320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Supelman Vaata postitust
    Tammeka treeneri mängujärgse intervjuu kokkuvõte: "I lose unfair everybody hate us sniff-sniff me tired "

    ​​​​​​Mine koju nutupall
    Ehe näide Supelmani näol kõigile, milline elukas ei tasu Eesti jalgpallis olla ning miks on põhjus, et tribüünid on tühjad ja pealtvaatajaid ei ole. Ära ole nagu Supelman.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

      Ehe näide Supelmani näol kõigile, milline elukas ei tasu Eesti jalgpallis olla ning miks on põhjus, et tribüünid on tühjad ja pealtvaatajaid ei ole. Ära ole nagu Supelman.
      Tribüünid on tühjad, sest kõik ei usu vandenõud "Suuri soositakse"? See on ka võimas loogika.

      See on täpselt selline teema, et Tammeka/Narva/SisestaIseKlubi soiuvad, et TOP 4-a soositakse kohtunike poolt. Siis tuleb Kalju kes teatab, et krdi Florat ja Levadiat soositakse. Siis tuleb keevaline Levadia punt ja ütleb, et oot-oot, Florat ju ainult eelistatakse! Ja lõpetuseks ütleb Henn, et mis te ajate, neile ju mitmes mängus järjest liiga tehtud. Jne jne jne.

      Ja kõige lõpuks tulevad nasfalid ja muud tüübid kes teatavad, et minusugused on Pohlaku poolt äraostetud ja vb isegi reptiilid.

      Kommentaar


        Algselt postitas Hyrax Vaata postitust
        See on üsna tavaline jah, et Eestis on vile kaldu top 4 meeskonna suunas. Nii oli ka täna.
        Varem halasite ju, et oli see üks meeskond, nüüd olete kohe nõus, et neli tükki lausa. Mis mõte sellel oleks, need neli on nagunii tasemelt teistest üle. Kohtunike tase on nagu on. Ekisvad mõlemale poole. Spordis tüüpiliselt jäävad enda kasuks eksimised vähem meelde, kui enda poole kahjuks eksimised. Inglise premieris oleks enne VARi võinud iga voor mõne sellise nutukõne eetrisse lasta.

        Kommentaar


          Algselt postitas MNa Vaata postitust

          Tribüünid on tühjad, sest kõik ei usu vandenõud "Suuri soositakse"? See on ka võimas loogika.

          See on täpselt selline teema, et Tammeka/Narva/SisestaIseKlubi soiuvad, et TOP 4-a soositakse kohtunike poolt. Siis tuleb Kalju kes teatab, et krdi Florat ja Levadiat soositakse. Siis tuleb keevaline Levadia punt ja ütleb, et oot-oot, Florat ju ainult eelistatakse! Ja lõpetuseks ütleb Henn, et mis te ajate, neile ju mitmes mängus järjest liiga tehtud. Jne jne jne.

          Ja kõige lõpuks tulevad nasfalid ja muud tüübid kes teatavad, et minusugused on Pohlaku poolt äraostetud ja vb isegi reptiilid.
          Oh jumal küll... Ma ei puudutanud kordagi Tammeka Peatreeneri öeldu sisu ega mõtet? Ma tõin Supelmani näiteks, et nii kui natukenegi mingit emotsiooni või intriigi kuskilt tekib meie vutti, siis mingi rudolf hüppab nurgatagant välja ja hakkab kohe mulda peale kühveldama ja alandama ja siis on lõpuks nagu matused ja tribüünidel ka 10 inimest ja vanamees koeraga. Mis äraostmised ja mis reptiilid? Joo vähem või kui natukenegi pea kannatab mine ise Wismari või Lootuse külla ausalt... Sa ei ole peast normaalne inimene kui sa toas lendavaid haribosid näed ja nende käest saadud informatsiooni põhjal sellise soust kokku kirjutad täiesti tühjast kohast.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

            Oh jumal küll... Ma ei puudutanud kordagi Tammeka Peatreeneri öeldu sisu ega mõtet? Ma tõin Supelmani näiteks, et nii kui natukenegi mingit emotsiooni või intriigi kuskilt tekib meie vutti, siis mingi rudolf hüppab nurgatagant välja ja hakkab kohe mulda peale kühveldama ja alandama ja siis on lõpuks nagu matused ja tribüünidel ka 10 inimest ja vanamees koeraga. Mis äraostmised ja mis reptiilid? Joo vähem või kui natukenegi pea kannatab mine ise Wismari või Lootuse külla ausalt... Sa ei ole peast normaalne inimene kui sa toas lendavaid haribosid näed ja nende käest saadud informatsiooni põhjal sellise soust kokku kirjutad täiesti tühjast kohast.
            Loe nüüd oma postituse lõpp läbi ja siis võime arutada kumb rohkem joob või lendavaid haribo kummikarusid näeb.

