320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
    Keegi polegi öelnud, et luba olemas oli.

    Kui sind väga häirib, siis võta järgmine kord kõrvatropid kaasa Pasunad on Tartu fännide üheks omapäraks ja meie pooldame pigem neid kui vaikust staadionil. Üldiselt sa võiks hakata asju ka enda mätta otsast kaugemale nägema.

    Ja antud juhul oli asi selles, et üks atribuutika on keelatud, teine mitte. Reeglid peaksid siiski kehtima kõigile.
    Ma soovitaks pigem seda sul. Kui ma ennist valesti ei lugenud, siis Tartu enda fännid soovisid samuti tossu lasta ja kui nad oleks seda teinud, siis oleks ju kõik OK olnud?

    Mulle meeldivad muidu mõlema võistkonna fännid, seega olen erapooletu.

    Aga toss on lahe ja viimane aeg see legaalseks muuta. See aasta siis Meistriliigas lasid pürot kolme tiimi fännid ning madalamas liigas ka Hansaneti omad

    Kommentaar


      Kuna hooaeg läbi,siis võiks teema pealkirja muuta ära lihtsalt Tammekaks,palju ilusama lugeda kohe
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        See pinistamine on õudne. Äkki teil olid mingid muud tossukad kui meil?
        slimm.ee

        Kommentaar


          Mario, ma ei väitnud seda, et tossud peaks keelatud olema. Lihtsalt arvan, et kui ühed võivad tossutada ilma negatiivsete tagajärgedeta klubile, siis peaks see ka teistele lubatud olema.

          Kommentaar


            Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
            Mario, ma ei väitnud seda, et tossud peaks keelatud olema. Lihtsalt arvan, et kui ühed võivad tossutada ilma negatiivsete tagajärgedeta klubile, siis peaks see ka teistele lubatud olema.
            Tahad sa öelda, et see trahv oleks klubi ära suretanud? Kui ma nüüd väga valesti aru pole saanud, siis EJL reeglid on rikkumiseks, nii kurb kui see ka ei ole. Parim näide on müügikioskid mängudel. Kas mõni klubi on saanud selle eest trahvi, et neid ei ole? Ei ole saanud.

            Kommentaar


              No Teele, tossuta siis järgmine hooaeg.
              slimm.ee

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Tahad sa öelda, et see trahv oleks klubi ära suretanud? Kui ma nüüd väga valesti aru pole saanud, siis EJL reeglid on rikkumiseks, nii kurb kui see ka ei ole. Parim näide on müügikioskid mängudel. Kas mõni klubi on saanud selle eest trahvi, et neid ei ole? Ei ole saanud.

                Ei tahtnud seda öelda. Asi on põhimõttes. Okei, me laseme enda mängul tossu ja saame viis tuhat krooni trahvi. Järgmisel mängul lasevad florakad ka tossu ja ei saa sentigi trahvi. Ehk on see siis minu isiklikes vaadetes, aga minu arvates pole see lihtsalt õiglane. (Igaks juhuks mainin ära, et see viis tuhat oli täiesti suvaline näide praegu.)

                Kommentaar


                  Minu arust on Teelel igati õigus, kus on õiglus?
                  My daddy was a bankrobber

                  Kommentaar


                    Kas see kross on muidu juba joostud?

                    Kommentaar


                      http://jflash.pri.ee/pilt/thumbnails.php?album=289
                      Mõned pildid viimasest mängust + pingeteema ehk tossutamine ikka ka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ballack
                        tossuraketid ei ole kõik keelatud. pead sada asja ära tõestama (et ei aja mitte ühestki otsast leeki välja jne) ja peab vastama nõuetele siis lubatakse.

                        kes ütles et selle jaoks oli luba olemas?

                        pininapasunad käisid jälle närvidele. saage üle sellest värdjalikust kossufännamisest kus peale pinipasundamise muud ei osata.
                        Ju siis Tartu fännid austavad rohkem reegleid. See nn pinipasunate teema sai ju millalgi ära lõpetatud. Kui siin läks asi jällegi vanade teemade peale siis uuriks kah, et mismoodi on seotud natsisim Fc Floraga? Selliste väärastunud mõttemaailmaga inimesed ei sobi ju kuidagi tribüünidele ja teevad väga palju häbi klubile.Õnneks tunnen ja suhtlen ka õigete Flora fännidega ja tean, et kõik ei poolda, et sellised inimesed nende hulka siginenud on.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ballack
                          1) SFW? Oma asi mida teete ja mida mitte aga ärge halage, et ise ei julge. Vähemalt tegi see mängu efektsemaks ja erilisemaks mitte ei olnud ainult laulmine mis mõndasid on juba võib-olla ära tüüdanud. Jalgpallis on vaja showd ja seda on meil kahjuks veel olematu hulk kuna publikut ja fänne on liiga vähe.

                          2) Natsism ei ole seotud Floraga kui sa sellest aru ei saa. See kes mängul käib pole mitte kellegi suvalise asi. Jalgpall ei ole mingite kindlate inimeste jaoks ala ainult firmaomanikud tohivad vaadata või ainult vasakpoolsete vaadetega inimesed tohivad vaadata jne. Ma võiks samahästi küsida seda, et kui teil on mõni sekretär seal fänniks siis mismoodi on seotud sekretärid ja Tammeka? Saage üle oma klubi kaotusest mitmel rindel.
                          Ja su esimese lausega võiks ka võiks ka teema kokku tõmmata või mis? Tegelt olen ma suht kindel, et sinusugune kompleksidega inimene jätkab veel niikaua, kuni viimane sõna jääb ikka talle. Jõudu ka edaspidiseks!

                          Kommentaar


                            Fännilaulud

                            MT fännid on teinud pisut tööd ja oma produktsiooni paisanud veebiavarustesse. Töö tulemusena on saanud linti ja youtuubi mõned MEIE VÄLJA TÖÖTATUD fännilaulud. Nagu me kõik teame siis Maag-Tammekat jrgm aasta pole, seega tuleval aastal lugusid mugandame Vaadata ja kuulata saate neid siit: http://www.youtube.com/user/jroheline
                            Olgem siis ausad vastasfännide suhtes ja ärgem kasutagem teineteise lugusid, laule on maailmas nii palju et me kõik peaks oskama ise neid kaverdada!

                            Kommentaar




                              Ja pinipasunaid polegi ?! kreit saksess
                              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Vastu tulles vastasfännide soovidele, pinipasunad ellimineeritud :P Haaaa! Lihtsalt aeg teeb oma töö ja pasunad on läinud kõige kaduva teed, kahjuks. Filmimise idee tuli LIIGA hilja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X