320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Kure mängis seekord lihtsalt paremini, mida siin ikka vabandada.
    Üks inimene ei saa ometi ju nii rumal olla!?

    Kommentaar


      Laupäeval Tammeka perepäev, algusega kell 15:00! Kulminatsiooniks Tammeka vs Sillamäe õhtul kell 19:30!

      Kommentaar


        Siin ei ole tõesti midagi rääkida, Kure tegi lihtsalt super mängu, olen ka ise juba mõned aastat nii "ühe silmaga" meistriliigat jälginud ja see, mida ma nägin Saaremaale sõites...Oli tõesti jube, mul polnud lihtsalt sõnu peale teist poolaega, öeldakse küll, et see pole õige fänn, kes ei toeta oma meeskonda lõpuni, aga kui "Mehed" mängivad nagu mina läheksin sinna platsile ja mängiksin näiteks sellise mehe eest nagu Tamm, siis ma oleksin päris kindel, et saaksin sama HALVASTI hakkama.

        Olen siin meestega nõus, et juhtkond peaks meie ees vabandama, aga seda ilmselt ei juhtu. Isegi Veiko võiks tegelikult natukene mängust rääkida, nagu Kalju mees Kuno teeb, keda on kohe hea näha siin foorumis kirjutamas, selline sümpaatne kuju jms. Aga meie manadžer ei räägi nagu üldse mängust jms. Isegi ei suhtle teiste foorumlastega, mis on ju tegelikult masendav.
        Igatahes mina lähen laupeäval kohale ja ei tee piiksu ka, teeksin ettepaneku üldse mitte lippe ega midagi üles panna ja lihtsalt niisama istuda.

        Kommentaar


          Algselt postitas sigmar Vaata postitust
          Siin ei ole tõesti midagi rääkida, Kure tegi lihtsalt super mängu, olen ka ise juba mõned aastat nii "ühe silmaga" meistriliigat jälginud ja see, mida ma nägin Saaremaale sõites...Oli tõesti jube, mul polnud lihtsalt sõnu peale teist poolaega, öeldakse küll, et see pole õige fänn, kes ei toeta oma meeskonda lõpuni, aga kui "Mehed" mängivad nagu mina läheksin sinna platsile ja mängiksin näiteks sellise mehe eest nagu Tamm, siis ma oleksin päris kindel, et saaksin sama HALVASTI hakkama.

          Olen siin meestega nõus, et juhtkond peaks meie ees vabandama, aga seda ilmselt ei juhtu. Isegi Veiko võiks tegelikult natukene mängust rääkida, nagu Kalju mees Kuno teeb, keda on kohe hea näha siin foorumis kirjutamas, selline sümpaatne kuju jms. Aga meie manadžer ei räägi nagu üldse mängust jms. Isegi ei suhtle teiste foorumlastega, mis on ju tegelikult masendav.
          Igatahes mina lähen laupeäval kohale ja ei tee piiksu ka, teeksin ettepaneku üldse mitte lippe ega midagi üles panna ja lihtsalt niisama istuda.
          palderjani?
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            Algselt postitas sigmar Vaata postitust
            Siin ei ole tõesti midagi rääkida, Kure tegi lihtsalt super mängu, olen ka ise juba mõned aastat nii "ühe silmaga" meistriliigat jälginud ja see, mida ma nägin Saaremaale sõites...Oli tõesti jube, mul polnud lihtsalt sõnu peale teist poolaega, öeldakse küll, et see pole õige fänn, kes ei toeta oma meeskonda lõpuni, aga kui "Mehed" mängivad nagu mina läheksin sinna platsile ja mängiksin näiteks sellise mehe eest nagu Tamm, siis ma oleksin päris kindel, et saaksin sama HALVASTI hakkama.

