320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis siin ikka kui, et SUPER!!!!!!!!!!!!!!!

    Kommentaar


      Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
      Tore, et Tartu fännid omadele kõvahäälselt pöialt hoiavad, aga kui liiga härga täis minnakse ja tahetakse väljakule tormata ja näidata, kui kõvad tegijad ollakse, siis järgmine kord jäägu parem koju

      Kahju, et TV14 täpselt seda momenti ei näidanud. Löömine või tõuklemine oli igatahes.
      Päris must-valge pole. Seal üks kodumeeskonna poolehoidja provotseeris tegelikult, aga jah, vahet pole, teatud tüübid olid liiga purjus ja läksid liiale.

      Kommentaar


        Bemmi-Kristjan on Tammeka fänn?

        Kommentaar


          nurmla,
          siiski Paidekal vedas, keegi Tammeka naisfänn suutis Tammeka meesfänni käe viimasel hetkel peatada. Tavaline Inglismaa jalgpall, aga me elame Eestis.

          Kommentaar


            Tartu pidi olema heade mõtete linn. Seal on ülikoolid ja muidu intelligentsed inimesed. Aga miks Tartu Tammeka fännid on linna kõige madalam kiht? Olles viimase 20 aasta jooksul käinud sadadel spordivõistlustel Eestis oli eilne kogemus absoluutne tase. Nii madalalaubalisi fänne kui Tammekal ei ole Eestis mitte kellegil. Kui viiekümnendates mehed jooksevad keskmist sõrme näidates mööda staadioni, staadionile tulles lubab ennast superfänniks pidav mees kõik ära lüüa, iga olukorra peale, mis ei meeldi või väga meeldib peale joostakse väljakule, 1 idioot tegi seda lausa 3 korda kindlasti, noored poisikesed on elus esimest korda õlut saanud ja nokivad vanemate meeste varjus , teised julgustavad tagant et pohhui, las Paide maksab trahvi - appi, inimesed, kas Tartu Ülikooli Kliinikumis psühhiaatriaosakonda pole? Ravi on teile vaja ja kiiremas korras. Mul oli eelmine mäng kaasas viieaastane tüdruk, õnneks ta ei saanud seekord tulla, sest see oleks jäänud tema elu viimaseks staadionikülastuseks.
            Mul on ainult üks küsimus Tartu fännid, kas teil häbi ei ole??? Kui olete kaineks saanud analüüsige oma tegevust ja võtke midagi ette, sest nagu näha võivad mõned tegelased kogu klubi maine sinnasamusesse WC-potti saata.

            Kommentaar


              Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
              Tore, et Tartu fännid omadele kõvahäälselt pöialt hoiavad, aga kui liiga härga täis minnakse ja tahetakse väljakule tormata ja näidata, kui kõvad tegijad ollakse, siis järgmine kord jäägu parem koju

              Kahju, et TV14 täpselt seda momenti ei näidanud. Löömine või tõuklemine oli igatahes.
              Järgmist korda tuleb vähemalt aasta oodata, sest te kukute ju välja

              Kommentaar


                Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
                Päris must-valge pole. Seal üks kodumeeskonna poolehoidja provotseeris tegelikult, aga jah, vahet pole, teatud tüübid olid liiga purjus ja läksid liiale.
                Mõni läx liiale kyll a tegijal ikka juhtub ju vahest. Yx Paide jobu pisut provotseeris, kohtunik andis pmst lambist Prosale teise kollase, meeskond oli kaotusseisus ja palju veel vaja on, et korralikult närvi minna...
                Kuigi me mõne käitumist päris eeskujux ei sea, siis menti me teda ikka ei jätnud ja jõudsime kadudeta tagasi HEADE MÕTETE LINNA....irw

                Kommentaar


                  Algselt postitas Vahkito Vaata postitust
                  Järgmist korda tuleb vähemalt aasta oodata, sest te kukute ju välja
                  Järmist korda? Järgmist korda, kui Tammeka fännid oma fantastilist fännikultuuri näitavad või kui Prosad ja muud fruktid ei suuda sõnadega ennast maksma panna?

