320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Defa Vaata postitust
    tuhat tänu!!

    aga kas kusagilt tuleviku mängu kokkuvõtted pole saadaval?
    www.netsoccer2.com

    Kommentaar


      Kas ainult mulle tundub see Floraga kokku loosimine kahtlasena? Mulle tundub et tahetakse Florat vägisi Euroopasse upitada saates vastu nõrgema vastase. Loodetavasti suudab Tammeka head mängu jätkata ja Flora kotti panna.

      Kommentaar


        Mis siin kahtlast on ? Oleks vastu tulnud Kohtla järve,siis oleksite võinud kisendada. Tammeka tugev vastane , ning oskab väravaid lüüa nagu see hooaeg näidatud on. Oleks siit kohtla järve vastu tulnud , oleks kindlasti rahulikum olla.
        sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

        Kommentaar


          Algselt postitas zip Vaata postitust
          Kas ainult mulle tundub see Floraga kokku loosimine kahtlasena? Mulle tundub et tahetakse Florat vägisi Euroopasse upitada saates vastu nõrgema vastase. Loodetavasti suudab Tammeka head mängu jätkata ja Flora kotti panna.
          Need on sinu oletused või spekulatsioonid ! . Loodetavasti oli loosimise juures rohkem ,kui üks inimene ja peale neid jamasid ,mis meie jalgpalli ümber just olid ei usu ma seda kohe mitte.
          FCF Forever

          Kommentaar


            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
            Need on sinu oletused või spekulatsioonid ! . Loodetavasti oli loosimise juures rohkem ,kui üks inimene ja peale neid jamasid ,mis meie jalgpalli ümber just olid ei usu ma seda kohe mitte.
            ei usu ka mina, et mingit jama selleg tehtud on. aga keegi käis välja variandi, et üks pall on soe päris huvitav mõtteviis ja idee iseenesest ju, et sooja palli abil eristada loosipalle

            Kommentaar


              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
              Need on sinu oletused või spekulatsioonid ! .
              Ma ei väitnudki vastupidist, loodetavasti oli see tõesti ausa loosi tulemus.

              Kommentaar


                Algselt postitas zip Vaata postitust
                Kas ainult mulle tundub see Floraga kokku loosimine kahtlasena? Mulle tundub et tahetakse Florat vägisi Euroopasse upitada saates vastu nõrgema vastase. Loodetavasti suudab Tammeka head mängu jätkata ja Flora kotti panna.
                No aga mis siis nüüd teha? Igas ringis asetada Florale kõige tugevam võimalik vastane vastu, et paranoiade küüsis vaevlevad inimesed saaks rahu??
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  No aga mis siis nüüd teha? Igas ringis asetada Florale kõige tugevam võimalik vastane vastu, et paranoiade küüsis vaevlevad inimesed saaks rahu??
                  Nii ka ei saa, sest siis hakkab see tugev vastane virisema.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                    No aga mis siis nüüd teha? Igas ringis asetada Florale kõige tugevam võimalik vastane vastu, et paranoiade küüsis vaevlevad inimesed saaks rahu??
                    Kuule ära närvitse nüüd. Minule lihtsalt tundus nii, egas mina siin tervet rahvast esinda, muutma ei pea midagi. Kohustuslik emotikon siia veel.

                    Kommentaar


                      Olge mureta. Loosimisel on raske sobi teha, sest seda jälgib UEFA poolt DrawRadar (süsteem on küllaltki analoogne BetRadariga). Viimase raporti kohaselt pole sobi tehtud. Kahjuks on ülejänud Euroopa karikavõistused tiba teisel ajal ja DrawRadar peamootor käivitub just hetkel, mil Eestis poolfinaal mängitud ja algab finaali "loosimine".

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainer44 Vaata postitust
                        tuhat tänu!!

                        aga kas kusagilt tuleviku mängu kokkuvõtted pole saadaval?

                        minul küll kahjuks mitte, ei suutnud kuidagi mängu linti võtta

                        Kommentaar


                          Krt mida siin iriseda on loosi yle? Mina igatahes usun, et Florale on kindlasti võimalik vastu saada. Ainsad kelle vastu täna veel hammas ei hakka on Levadia ja Sillamäe. Flora on sel aastal tunduvalt nõrgem ja meie kindlasti tugevamad. Kui kõik meie poisid terved on, antaxe korralik lahing ja loomulikult usun ma võitu, sest muidu pole mõtet fänn ollagi. Kui kohtuxime Levadiaga, polex ma kindlasti nii optimistlik. Loos on hea.

                          Kommentaar


                            Kas ma saan õigesti aru, kui Levadia saab finaali ning Tammekal õnnestub samuti finaali jõuda, siis on teil eurokoht olemas?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                              Kas ma saan õigesti aru, kui Levadia saab finaali ning Tammekal õnnestub samuti finaali jõuda, siis on teil eurokoht olemas?
                              Kui Tammekal on eurolitsents olemas, siis jah.
                              Rise and rise again until lambs become lions!

                              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                              Kommentaar


                                Siiski mitte, Tammekale piisaks ainult karikavõidust, sest muul juhul läheb eurokoht ML 4. kohale ehk siis Florale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X