320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mario Hansi ilmselt.

    Kommentaar


      Sel hooajal on Tammeka kapteniks Mario Hansi.

      Kommentaar


        Nalja teete...

        Kommentaar


          Hansiiiii!

          Kommentaar



            Kommentaar


              Tra, mis tukk?

              Kommentaar


                Meeskond ja fännid avasid koos hooaja, ajee!

                Kommentaar


                  Mõned pildid veel sellest yritusest: http://jktammeka.blogspot.com/

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      ma saan aru et on ka lahe kodukale sellist bannerit panna. Aga mõelgem ausalt see ei too ju Teile rohkem publikut? Tõsiasi on see, et need kes teie kodukat külastavad, need kõik on nagunii staadionil. Peale fännide, ( olen 110% kindel) teie saiti keegi ju nagunii ei loe.

                      Tartu ju suur linn, ja ühistransport on ka väga korras. Palun pange sellised samalaadsed reklaamid bussidele ja taksodele. Või pläskus on kindlasti palju reklaampinda jne. Päriselt ka: on reklaam - on tulu. Ei räägi rahast ja sissetulekust, kuna teil nagunii õpilased tasuta jne. vaid tulu=pealtvaataja.

                      Tartu on ju endine jalgpallilinn, kus oli alati hulgalt publikut, neile vaja vaid meelde tuletada see vuti- värk.

                      EJL võiks panna eesmärgiks, et aasta 2009 on aasta millal kõik vutiklubid proovivad kasvõi vähekenegi arendada reklaamimist oma kodulinnas. Sillamäed ja Narvad, Tartu, Paide, Rakvere, Valga, Kuressaare= oi-oi kui palju saaks publikut kui ainult oskaks neid sinna tuua.

                      Paar päeva tagasi lugesin foorumis just, et oli vist Tromsö linn, kus peale vuti reklaami teist ei näägi..

                      Muidugi on majanduslangus ja finantsprobleemid, (samas räägin jälle enda jutule vastu) Kaljule sellesmõttes suur suur au ja respect.

                      Kommentaar


                        Minu arvates siiski iga reklaam kasulik, olgu kasvõi bannerina kodukal. Näiteks Teele pani selle orksigi ning mõni sõps ikka tuleb ju nüüd rohkem vaatama, ma arvan.

                        Kommentaar


                          aanvaller, väga julge sõnavõtt sinu teadmiste kohta Tammekast.

                          Kommentaar


                            ei ega ma ei teagi tammekast midagi - ma tunnistan ja vabandan kui midagi valesti läks. Aga see on minu arvamus, kui tahate mu arvamust muuta siis laduge tõendeid

                            Kommentaar


                              .. miks iga Kalju fännist nublu arvab, et tal kogu maailmale mingit väärtuslikku nõu on anda?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                                ma saan aru et on ka lahe kodukale sellist bannerit panna. Aga mõelgem ausalt see ei too ju Teile rohkem publikut? Tõsiasi on see, et need kes teie kodukat külastavad, need kõik on nagunii staadionil. Peale fännide, ( olen 110% kindel) teie saiti keegi ju nagunii ei loe.

                                Tartu ju suur linn, ja ühistransport on ka väga korras. Palun pange sellised samalaadsed reklaamid bussidele ja taksodele. Või pläskus on kindlasti palju reklaampinda jne. Päriselt ka: on reklaam - on tulu. Ei räägi rahast ja sissetulekust, kuna teil nagunii õpilased tasuta jne. vaid tulu=pealtvaataja.

                                ....

                                Muidugi on majanduslangus ja finantsprobleemid, (samas räägin jälle enda jutule vastu) Kaljule sellesmõttes suur suur au ja respect.
                                Ole hea mees räägi mulle ka, kus bussi või takso peal ma Kalju reklaame näha saan? Või väljas? Mulle on Kalju välireklaamidest meelde jäänud ainult eelmise aasta "Varsti läheb lahti" ja siis Kalju ja Flora mängu reklaam, mis oli väljas ka kolm nädalat peale mängu ja mõjus pigem abitult.

                                Aitab juba sellest kalju haibist ükskord. Tore, et kalju reklaamib ja möllab, aga iga kalju pisikese tegemise peale arutult õnnest röökimine ja samas teiste tiimide üritustele ülalt alla vaatamine hakkab suht magedaks muutuma juba.
                                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X