                  Liiga palju lootma hakanud, et me välja kukuks
                  Pakun, et jääme ühest Ida-Virumaa pundikesest või saare klubist ilma

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rix Vaata postitust
                    Tartu pidi olema heade mõtete linn. Seal on ülikoolid ja muidu intelligentsed inimesed. Aga miks Tartu Tammeka fännid on linna kõige madalam kiht? Olles viimase 20 aasta jooksul käinud sadadel spordivõistlustel Eestis oli eilne kogemus absoluutne tase. Nii madalalaubalisi fänne kui Tammekal ei ole Eestis mitte kellegil. Kui viiekümnendates mehed jooksevad keskmist sõrme näidates mööda staadioni, staadionile tulles lubab ennast superfänniks pidav mees kõik ära lüüa, iga olukorra peale, mis ei meeldi või väga meeldib peale joostakse väljakule, 1 idioot tegi seda lausa 3 korda kindlasti, noored poisikesed on elus esimest korda õlut saanud ja nokivad vanemate meeste varjus , teised julgustavad tagant et pohhui, las Paide maksab trahvi - appi, inimesed, kas Tartu Ülikooli Kliinikumis psühhiaatriaosakonda pole? Ravi on teile vaja ja kiiremas korras. Mul oli eelmine mäng kaasas viieaastane tüdruk, õnneks ta ei saanud seekord tulla, sest see oleks jäänud tema elu viimaseks staadionikülastuseks.
                    Mul on ainult üks küsimus Tartu fännid, kas teil häbi ei ole??? Kui olete kaineks saanud analüüsige oma tegevust ja võtke midagi ette, sest nagu näha võivad mõned tegelased kogu klubi maine sinnasamusesse WC-potti saata.
                    Eks sellise põneva mänguga jookseb tõesti paljudel noortel katus ära, kahjuks. Ainuke positiivne asi, et meie igavasse Eesti jalgpalli natukene vaheldust aga muidu tõesti päris kahetsusväärne lugu. Loodame, et noored ikka õpivad oma vigadest

                    Kommentaar


                      Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
                      Järmist korda? Järgmist korda, kui Tammeka fännid oma fantastilist fännikultuuri näitavad või kui Prosad ja muud fruktid ei suuda sõnadega ennast maksma panna?

                      Liiga palju lootma hakanud, et me välja kukuks
                      Pakun, et jääme ühest Ida-Virumaa pundikesest või saare klubist ilma
                      ega ma tegelt ei loodagi, et te välja kukute, ma niisama mölisen...irw

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Vahkito Vaata postitust
                        ega ma tegelt ei loodagi, et te välja kukute, ma niisama mölisen...irw
                        Ma ka niisama mölisen. Nii, kuidas koer külale, nii küla koerale!

                        Sry, OT pärast
                        Kas mängus Kurega ei saa Prosa ka mängida?
                        Saab põnev mäng olema sel juhul, KUI Kure omad vähegi paremini mängima hakkavad. Igal juhul Tammeka poolt

                        Kommentaar


                          krt ei teagi täpselt.... a peax ikka aint selle järgmise mängu(Kaljuga) vahele jätma. Igatahes väga kahju. Prosa kordas yhe endise Tammeka mängija rekordit-neljas järjestikuses mängus koll! Loodan, et Kure vastu mängib ja aitab vesti klubi esiliigale lähemale...irw

                          Kommentaar


                            Kas mingit videot vms kah saab ?

                            Kommentaar


                              Ma olen mitu korda öelnud, et minu hinnangul on Tammeka fännid Eesti parimad ja seda võrdlemisi ülekaalukalt, peamiselt just laulude ja kaasaelamise mõttes.

                              Samas ei tohiks selliseid asju, nagu siin kirjutatakse juhtuda. Ka eelmisel mängul Tartus oli hetk, kui turvamees pidi oma asukohta muutma hakkama ja tehtu võinuks klubile kalliks maksma minna ning võib-olla läkski.

                              Selliseid asju ei tohi lubada - olgu pea kaine või joogine. Ma tõesti loodan, et te räägite selle omavahel selgeks ja edasi hoiate Tartu lippu uhkelt ja uhkena kõrgel, et teistel toetajatel oleks teiega koos lõbus ja hea meel siiagi külla tulla.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas veiku Vaata postitust
                                Kas mingit videot vms kah saab ?
                                TammekaTV'st mitte, kahjuks seekord, samas üritame saada TV14 ajad kiiremas korras kätte!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X