320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TVMK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'TVMK\'

    Algselt postitas eston maravilha


    isand oku, kas pühapäeval kell 2 on sind kadriorus näha?
    Oht on isand eston, oht on. Kuigi olen laupäeval Hiiumaal pidutsemas ja pead anda ei julge. Kui ma ei jõua, siis tea, et ma vaatan Kalana Unitedi ja Luidja Kalurite vahelist derbyt.
    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'TVMK\'

      Ma prooviks ka siis kohal olla homme... Eks kaemi siis perräq, kas levadia tõmbasq kerräq...
      keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

      Kommentaar


        Vastus teemale \'TVMK\'

        paneme levadia kotti 3-1.

        tvmk meistriks 2005
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Vastus teemale \'TVMK\'

          FC TVMK TALLINN - FC LEVADIA TALLINN 0:0

          Õhutemperatuur +20, esimesel poolajal pilvine, teisel poolajal vahelduva pilvisusega ilm, mängueeelne vihmasadu; väljak väga heas seisukorras.

          Pealtvaatajaid: 450

          Peakohtunik: Kristo Tohver
          Abikohtunikud: Eduard Rõžov, Dmitri Vinogradov
          Neljas kohtunik: Valeri Vinogradov

          Väravad: -

          Hoiatused: 36. Deniss Malov, 46. Vadim Seero, 61. Andrei Borissov, 76. Ingemar Teever

          FC TVMK: Vitali Teleš, Dmitri Skiperski, Tomas Rimas, Jevgenijs Kacanovs, Egidijus Juška (80. Erko Saviauk), Andrei Borissov, Maksim Smirnov, Gintas Širmelis (90.+1. Maksim Kisseljov), Deniss Malov (80. Anton Paitsev), Vadim Seero, Ingemar Teever.

          FC Levadia: Artur Kotenko, Sergei Hohlov-Simson, Andrei Kalimullin, Tihhon Šišov, Konstantin Nahk, Konstantin Vassiljev (67. Taijo Teniste), Marius Dovydenas, Vitali Leitan (85. Siksten Kasimir), Aleksandr Dmitrijev, Vitoldas Cepauskas, Indrek Zelinski.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'TVMK\'

            m smirnov tegi suht pasa mängu...väljaku ääres olnud vjatseslav smirnov karjus kogu aeg - maksim mängi mängi. m smirnov laiutas käsi kogu aeg ja ei viitsind kaitses üldse rabeleda, enamus ajast kõndis ja soovida jättis tema 1-1 olukorrad vastastega....ime kah et goes teda väljakule ei pane

            Kommentaar


              Vastus teemale \'TVMK\'

              Algselt postitas eestimees


              m smirnov tegi suht pasa mängu...väljaku ääres olnud vjatseslav smirnov karjus kogu aeg - maksim mängi mängi. m smirnov laiutas käsi kogu aeg ja ei viitsind kaitses üldse rabeleda, enamus ajast kõndis ja soovida jättis tema 1-1 olukorrad vastastega....ime kah et goes teda väljakule ei pane
              Bosnia vastu ju pani.
              Ja Bosnia vastu tegi ta küll täitsa hea esituse.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'TVMK\'

                Algselt postitas Karla


                Algselt postitas eestimees


                m smirnov tegi suht pasa mängu...väljaku ääres olnud vjatseslav smirnov karjus kogu aeg - maksim mängi mängi. m smirnov laiutas käsi kogu aeg ja ei viitsind kaitses üldse rabeleda, enamus ajast kõndis ja soovida jättis tema 1-1 olukorrad vastastega....ime kah et goes teda väljakule ei pane
                Bosnia vastu ju pani.
                Ja Bosnia vastu tegi ta küll täitsa hea esituse.
                ju siis oli motti langus vennal

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'TVMK\'

                  Algselt postitas eestimees


                  m smirnov tegi suht pasa mängu...väljaku ääres olnud vjatseslav smirnov karjus kogu aeg - maksim mängi mängi. m smirnov laiutas käsi kogu aeg ja ei viitsind kaitses üldse rabeleda, enamus ajast kõndis ja soovida jättis tema 1-1 olukorrad vastastega....ime kah et goes teda väljakule ei pane
                  Vaatasid ka, kui palju mees tööd tegi mängu esimeses pooles?
                  Mitte viitsimine küll \"kõndimise\" põhjus ei olnud. Lõpus oli mees lihtsalt omadega täitsa läbi.
                  Küsimus füüsises mitte suhtumises.
                  Algselt postitas tank
                  Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'TVMK\'

                    Smirnov oli enam vähem ok..
                    mis ei olnu aga ok? Karjuma peaks seda, aga ei taha kisendada. Proovin homme-ülehomme aega leida, et ametlikult uurida. Niisisiis asjast-

                    Rahvast oli mõnusalt. Mida ei olnud aga oli klubi(ehk siis TVMK) ligupidavat suhtumist pealtvaatajatesse.

