320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TVMK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ok! Võibolla väljendasin ennast valesti aga ,kui mehed näiteks palka ei saa siis võivad ju veeretada kuidagi selle hooaja lõpuni aga kukutavad klubi esiliigasse. Keegi teab ,kas faneral peale Sedini veel mingeid sponse on ? Või on ta ainuke rahapesija? Kunagi oli särgil Eesti Ehitus aga see oli vist rohkem moe pärast.
    Mulle tuli just meelde üks hiljutine EJL -i pressiteade . Mäletate ,kui Platini siin käis siis arutati linnapea juures TVMK uue jalgpallikompleksi ehitamist.
    Ma loodan ,et ülejäänud osas oli Platini külaskäik ikka reaalsete asjadega seotud, mitte selline pullisitt.
    FCF Forever

    Kommentaar


      Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
      Tänud soovituse eest. Tuleb hooajaks laen teha siis, sest viimati oli ta regatud jah sinna 2a tagasi, aga noh, esialgu ootaks nüüd nende poolset tagasisidet, mailidele ka seal ei vastata.
      meilid unusta nendega suhtlemisel ära. telefoniga saab asjad aetud.

      Kommentaar


        Tõesti,pidas paika. Helistsain mõned tunnid tagaasi ning paluti mail saata, ja nüüd sain vastuse,et asi korras. Et TVMK nii hukas pole,et peaks tuhandet-kahte nõudma õnneks

        Kommentaar


          nooh, fanera !!!
          kui te karikast väsinud Levadialt ka viiki välja ei pigista, siis ...
          ma ei teagi, et mis SIIS on
          kogu mu noorus möödub foorumis

          Kommentaar


            Algselt postitas hacker12 Vaata postitust
            nooh, fanera !!!
            kui te karikast väsinud Levadialt ka viiki välja ei pigista, siis ...
            ma ei teagi, et mis SIIS on
            Mine pane transi foorumisse ka samasugune postitus
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Algselt postitas hacker12 Vaata postitust
              nooh, fanera !!!
              kui te karikast väsinud Levadialt ka viiki välja ei pigista, siis ...
              ma ei teagi, et mis SIIS on
              nu loputati levadiat ikka korralikult
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Vaatan, et TVMK-l on väga hästi funktsioneeriv noortesüsteem, sealt kasvab põhimeeskonnale peale väga häid mängijaid: Dmitri Makarevitš, Artjom Dmitrijev, Nikolai Mašitsev, Sergei Jegorov, mööndustega Daniil Ratnikov ja veel üks nooruke Belov(siiski veel duublis, aga tegi Tuleviku vastu debüüdi 16-aastasena), kõik on kasvanud TVMK II-st välja otse põhimeeskonda. Nüüd neist kes rohkem, kes vähem meeskonnas põhimängija.

                Kommentaar


                  No ei tasu nüüd kohe üldistama hakata. Näiteks Jegorov on Kiviõli poiss, kes lihtsalt Tallinna toodi. Ega see ei tee tast veel TVMK kasvandikku.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas v-fänn Vaata postitust
                    Vaatan, et TVMK-l on väga hästi funktsioneeriv noortesüsteem, sealt kasvab põhimeeskonnale peale väga häid mängijaid: Dmitri Makarevitš, Artjom Dmitrijev, Nikolai Mašitsev, Sergei Jegorov, mööndustega Daniil Ratnikov ja veel üks nooruke Belov(siiski veel duublis, aga tegi Tuleviku vastu debüüdi 16-aastasena), kõik on kasvanud TVMK II-st välja otse põhimeeskonda. Nüüd neist kes rohkem, kes vähem meeskonnas põhimängija.
                    Paponov ju ka ikka.

                    Jegorov on kiviõli poiss küll, aga noorteklassis juba mängis TVMKs. Nii et kuidas võtta. Mitte esimene klubi, aga kindlasti siiski mingil määral kasvataja klubi.
                    Last edited by Amadeus; 04.05.08, 10:47.

                    Kommentaar


                      TVMK-l on mingid noored fännid?
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JanK Vaata postitust
                        TVMK-l on mingid noored fännid?
                        need oli levadia omad...
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          krt teleš tegi sellise kala ja kohe mäng lagunes..lõpus küll suudeti veidi midagi teha aga jah
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            Mäng oli täna ikka väga igav, enamasti võideldi keskväljal. TVMK karistuslöök latti oli vast ohtlikuim olukord I poolajal. II poolajal oli alguses jälle TVMK üritavam pool, aga Ljevadija suutis ikka ära kobistada need 2 väravat. Vahepeal tulid mingid Levadia 9-10 aastased vennad sinna karjuma seda ühte lauset terve mäng. Vastastribüünil II poolajal need TVMK fännid tundusid hoopis Kalju omad olevat, kasutati Kalju hüüdeid ja ka hääled samad.

                            Kommentaar


                              Oioi. Kalju fännid juba teistelgi staadionitel laineid löömas, seda oleks tahtnud küll näha

                              Kommentaar


                                see on lausa hämmastav.Ma käisin ka mängul, aga ma küll midagi sellist tähele ei pannud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X