            Olen siin meestega nõus, et juhtkond peaks meie ees vabandama, aga seda ilmselt ei juhtu. Isegi Veiko võiks tegelikult natukene mängust rääkida, nagu Kalju mees Kuno teeb, keda on kohe hea näha siin foorumis kirjutamas, selline sümpaatne kuju jms. Aga meie manadžer ei räägi nagu üldse mängust jms. Isegi ei suhtle teiste foorumlastega, mis on ju tegelikult masendav.
            Igatahes mina lähen laupeäval kohale ja ei tee piiksu ka, teeksin ettepaneku üldse mitte lippe ega midagi üles panna ja lihtsalt niisama istuda.
            Vaevalt et mina teistsugust mängu nägin, ja sellist mängupilti/tulemust ei oodanud/lootnud mitte keegi. Mängust analüüsi on minult natuke palju oodata siia foorumisse. Mängu alalüüs ja mis/kes/kus valesti oli pole päris minu ampluaa. Mõistan kõikide fännide pettumust, sõites kaugele välismängule, et vaadata lagunemist ja hävingut. Mõtteainet asjade üle on siin meeskonnal ja tiimil küllaga, kuidas ja mida muuta.

            Ja eks ma ikka suhtlen...

            Kommentaar


              Rahu rahu, Six. Mängijad on need, kes oma sita esituse eest vabandama peaxid, aga seda juba ilmselt ei juhtu. Veiko rabab ju 25h ööpäevas, et kõigil paremad tingimused olex....
              Ja ainult yht mängijat ju kah pole mõtet syydistada. Kõik olid sitad. Seni kindlalt tegutsenud Pikk oli laupäeval oma eelmiste esituste hale vari. Roopsi lypsti igast asendist. Selle asemel, et kaptenina meeskonda võitlema ergutada mängis Kiidron ise väga ylbelt ja tujutult.... Kõigi kohta võix miskit öelda ju a lihtsalt ei viitsi. See sai juba ära öeldud, et sellise suhtumisega meeskond ei saavuta sittagi ja jokk.

              Kommentaar


                Mis siis ka täna Tartu jalgpallikonverentsli räägiti ? Kes olid esinejad , sõnavõtjad ? jne.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Mis kinnisel, klubide, linna ja EJL kohtumisel täpselt toimus, ei oska öelda, ent avatud konverentsil rääkis Pohlak, et

                  * EJL soovib linnaga koostööd teha jalka senise infra kaardistamisel ja jalgpalli vajaduste pushimisel linna koostatavasse arengukavasse
                  * juttu oli ka 2 Tartu sisehallist; linna sporditeenistus andis mõista, et kilehall võiks tulla "suhteliselt kiiresti"; samas kinnitas uus abilinnapea Teppan, et lähemad 3 aastat pole võimalik linnal suurt midagi kuskile investeerida
                  * samuti oli uus m.h spordivaldkonda kureeriv abilinnapea suhtunud soosivalt EJL vutiklasside ideesse, see võib Tartus teostuda kõige varem 2012 sügisel algaval kooliaastal; foon, nagu leidis Pohlak, olnud jalgpalli soosiv
                  * Kõige varem 2012 näeb A-koondist Tamme staadionil (Balti turniir), enne Tamme statkat näeb A-koondist aga Otepääl, sest sealne staadion valmis varem

                  Huvi pakkusid andmed, mida EJL oli saanud eelnevalt läbi viidud küsitlusest: klubid hindasid Tartu jalka probleeme, EJL-l soovitavat rolli jms.

                  Pikalt oli avalikus osas juttu ka noorte üleminekutasudest ja sellega seonduvast, EJL kaitses positsiooni, et üleminekutasud jäävad, v.a erandjuhtumid. Pohlak rääkis pikalt Tartu jalgpalli "puhastumisest" ja meenutas kümnenditagust konverentsi-laadset kohtumist ning seda, et vahepealse ajaga on kohalikud vutiedendajad vahetunud ning toonane kaader, keda ta problemaatiliseks nimetas, taandunud.