                    Ühtegi kioskit ei olnud. Juuea ei saanud, süüa ei saanud. Ma ei räägi õllest, vaid üldse. Paljud olid tulnud väikeste lastega, kellel läksid kõhud tühjaks ja tahtsid süüa-juua. Mõni ütleb, et vanemad oleks pidanud ise joogi-söögi kaasa võtma?
                    Kunnil kästi väravas mahl maha jätta. Kunn seletas, et keerab korgi maha- selle peale näidati tuimalt silti, et pudelitega ei tohi sisse minna. Kunni seletuse peale, et see käib alkoholi kohta, küsiri, et millest ta aru ei saanud. Välja tulles küsis Kunn oma mahla- selle peale irvitati, et mahl on prügikastis- võtku ta sealt.
                    DEBIILSUS!

                    Piletimüüja oli kõrgustesse lendamas, kui ma küsisin, kas üliõpilastele soodukat mängule on. Kisas, mis jaksas, et kuni 16 aastani on õpilased jne. Ütlesin, et rahunegu maha, ma lihtsalt küsisisin- tema pani oma monoloogi edasi. Lõpuks lõpetas ja sain 50 eegu eest mängule. Mida oli palju makstud, arvestades seda, et juua-süüa ei saanud, mängu polnud ollagi, debiilne suhtumine staadionitöötajate poolt, ainult purjus levadiafännid VIP loožist röökimas, magama jääv staadionikommentaator. Mina vähemalt luban- enne kui midagi ei muutu- mina TVMK mänge enam kadriorgu vaatama ei lähe. See on lubadus...
                    keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'TVMK\'

                      Algselt postitas Drogba


                      FC TVMK TALLINN - FC LEVADIA TALLINN 0:0

                      Õhutemperatuur +20, esimesel poolajal pilvine, teisel poolajal vahelduva pilvisusega ilm, mängueeelne vihmasadu; väljak väga heas seisukorras.

                      Pealtvaatajaid: 450

                      Peakohtunik: Kristo Tohver
                      Abikohtunikud: Eduard Rõžov, Dmitri Vinogradov
                      Neljas kohtunik: Valeri Vinogradov

                      Väravad: -

                      Hoiatused: 36. Deniss Malov, 46. Vadim Seero, 61. Andrei Borissov, 76. Ingemar Teever

                      FC TVMK: Vitali Teleš, Dmitri Skiperski, Tomas Rimas, Jevgenijs Kacanovs, Egidijus Juška (80. Erko Saviauk), Andrei Borissov, Maksim Smirnov, Gintas Širmelis (90.+1. Maksim Kisseljov), Deniss Malov (80. Anton Paitsev), Vadim Seero, Ingemar Teever.

                      FC Levadia: Artur Kotenko, Sergei Hohlov-Simson, Andrei Kalimullin, Tihhon Šišov, Konstantin Nahk, Konstantin Vassiljev (67. Taijo Teniste), Marius Dovydenas, Vitali Leitan (85. Siksten Kasimir), Aleksandr Dmitrijev, Vitoldas Cepauskas, Indrek Zelinski.
                      krdi kretiin jäta selliste asjade postitamine

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'TVMK\'

                        Algselt postitas oku

                        Oht on isand eston, oht on. Kuigi olen laupäeval Hiiumaal pidutsemas ja pead anda ei julge. Kui ma ei jõua, siis tea, et ma vaatan Kalana Unitedi ja Luidja Kalurite vahelist derbyt.
                        oku on noku

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'TVMK\'

                          Algselt postitas vibu

                          Kunnil kästi väravas mahl maha jätta. Kunn seletas, et keerab korgi maha- selle peale näidati tuimalt silti, et pudelitega ei tohi sisse minna. Kunni seletuse peale, et see käib alkoholi kohta, küsiri, et millest ta aru ei saanud. Välja tulles küsis Kunn oma mahla- selle peale irvitati, et mahl on prügikastis- võtku ta sealt.
                          DEBIILSUS!

                          ...
                          Kusjuures mina sain oma jäätee pärast mängu tagasi, mille eelnevalt piletimüüja juurde olin sunnitud jätma.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'TVMK\'

                            Ja tänane kuradi leht ka... \"Äratus\" ei karjunud ma mitte Levadiale vaid ikke TVMKle. Ajakirjanik võiks vähemalt nii intelligentne olla, et saab aru, millisest fännisektorist hüütakse. Turvad ei teadnud kusjuures üldse, kummalpool kumma meeskonna fännid on...
                            keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'TVMK\'

                              Algselt postitas vibu


                              Ja tänane kuradi leht ka... \"Äratus\" ei karjunud ma mitte Levadiale vaid ikke TVMKle. Ajakirjanik võiks vähemalt nii intelligentne olla, et saab aru, millisest fännisektorist hüütakse. Turvad ei teadnud kusjuures üldse, kummalpool kumma meeskonna fännid on...
                              Levadial on ka fännid?:O

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'TVMK\'

                                Algselt postitas 17


                                Algselt postitas vibu


                                Ja tänane kuradi leht ka... \"Äratus\" ei karjunud ma mitte Levadiale vaid ikke TVMKle. Ajakirjanik võiks vähemalt nii intelligentne olla, et saab aru, millisest fännisektorist hüütakse. Turvad ei teadnud kusjuures üldse, kummalpool kumma meeskonna fännid on...
                                Levadial on ka fännid?:O
                                Proovisid huumorit rebida?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X