tsenderdused (ok, mõni läks siiski nihu ) ja ilus koll.
    Sellise koosseisuga on küll lausa uskumatu et kaotati...

    Kommentaar


      Ka mina olin täiesti üllatunud tulemuse üle, kui vaatasin Tuleviku koosseisu, enamus põhimeeskonnas mänge saanud mehed

      Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


      Kommentaar


        Pilte mängust: jktulevik2.multiply.com

        Kommentaar


          Viimaste tulemuste põhjal tekib küsimus, mille pagana pärast oli vaja nii väga tahta esiliigas osaleda. Sportlike tulemuste põhjal pidanuks ju ka sel aastal II-liiga lääne/lõuna tsoon olema.
          Pink on ääretult lühike - kes vigastatud, kes ei viitsi (nagu Sirel), kel muu põhjus. Täna polnud ühtegi varumeest ja treener pidi viimasel minutil Tallinna pealt saada olevaid mehi kokku ajama. Näiteks Ats Sillaste jõudis jooksuga 5 minti enne avavilet kohale ja mängis nüüd kahel päeval 2x90 minutit.

          Jama lugu, nii ei saa ju rallit sõita!

          Kommentaar


            Algselt postitas sosku Vaata postitust
            Viimaste tulemuste põhjal tekib küsimus, mille pagana pärast oli vaja nii väga tahta esiliigas osaleda. Sportlike tulemuste põhjal pidanuks ju ka sel aastal II-liiga lääne/lõuna tsoon olema.
            Pink on ääretult lühike - kes vigastatud, kes ei viitsi (nagu Sirel), kel muu põhjus. Täna polnud ühtegi varumeest ja treener pidi viimasel minutil Tallinna pealt saada olevaid mehi kokku ajama. Näiteks Ats Sillaste jõudis jooksuga 5 minti enne avavilet kohale ja mängis nüüd kahel päeval 2x90 minutit.

            Jama lugu, nii ei saa ju rallit sõita!

            Arvad, et ise väga kippusid?

            Muideks, täna FCF II vastu tehti väga korralik esitus!

            Ja veel:liiguvad kuuldused, et juuni keskel kolivad mõlemad satsid renoveeritud staadionile(kinnitamata andmed!)....

            Kommentaar


              Viljandi JK Tulevik II - Kiviõli Tamme Auto 0:1 (0:0)

              Kommentaar


                olime paremad

                Kommentaar


                  Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
                  olime paremad
                  nõustun täielikult !

                  Kommentaar


                    Te oletegi parimad!

                    Kommentaar


                      u. 20 min. teisest poolajast mängitud ja 0-3 Tuleviku kahjuks.

                      Kommentaar


                        Kuidagi pettumus viimasest 2-2 mängust Rakvere vastu,mängu ei näinud ei oska üelda mis siis juhtus jne.
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Pilte viimasest mängust: jktulevik2.multiply.com

                          Kommentaar


                            Pilte kõige tobedamal kombel lõppenud mängust.
                            jktulevik2.multiply.com

                            Kommentaar


                              Vaadates koosseisu siis... nujh kolm mängijat tuublist teised ML vennad

                              Tulemuseks võõrsilt 0:1 Levadia II vastu,värav 89' kurb aga tõsi.
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Üsna huvitav pusimine oli, 0-0 oleks olnud õiglane lõppseis. Kohtunik otsustas siiski värava ära lugeda. Kahju. Isegi mängu inspektor arvas, et värav oleks tulnud lugemata jätta ja sama arvas ka tribüüni poolne piirikohtunik.
                                Aga Tulevik oli tubli.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X