320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Selle raha eest ,mis Tamme staadioni multifunktsionaalseks tegemiseks läks oleks vabalt saanud kaks korralikku jalgpallistaadionit ehitada olen selles enam kui kindel. Lasnamäe hall on ere näide sellest ,kuidas külmaga sajad , tuhanded jalgpallurid väljas mängivad aga pooltühi hall on kõrval paari tervisejooksja käsutuses . Täiesti kurioosne värk. Samasuguseid kergejõustikuhalle on mujalgi Tartus, Võrus , Tallinnas lausa kolm tükki.
    Kunn, see ongi normaalne arutelu ja ära nüüd kohe ärritu . Asi lihtsalt selles, et mina kahtleks sügavalt sinu selles väites, et Tamme staadionile läinud raha eest saaks vähemalt kaks normaalset jalgpallistaadionit ehitada. Kahtlen vägagi sügavalt. Heal juhul saaks paar kunstmuru platsi, aga kindlasti mitte tribüünide, klubiruumide ja muu selle juurde kuuluvaga. Ega see rajakate nüüd nii palju ka ei maksa.
    Samuti ei saa ma absoluutselt nõustuda sellega, et Lasnamäe kergejõustikuhall oleks mõeldud vaid mõnele tervisejooksjale. Ma ei kujuta ette, kust sa selliseid asju võtad. Käin ise talviti seal treenimas ja võin asualt öelda, et seal valitseb täielik hullumaja. Hall on puupüsti täis ja seetõttu olen oma treeningu ajad lükanud umbes kella kaheksa peale, sest varem lihtsalt ei saa löögile. Sageli ei jätku isegi kappe, kuigi neid on seal võrreldes teiste hallidega vägagi palju. Tallinna spordihallist ei tasu rääkidagi. Seal teisipäeval ja kolmapäeval, kui treenivad ka enamus kergejõustiku treeninggruppe, normaalselt oma asja ajada on võimatu.

    Ja ära nüüd arva, et ma ei sooviks juurde spetsiaalseid jalgpallistaadioneid ja halle. Vastupidi, neid peaks olema igas linnas. Samas pole mõtet lihtsalt siin jama pritsida, et kergejõustikule mõeldud halle on liiga palju. Ei ole liiga palju, lihtsalt jalgpallile mõeldud halle ja väljakuid on LIIGA VÄHE! Päikest sulle

    Üldsegi leian ma, et selle arutelu võiks kuhugi uue teema alla lükata, sest praeguseks on see juba Tammekast natuke kaugele läinud.

    Kommentaar


      Hääküll, püsime siis ikka teemas edasi. Muidu tuleb urmar meid jälle sinna LÄBU halamisteemasse suunama.

      Järgmine nädalavahetus on siis Kurre minek ja kindlasti teeme fännidega end nähtavaks ning kuuldavaks, et meeskonda 5. järjestikkuse võiduni laulda. Kuigi jah, on ka TV6 vahendusel võimalik seda mängu ka vaadata, siis me lähme ikkagi kohale, sest teatavasti vahetu emotsioon staadionilt on ikka midagi muud ja 6-7 tunnine tripp sinna, samakaua veel tagasi, tuleb ka kindlasti lõbus.
      Ainuke jama on aga see, et mitte ainult meie ei stardi sõitma varahommikul, mänguga samal päeval, vaid samuti ka meeskond, niiet mis välja puhkamisest me siin räägime...Aga noh, mis teha kui klubil piisavalt raha ei ole, et päevake varem kohale minna..Loodetavasti see ei saa väga määravaks teguriks ainult.

      Siin siis Tammeka resultatiivsuse tabel (värav + sööt) peale X vooru:
      Albert Prosa 6+1
      Heiko Tamm 2+3
      Marko Sonn 2+1
      Martin Haljak 2+1
      Alar Alve 2+0
      Kaspar Kaldoja 1+1
      Kaarel Torop 1+0
      Kaarel Kiidron 1 +0
      Mikk Laas 0+1
      Reio Laabus 0+1

      Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


      Kommentaar


        Mul oli kava kohta kaks märkust. Esiteks tore, et selline põhjalik on. Kriitika: duubelmeeskonna mängu juures on vastaste värava lööjad nimetatud, kuid kes Tammeka enda oma oli? Et omad ikka essadena!
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Mitte norimise pärast küsin ,et miks Tammeka kodukal on e-pood aga seal pole ühegi toote pilti kusjuures kuulsin ,et viimasel mängul Tamme staadionil müüdi T-särke ja nokamütse Tammeka logoga ja minu teada on teil ka meie firma tehtud salle veel alles.
          Näiteks T-särgi ostmisest oleks isegi huvitatud ,kuna mul on päris suur kogu erinevate klubide replica ja T-särke .
          FCF Forever

          Kommentaar


            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
            Mitte norimise pärast küsin ,et miks Tammeka kodukal on e-pood aga seal pole ühegi toote pilti kusjuures kuulsin ,et viimasel mängul Tamme staadionil müüdi T-särke ja nokamütse Tammeka logoga ja minu teada on teil ka meie firma tehtud salle veel alles.
            Näiteks T-särgi ostmisest oleks isegi huvitatud ,kuna mul on päris suur kogu erinevate klubide replica ja T-särke .
            Õige tähelepanek, eks tuleb, nii kuidas jõuame selle osa valmis. Kuna vahetus firma (Tammeka läks Nike) siis vana poe osa ka kadus. Ka olid seal online poes väikesed probleemid, peab seda parandama. Loodetavasti saame varsti siiski asjad toimima

            Kommentaar


              No potensiaalsele esiliiga meeskonnale ikka ei kaotaks.häbi poisid~!
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Türi küll ! Te saate Kure amatööride käest 4-1 tappa .Mida te veel mõtlete ? Peatreeneri vahetus tuleks kiiremas korras ära teha . Meeskonnal pole ei mängujoonist ega võitlusvaimu. Torop on täiesti pingil kukkunud. Rõvedad ebatäpsed söödud. Tammeka oli täna täielik null.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Ega pika ette peksmisega polegi midagi loota.

                  Kommentaar


                    Teine poolaeg oli täiesti uskumatu.Ma pole kunagi nii halba Tammekat näinud.(Samas muidugi ka nii head Kuressaaret.)

                    Kommentaar


                      Ma arvaks lausa nii, et sellise teise poolajaga, nagu täna, oleks Kure igat MLi meeskonda võitnud.

                      Kommentaar


                        Kurel oli teisel poolajal vastas kari sitakotte,kes mitte millegagi hakkama ei saanud. Mõned eile Kures olnutest on toetand Tammekat juba 2004 aastast ja eile sai meie eneseuhkus suure löögi. Meie kes me eelmisel aastal neile paremaid tingimusi nõudsime ja igati toeks olime, nägime eile platsil tujukaid tattninasid, kes ei tahagi mängida ja ei hooligi sellest, et me nii kaugele neid toetama olime sõitnud.....
                        Eelmised neli võitu ei tähenda peale eilset enam midagi ja sellise suhtumisega meeskond ei vääri kuidagi kuuendast kõrgemat kohta. Nad ei vääri isegi seda, et keegi ei neid enam kunagi vaatama tulex.

                        Kommentaar


                          Tammeka võiks meeskonnana oma tublide fännide ees vabandada või kui keel ei paindu seda tegema siis vähemalt makste krt. poistele bensuraha kinni . Häbi võiks olla oma fännide ees ,kes on Eesti ühed parimad ,kes peaaegu alati on omadele välisstaadionitel kaasa elamas.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                            Tammeka võiks meeskonnana oma tublide fännide ees vabandada või kui keel ei paindu seda tegema siis vähemalt makste krt. poistele bensuraha kinni . Häbi võiks olla oma fännide ees ,kes on Eesti ühed parimad ,kes peaaegu alati on omadele välisstaadionitel kaasa elamas.
                            Sama mõte tekkis mulgi.
                            Vähemalt võiks Tammeka järgmisele võõrmängule fännidele tasuta transpordi välja pakkuda..

                            Kommentaar


                              mida see kuradi Hasancik teeb seal väravas teil? Täiesti ulmeline pask ikka iga mäng ju. Ei saa välja tuldud, ei saa palli kätte, ei jõua joonele tagasi.. mida ta üldse õigesti teeb?

                              Kommentaar


                                Kure mängis seekord lihtsalt paremini, mida siin ikka vabandada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X