320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TVMK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Et siis kahtlaselt suur panuste hulk Honka võidu peale. Vastavates foorumites käis enne mängu sellel teemal päris tuline arutelu.
    Rise and rise again until lambs become lions!

    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

    Kommentaar


      Mõttetu arutelu..saagu üle oma panustest..

      Kommentaar


        Natukene infot Honka mängijatest
        Jami Puustinen on Manchester United-i Akadeemia kasvandik.

        Kommentaar


          Algselt postitas mult Vaata postitust
          Natukene infot Honka mängijatest
          Jami Puustinen on Manchester United-i Akadeemia kasvandik.
          No mitte päris kasvandik aga käis seal paar aastat mängimäs.

          Aga Janne Saarinen on ju ex-IFK Göteborg, ex-Rosenborg, ex-1860 München ja ex-FC København. Tä on mänginyd Soome koondises 41 korda ja Meistrite Liigas ka kolmes eri meeskonnas (Rosenborg, FC København ja HJK).

          Soome koondislased on ka Hannu Patronen, Roni Porokara ja Rami Hakanpää.

          Kommentaar


            jah Porokara on hetkel veel 1 minuti mees ja Patronen minu teada küll Soome koondises mänginud ei ole?
            Kuid vahet ei olegi, Honka satsis mängivad lisaks kogemustele mitmed noortekoondise mängurid.

            Kommentaar


              Algselt postitas dreyd Vaata postitust
              jah Porokara on hetkel veel 1 minuti mees ja Patronen minu teada küll Soome koondises mänginud ei ole?
              Jah seda kyl Porokarast ja Patronen istus pingil Belgia vastu. Aga tahdsin lihtsalt õelda et Honkas on palju Puustisest parimmad mehed..

              Kommentaar


                Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                Äkki keegi tõlgiks?
                George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

                Kommentaar


                  Võis olla fix, aga pigem siiski mitte. Arvan, et nähtavasti pani mõni suur mängija Betfairis palli veerema ja kõik väiksed kalad hakkasid sellest Honka peale panustama, eeldades, et ongi fix. Pressil on muidugi alati hea lõuata, et mäng oli fixitud, kõlab ju seksikalt?

                  Kommentaar


                    Natuke veel pilte.

                    Kommentaar


                      Igasugune fiximine tundub väga ebatõenöline. Fanera mängis nii nagu ikka. Kaitse oli sama sitt kui MLis.

                      Kommentaar


                        Postimees:
                        Kihlveoskandaali kahtlusalune number üks: Jevgenijs Kacanovs

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Postimees:
                          Kihlveoskandaali kahtlusalune number üks: Jevgenijs Kacanovs
                          kes mängul käis,see nägi ise,mida mees tegi. Aga, loodetavasti ta lihtsalt ongi sitt...

                          Kommentaar


                            Aga ma ei näinud mängu.Kas keegi võiks öelda miks Jevgenijs Kacanovs on kahtlusalune #1?
                            George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas nikeman13 Vaata postitust
                              Aga ma ei näinud mängu.Kas keegi võiks öelda miks Jevgenijs Kacanovs on kahtlusalune #1?
                              loe artikkel läbi
                              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                              Kommentaar


                                Aitähh


                                10 tähemärki
                                George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X