320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
    miks Koppel siis üldse vallandati ja tulirelv võeti, kui vahet pole?
    Vahel inimesed jooksevad tööl (elus) ummikusse omadega. Lihtsalt treeneri muutus toob juba väikese motivatsioonitõusu ja raputuse.

    Nii palju võin öelda, et see pole olematu tont, kui seda Kalašnikovi narratiivi kuulnud nii foorumist kui ka lugenud artiklitest. Minu meelest Kalašnikovi teema on jõudnud ka meie erinevatesse jalgpalli podcastidesse. Ses mõttes ma olengi nõus, et ongi tavaline treener ja ehk ei väärikski nii palju tähelepanu . Aga tema suurepäraseid tulemusi ei oskagi keegi lõpuks selgitada.

    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Ses osas olen telekavaatajaga nõus, et Tammeka nüüd küll ei peaks olema klubi, kes Kalašnikovsiga peaks edasi minema. Ja tagant järgi võib ka Kuressaare rahul olla sellega, et uue mehe pulti tõid. Kalev oleks ehk pidanud lätlasega jätkama, ma usun, et siis mängiksid nad 2022 kõrgliigas. Transi puhul tahaks teada, mis tegelikult saatuslikuks sai.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Transi puhul tahaks teada, mis tegelikult saatuslikuks sai.
        Mina tean isiklikest allikatest, et Burdakoviga polnud mitte mingisugust klappi.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

          Mina tean isiklikest allikatest, et Burdakoviga polnud mitte mingisugust klappi.
          See kõlab loogiliselt.

          Ma polegi näinud, et keegi ütleks, et nui neljaks, Kalašnikovsile peaks kuskil võimaluse andma. Pigem fenomen ongi see, et juba neljas kord, kui mees teeb oma töö ära nii nagu küsitud (v.a. Kalev, aga see oli ka ülikeeruline), siis talle jätkulepingut ei pakuta. Sealjuures siis viimased kolm korda oli tal lühike leping, et päästa klubi väljalangemisest. Tammeka ette sügisel minnes oli Tammeka viimane, lõpuks kindel 9s. Kure juurde minnes oli klubi 9s, ent viimasel kolmik oli 2 punkti sees ning lõpuks jäädi Klaevist maha punktiga, Maardut edestati 6ga, Kalev oli ka viimane ning kui Kalašnikovs tuli septembri alguses, siis oktoobriks oli vahe 9ndal olnud Kurega 10 p, hooaja lõpuks vaid 4, vahepeal oli ka 2 peal (hooaja viimased kaks mängu Narva ja Kurega lõppesid viigiliselt, mõlemal korral läks Kalev juhtima). Ehk siis fenomen ja omapära, mis tahaks lahti harutamist, ongi see - mees võetakse lühikese lepinguga tööle, et teeks ära musta töö, et klubi välja ei langeks, seejuures iga kord on tulemuse/pingutusega rahul oldud, ent ometi edasist lepingut ta välja ei teeni. Miks? Seejuures võivad põhjused erinevad olla, ent hetkel tundub see asi miskipärast juskui süsteemne. Ja siin ei saa võrrelda teda ju teiste treeneritega, et kas ta on neist paremini teinud või mitte. Tema tegemised on olnud selles valguses liigas unikaalsed, mulle ei tule küll teist sellise karjääriga Eestis toimetanud treenerit meelde.

          Kommentaar


            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Tirka intervjuust sai kohe aru, et pigem ei jätkata Kalašnikovsiga. Täna siis teatati ametlikult. St sooviti facebookis edu edaspidiseks. Kes järgmisena?
            Pakun õunte pealt Koseri teist tulemist

            Kommentaar


              Kas Tammekat võiks oodata Tuleviku saatus varsti?
              "Kas Tammeka kolib Viljandi halli treenima? Tiirik: optsioon on laual, aga pole veel jõudnud tegeleda ega uurida"
              Ei tundu eriti professionaalne see asi seal.



              Kommentaar


                Peatreeneritki pole kahe nädalaga suudetud leida. Mis sest sisehallist nüüd...
                Hello! I´m mentaly ill.

                Kommentaar


                  Algselt postitas boobek Vaata postitust
                  Peatreeneritki pole kahe nädalaga suudetud leida. Mis sest sisehallist nüüd...
                  Peatreener tuleb oma kontorist, ei ole ju vaja kaugelt otsida

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Vahkito Vaata postitust

                    Peatreener tuleb oma kontorist, ei ole ju vaja kaugelt otsida
                    step-on-rake-failure-problems-600w-355452500.jpg
                    Tähemärgid.
                    Hello! I´m mentaly ill.

                    Kommentaar


                      Tammeka tõmmatakse täitsa tühjaks nüüd Flora poolt?

                      Kommentaar


                        Eks Flor...vabandust...EJL plekkis tohutu hunniku klubi võlgasid kinni tagastamatu abi sildi all. Nüüd Flora siis võtab dividende. Üleüldse lõhnab Viljandi vol 2 -e järgi.
                        Hello! I´m mentaly ill.

                        Kommentaar


                          Tartu pärast peaks muretsema küll. Huvitav, kas nüüd üritatakse Tristian ja Mihkel asendada mingi okeide vendadega teistest klubidest või liigutakse edasi tammekale
                          omasele “teeme oma noortega head tood ja jouame medalitele” loogika järgi. Kui minnakse teist teed mööda, siis võib juba kohe esiliigale tere öelda

                          Kommentaar


                            Tammekal treeneriks huvitav lüke. Kui kuluaarides välismaisest treenerist sahistati, arvasin, et tuleb järjekordne idabloki esindaja. Aga dutkit! Portugaallane!

                            Kui nüüd igasse liini kogemustega täienduse saaks, võiks täitsa rallit sõita!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                              Tammekal treeneriks huvitav lüke. Kui kuluaarides välismaisest treenerist sahistati, arvasin, et tuleb järjekordne idabloki esindaja. Aga dutkit! Portugaallane!

                              Kui nüüd igasse liini kogemustega täienduse saaks, võiks täitsa rallit sõita!
                              Portugallane!

                              Kommentaar


                                Sul on õigus, minu viga!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X