320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    jaa,kaks vooru enne lõppu võib-olla seis kus kolmel klubil on 28 punkti,siis
    muutub ülitähtsaks Maagi-Kalevi mäng.Tulevik võib kahes viimases voorus
    üllatada samas ka Kalev.Viimased kolm mängu panevad kõik paika.Neist kolmest
    üleminekumängu ei soovitaks kellelegile,sel ajal lörtsi sees võib kõike juhtuda.
    Esiliiga sats võib vabalt üllatada,ilm võrdsustab satsid.Kevadise jutuga pidi Maag
    nelja hulgas olema?Nüüd pole võimatu isegi väljalangemine.Sama jama neil ka
    esiliigas.Kogu aeg mängijad süüdi?

    Kommentaar


      Algselt postitas non Vaata postitust
      jaa,kaks vooru enne lõppu võib-olla seis kus kolmel klubil on 28 punkti,siis
      muutub ülitähtsaks Maagi-Kalevi mäng.Tulevik võib kahes viimases voorus
      üllatada samas ka Kalev.Viimased kolm mängu panevad kõik paika.Neist kolmest
      üleminekumängu ei soovitaks kellelegile,sel ajal lörtsi sees võib kõike juhtuda.
      Esiliiga sats võib vabalt üllatada,ilm võrdsustab satsid.Kevadise jutuga pidi Maag
      nelja hulgas olema?Nüüd pole võimatu isegi väljalangemine.Sama jama neil ka
      esiliigas.Kogu aeg mängijad süüdi?
      Mängijad on need, kes väljakul mängivad. Nende mängimise tulemusest sõltub ka mängu resultaat. Muidugi võib mängimise isu vähendada klubi juhtkond ja see, et nimepäeval keegi õnne ei soovinud. Aga mängija mängulugemine ja tehnika peaks küll mängijast endast sõltuma enamjaolt. Arvan, et ikkagi tabeli seis on õiglane...

      Kommentaar


        mängija mängulugemine ja tehnika sõltub tema treenituse astmest.kui seda
        pole on ta viletsasti treeninud ja siin on kõiges küsimus,mängijas,treenerites,
        klubi juhtkonnas jne.loodan,et maag välja rabeleb,kui peaks must stenaarium
        tulema,et tartlased meistriliigast välja kukuvad on see eesti vutile kindlasti
        halb.juba see ,et ohutsoonis ollakse peaks mõtlema panema.

        Kommentaar


          Üle-Eestilise jalgpalliturismi huvides võiks mõni Tallinna sats välja langeda. Praeguseks suursoosikuks sellele autule kohale on Tallinna Kalev. Tartu võiks jääda ning Paide võiks tulla Kalevi asemele.

          Kommentaar


            Algselt postitas kindral Vaata postitust
            Üle-Eestilise jalgpalliturismi huvides võiks mõni Tallinna sats välja langeda. Praeguseks suursoosikuks sellele autule kohale on Tallinna Kalev. Tartu võiks jääda ning Paide võiks tulla Kalevi asemele.
            Fanera ju kaob ära ehk siis üks Tallinna sats jääb vähemaks. Nõmme Kalju on praegu nii tugeva identiteediga ,et teda ei saa suur-Tallinna klubiks nimetada.
            Levadia otsib praegu oma identiteeti Pirita Linnaosaga ja minu teada teeb seda edukalt nii ,et võibolla enam järgmisel hooajal Kadriorus ei mängitagi jalgpalli .Vot nii pojad ...
            FCF Forever

            Kommentaar


              Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.


