320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TVMK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'TVMK\'

    Algselt postitas Raivo19


    Algselt postitas priity


    Peale mängu värsked tshempionid väitsid, et juhtisid liigat juba esimestest voorudest alates. Aga mis meeskond asus sel hooajal peale esimest vooru tabeli esimesel real? Ning millisest voorust alates võis fanera end liiga ainuliidriks pidada, s.t. kui tal oli rohkem punkte kui teisel kohal asuval meeskonnal?
    uudishimu rahuldamiseks ja mälu värskendamiseks sai asja kohe uuritud-tõesti,üllatusmeeskond algul juhtis ja hiljem omavahelise mänguga(teise hästi alustanud meeskonnaga pandi vaekauss paika...ei hakka teistele huvilistele ette ütlema,äkki igaüks tahab ise uurida
    Mis siin ikka uurida ma tean peastki, et Tammeka juhtis liigat ja sai siis Tallinnas TVMK käest 9:0 nii et Tartussegi kuulda oli.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'TVMK\'

      Algselt postitas Amadeus
      Mis siin ikka uurida ma tean peastki, et Tammeka juhtis liigat ja sai siis Tallinnas TVMK käest 9:0 nii et Tartussegi kuulda oli.
      Kusjuures Tammeka alustas hooaega samuti 9:0 võiduga Dünamo üle ja tänu sellele oli ka peale esimest vooru liider.

      Tammeka teemat lapates puutus näppu ka üks selline arvamusavaldus tuntud jalgpalliajakirjanikult
      Postitatud: 20-03-05 16:45:22
      Algselt postitas Martin

      Algselt postitas Kaspy
      No seleta mulle ka nalja sisu ära?
      Oot. Neemelo koondisse slogan polnudki nali? No siis on küll siin vabariigis midagi mäda, kui puuhobuseid väljakule saadetakse. Euroopa riikide vastu veel. Ameerika Samoaga mängides oleks veel mõeldav. Ahjaaa, kella sa ründajatest välja jätaksid? Või Tarmo hoopis keskkaitsesse? Igati metsik mõte!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'TVMK\'

        Algselt postitas Amadeus


        Algselt postitas Raivo19


        Algselt postitas priity


        Peale mängu värsked tshempionid väitsid, et juhtisid liigat juba esimestest voorudest alates. Aga mis meeskond asus sel hooajal peale esimest vooru tabeli esimesel real? Ning millisest voorust alates võis fanera end liiga ainuliidriks pidada, s.t. kui tal oli rohkem punkte kui teisel kohal asuval meeskonnal?
        uudishimu rahuldamiseks ja mälu värskendamiseks sai asja kohe uuritud-tõesti,üllatusmeeskond algul juhtis ja hiljem omavahelise mänguga(teise hästi alustanud meeskonnaga pandi vaekauss paika...ei hakka teistele huvilistele ette ütlema,äkki igaüks tahab ise uurida
        Mis siin ikka uurida ma tean peastki, et Tammeka juhtis liigat ja sai siis Tallinnas TVMK käest 9:0 nii et Tartussegi kuulda oli.
        esimene voor oli jah tammeka.ainuliidriseisuse otsustas aga 5.-nda vooru mäng trans-tvmk.sinnamaani oli liider ka narva(4nda vooru järgselt siiski tvmk-l parem väravatevahe)
        Kapten Trumm

        Kommentaar


          Vastus teemale \'TVMK\'

          Slolehes lugu Skiperskist:
          Jalgpallur Skiperski tõlgib venekeelseid filme eesti keelde
          Kusjuures, kui väga mööda ei pane, oli Skiperski pruut see aasta üheks Nobeli rahupreemia kandidaadiks. Seda küll koos 999 teise naisega...

          Kommentaar


            Vastus teemale \'TVMK\'

            Intelligentne mängija, mis muud! Väga huvitav oli lugeda.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'TVMK\'

              täna levadia ja tvmk 1/8 finaali vaatama. anyone, somebody, anybody?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'TVMK\'

                Jah, sel aastal on TVMK parim, tänane mäng tõestas ka seda, et Levadiast ikka vastast ei ole.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'TVMK\'

                  kahtlusteta parim team see hooaeg ja kui parimad suudetakse alles hoida siis järgmine hooaeg tuleb teine tiitel
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'TVMK\'

                    Algselt postitas lujk


                    Kahjuks ma eile statale ei jõudnud, aga hinges ei anna rahu need TVMK uued sallid, noh... Kas keegi teab, kust neid saaks ja mis hinnaga?
                    tvmk kodumängudelt igatehes karikamängul rõõmus vanatädi piletikioskis määris neid usinalt pähe

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'TVMK\'

                      On olnud võimalus olla suurim fänn tvmk mängus see hooaeg

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'TVMK\'

                        Ka mina olen karjun TVMK fänni poolel:P

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'TVMK\'

                          Ainukesed kelle karjumist ma olen kuulnud, on oku ja eston. Kus te olite?
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'TVMK\'

                            Ainukesed kelle karjumist ma olen kuulnud, on oku ja eston. Kus te olite?
                            Pakun, et freemani ja k0xi näol ongi tegemist Oku ja Estoni alter egodega aga kumb on kumb, ei oska öelda.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'TVMK\'

                              http://www.uefa.com/footballeurope/news/Kind=2/newsId=367479.html
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'TVMK\'

                                Uskumatu lugu, aga UEFA kodukal on koondise kodustaadioniks ikka Kadrioru staadion.
                                Vabandust offtopicu pärast.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X