                  Peale konverentsi läks EJL Puhjale rahvaliigat mängima ja Pohlak värbas kohapealt satsi vahetusmehi :P

                  ***

                  Pohlakult juttu ka, m.h juttu sellest, kuidas ÕIGESTI Tartusse autoga sisse sõita:

                  Kommentaar


                    Midagi positiivset kah kogu selle Transi ümber keerleva tolmu taustal on tänane artikkel PostimeheS ,kus on pikem ülevaade EJL ja Tartu koostööplaanidest tulevikuks.
                    Selliseid kohtumisi on väga vaja ,et ametnikke kergelt survestada ja neile õiged suunad kätte näidata.Tartu jalgpall vajab toetust ja sisehalle ja kõige rohkem lihtsalt väljakuid ,kus treenida ja mängida. Koondise mänge kas või noorte tasemel ja mõni vähemtähtis sõprusmäng ka A-koondisele.
                    Oleks super ,kui Tartu täidakski selle venkaritest valemängijate koha Eestis ja asuks kindlalt esikolmikusse või vähemalt nende kandadele. Inimeste veenmises on Aivar muidugi parim ,keda ma tean. Peaasi ,et sõnadelt ka kunagi tegudeni jõutakse . Igatahes väga positiivne ja tubli töö EJL-ilt.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Krt. Lillekülas ütles kommentaator ,et Tartus jäi mäng 4-1( ja mina sain aru ,et kodumeeskond võitis ). Nüüd näen vastupidist. Võiks nagu õppida ,kuidas tulemusi öeldakse . Aga jah kahju ,et suure publiku ees ei suutnud Tammeka midagi ja sai juba teise samasuure laksu järjest.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Võõrsil mängu kohta polegi kõige hullem, paar põrget 1:1 seisul teisiti ja võinuks ka vastupidi olla.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Rahvast meeldivalt palju, ilm ka suurepärane, tabloo pidevalt jupsis, õllet seekord kohapeal ei müüdud(sic!).
                          Mäng otsustati ära seisult 1-1 Hr Roosi(nupukese) & Co poolt, kui määrati maeiteamille alternatiivina täiesti ebaõiglane penalti Sillamäe kasuks...eks seda videost hiljem näha ole. Vile oli üle-üldsegi üks paras jama. Tahame Silver Kõivu tagasi! Muidugi oleks pidanud ise ära lööma, sest võimalusi väravaid lüüa oli meil oi kui küllalt, kuid tihtipeale jäi tsipake õnnest puudu või siis lukustas puuri ära Kaltenhauser.
                          Sillamäe 15-20 fänni muidugi omasid, au neile.

                          Tammeka resultatiivsustabel (värav+sööt) peale tänast XII vooru:
                          Albert Prosa 8+1
                          Heiko Tamm 2+4
                          Marko Sonn 2+1
                          Martin Haljak 2+1
                          Alar Alve 2+0
                          Kaspar Kaldoja 1+1
                          Kaarel Torop 1+0
                          Kaarel Kiidron 1 +0
                          Mikk Laas 0+1
                          Reio Laabus 0+1

                          Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                          Kommentaar


                            Ole normaalne, 1-2 seis nüüd küll selline pole, kus tohiks kustuda. Kui selle pealt, isegipeale ebaausat penaltit, võidelda ei suudeta, ollakse ka tulemust väärt.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas elx Vaata postitust
                              Ole normaalne, 1-2 seis nüüd küll selline pole, kus tohiks kustuda. Kui selle pealt, isegipeale ebaausat penaltit, võidelda ei suudeta, ollakse ka tulemust väärt.

                              1-2 seisult oli suurepärane võimalus Prosal, a Sillamäe vv tegi super tõrje. Praktiliselt peale seda tuli ka 1-3 ja ei saa öelda, et Tammeka poleks veel üritanud. Paraku siiski ebaõnnestunult...

                              Kommentaar


                                sillame kalevi nr 8, kes lõi ka 3 väravat oli küll väga osav. aga ilm oli küll jalgpalli jaoks väga tore

                                Kommentaar

                                Working...
                                X