              Minuarust väga hea uudis

              Kommentaar


                Algselt postitas kindral Vaata postitust
                Üle-Eestilise jalgpalliturismi huvides võiks mõni Tallinna sats välja langeda. Praeguseks suursoosikuks sellele autule kohale on Tallinna Kalev. Tartu võiks jääda ning Paide võiks tulla Kalevi asemele.
                Jah muidugi, las korraliku noortebaasiga klubid kukuvad välja ja Flora duublid jäävad ikka püsima.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kindral Vaata postitust
                  Üle-Eestilise jalgpalliturismi huvides võiks mõni Tallinna sats välja langeda. Praeguseks suursoosikuks sellele autule kohale on Tallinna Kalev. Tartu võiks jääda ning Paide võiks tulla Kalevi asemele.
                  Anna andeks aga mis jalgpalliturismist sa räägid? See, kui 5 viljandlast Tallinna mängu vaatama sõidavad? Kuigi tõepoolest, oleks huvitavam erinevatesse linnadesse fännireise teha!
                  Nõustun.. Tartu võiks jääda ja Paidet tahaks ka väga näha ML-is.
                  "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Petsinho,lugu selline,et Kalevit ,Levadiat,Florat ja TvMK-d ei käinud Tallinast Viljandis isegi mitte 5 inimest vaatamas.(Mitte,et see nüüd kuidagi Tammeka teemasse puutuks)

                    Kommentaar


                      Jutu iva oligi selles, et puudub klubi toetajatel huvi reisida välismängudele, eriti, kui tegu mõnda teise linna sõitmisega. Samas on hädavajalik, et regionaalselt oleks esindatud võimalikult palju klubisid. Tartu sugusel linnal on kõvasti potensiaali, et tuua meeskond teravamasse tippu ja rahvas staadionile. Selle nimel vaja ainult hirmkõvasti vaeva näha.
                      "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Art1 Vaata postitust
                        Petsinho,lugu selline,et Kalevit ,Levadiat,Florat ja TvMK-d ei käinud Tallinast Viljandis isegi mitte 5 inimest vaatamas.(Mitte,et see nüüd kuidagi Tammeka teemasse puutuks)
                        No aga ütle mulle ,mida ma seal vahin tra. kui Tulevik on mul Flora kloon,duubel või ma ei teagi kuidas neid nimetada. Mul puudub täielik huvi isegi Lillekülla minna ,Viljandist rääkimata . TVMK jätame üldse siit nimekirjast välja , Levadia ja Kalevi kohta ei tea ma rääkida Ühel pole selliseid fänne kes reisivad ja teisel on nad tekkinud alles sel hooajal. Kui Tulevik oleks vähegi vastupanuvõimelisem küll siis turistegi leiduks.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                          No aga ütle mulle ,mida ma seal vahin tra. kui Tulevik on mul Flora kloon,duubel või ma ei teagi kuidas neid nimetada. Mul puudub täielik huvi isegi Lillekülla minna ,Viljandist rääkimata . TVMK jätame üldse siit nimekirjast välja , Levadia ja Kalevi kohta ei tea ma rääkida Ühel pole selliseid fänne kes reisivad ja teisel on nad tekkinud alles sel hooajal. Kui Tulevik oleks vähegi vastupanuvõimelisem küll siis turistegi leiduks.
                          mhmh, absoluutselt nõus!
                          Olen ise samuti sel teemal kunagi sõna võtnud. Et ML-is võiks siiski identiteediga klubid olla, küll ka nende võitlustahe oleks sellevõrra suurem.
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                            No aga ütle mulle ,mida ma seal vahin tra. kui Tulevik on mul Flora kloon,duubel või ma ei teagi kuidas neid nimetada. Mul puudub täielik huvi isegi Lillekülla minna ,Viljandist rääkimata . TVMK jätame üldse siit nimekirjast välja , Levadia ja Kalevi kohta ei tea ma rääkida Ühel pole selliseid fänne kes reisivad ja teisel on nad tekkinud alles sel hooajal. Kui Tulevik oleks vähegi vastupanuvõimelisem küll siis turistegi leiduks.

                            Nu ega sa Flora põline toetaja ka pole,lihtsalt silmakirjalik vend,kes omaarust on tark vend ja Eesti jalgpalli geenius

                            Vabandust,et... nii ütlen
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                              Nu ega sa Flora põline toetaja ka pole,lihtsalt silmakirjalik vend,kes omaarust on tark vend ja Eesti jalgpalli geenius

                              Vabandust,et... nii ütlen
                              no olgem ausad Tulevik on pmst Flora duubel...

                              sorry OT pärast.
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                                no olgem ausad Tulevik on pmst Flora duubel...

                                sorry OT pärast.
                                Siiski tütarklubi ,aga aitab Maag Tammeka teemas
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X