320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TVMK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    willane, ma arvan, et see võis olla ka Pärnu Vaprus, kes veel jaanuaris ei olnud kindel, kas Meistriliigas üldse osaleb. Põhjuseks siis mängijate alamotiveeritus ja muud amatööride mured.
    www.jalgpall.ee
    http://www.last.fm/user/lennartk

    Kommentaar


      Huvitav, miks Pärnu amatööre ML vähem motiveerib, kui Kalevi omasid? Või on näiteks Kalevis ka varjatud amatööre, aga Vapruses pole? Veelkord huvitav, miks Maksim Pedõk üldse ära lõpetas nii järsku? Oli ju päris hea ja olla läinud ehitajaks? Kas kuhugi välismaale?

      Kommentaar


        Ratnikovist on kahju... hüppab ühest pasast teise otsa... Et ei usu, et selle aasta TVMK oleks midagi paremat kui mullune MaagTammeka... kahju väärt mehest...
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Vaadates koefitsente, siis kui tvmk täna kaotab, siis on teada kust palgaraha teenitakse

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Huvitav, miks Pärnu amatööre ML vähem motiveerib, kui Kalevi omasid? Või on näiteks Kalevis ka varjatud amatööre, aga Vapruses pole? Veelkord huvitav, miks Maksim Pedõk üldse ära lõpetas nii järsku? Oli ju päris hea ja olla läinud ehitajaks? Kas kuhugi välismaale?
            mina näen teda küll tihti linnapeal. Ka eelmise hooaja kodumänge käis ta tihti vaatamas. Ei saa minagi aru, miks nii ära lõpetas. Mina näen temas suurt kasu meeskonnale, kuigi kuuldavasti ei saanud ta teistega sugugi läbi. Võib-olla siis põhjus kuskil siin?

            Kommentaar


              miks noored lõpetavad kergelt ära?
              THEY ARE ALL SOFTIES !!!

              võite pedõki hakata kutsuma "pedõk-pehmekeseks"
              mjähkii takoi
              kogu mu noorus möödub foorumis

              Kommentaar


                Ratnikov: "Meisterlikkusest jäi puudu"

                Kommentaar


                  TVMK teema on nii kesine, et natuke elu siia ka.

                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Martin teil seal lugude kvaliteet uue ülemusega päris kesiseks jäänud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas gamer Vaata postitust
                      Martin teil seal lugude kvaliteet uue ülemusega päris kesiseks jäänud
                      Ülemus on endiselt sama Ju siis täielik mandumine. Aga jalgpall meediasse!
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Eesti jalgpall tänab sind Martin, et sa selle loo valmis meisterdasid Arvatavasti on järgmine mäng tribüünid paksult täis inimestest, kes soovivand oma silmaga nende suurepäraseid soenguid näha.
                        Ma tulen ka Soomest seda uut trendi kaema igatahes :P
                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          Varus: 16-Ilja Kassjantšuk, 10-Eduard Ratnikov, 9-Sergei Jegorov, 24-Aleksei Belov.

                          Mida hekki?Eduard on TVMK-s või on mingi pang seoses eesnimega lihtsalt sisse lipsanud?

                          Kommentaar


                            Vabandust, minu viga.

                            Kommentaar


                              Pjotr Sedini ettevõttele OÜ Grove Invest kuuluvad seitse kinnistut Tallinna kesklinnas arestiti ja pannakse aprilli lõpus enampakkumisele alghinnaga 420 miljonit krooni, Sedin ise eitab pankrotti.

                              Kommentaar


                                Uudised põnevast äri- ja majandusmaailmast nii Eestist kui välismaalt.
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X