            Ma olen poolt, et lõunamaine emotsionaalsus ja äkilisus toob Premium Liigale kasu, aga sellegipoolest ei tasu igat kriiskamist takka kiita ja kummardada.

            Kommentaar


              Algselt postitas MNa Vaata postitust

              Loe nüüd oma postituse lõpp läbi ja siis võime arutada kumb rohkem joob või lendavaid haribo kummikarusid näeb.

              Ma olen poolt, et lõunamaine emotsionaalsus ja äkilisus toob Premium Liigale kasu, aga sellegipoolest ei tasu igat kriiskamist takka kiita ja kummardada.
              Kes kiitmisest ja kummardamisest taaskord rääkinud on? Lihtsalt tore kui jalgpallilist elu liigasse tuleb, mis on ju siiski täielik mõmmiaabits võrreldes teiste Euroopa liigadega, kus sellised seigad on igapäevane nähtus. Joo nüüd tass suhkruvett ja pea natukene vahet sellega (mida sa teed või tarbid), sest okei on valesti arusaada, aga sinupuhul on probleem, et sa kolmanda silmaga loed teksti, mida ei ole tegelikuses kirjutatud ja see on juba reaalne märk, et asi ei ole okei.

              Kommentaar


                Algselt postitas uhuu Vaata postitust

                Varem halasite ju, et oli see üks meeskond, nüüd olete kohe nõus, et neli tükki lausa. Mis mõte sellel oleks, need neli on nagunii tasemelt teistest üle. Kohtunike tase on nagu on. Ekisvad mõlemale poole. Spordis tüüpiliselt jäävad enda kasuks eksimised vähem meelde, kui enda poole kahjuks eksimised. Inglise premieris oleks enne VARi võinud iga voor mõne sellise nutukõne eetrisse lasta.
                Mind pole vaja teietada. Aga ma olen kogu aeg rääkinud, et soositakse tugevamaid Eesti liigas. Ja kui läheb Kalju vs Flora/Leva või Paide vs Leva/Flora, siis enamasti soositakse Leva/Flora. Head näited on eelmise aasta üks Paide vs Leva ja selle aasta Kalju vs Leva, kus Leva sai suluseisust värava ja Kaljule jäi penalt andmata. Flora puhul see ajab ketasse kuidas vähemalt kolmes erinevas mängus on olnud seda, et kollasega Ojamaa lendab 1-2 sekki peale seda kui pall on ära mängitud teisele mängijale ja ei eemaldata. Neid näited on küll ja küll.

                Tammeka ise muidugi sai tühjast kohast ka pendla Narva vastu ja Narva kasuks jäeti pendal andmata seal mängus. Narva särgis ei tahaks üldse olla.

                Ma mainin ära ka, et mul puudub igasugune seos ühegi klubiga. Ma lihtsalt vaatan jalgpalli jalgpalli pärast. Mul pole ühtegi enda kasuks viga ega enda kahjuks viga.

                Kommentaar


                  Loomulikult on tore, et särtsu ja emotsiooni tuleb, see on see osa millega me mõlemad nõustume. Aga no üsna piinlik on see Santose sõnavõtt oma "meid ei austata" ja "mul on tõendeid" pärlitega. Ja kui lp kasutaja Supelman viitab ka, et no tegelt loll jutt, siis maailma kõige targem mees Nasfal nimetab ta Eesti jalgpalli vaenlaseks kohe.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MNa Vaata postitust
                    Loomulikult on tore, et särtsu ja emotsiooni tuleb, see on see osa millega me mõlemad nõustume. Aga no üsna piinlik on see Santose sõnavõtt oma "meid ei austata" ja "mul on tõendeid" pärlitega. Ja kui lp kasutaja Supelman viitab ka, et no tegelt loll jutt, siis maailma kõige targem mees Nasfal nimetab ta Eesti jalgpalli vaenlaseks kohe.
                    harjumatult emotsionaalne sõnavõtt, aga lolli juttu seal küll polnud. Mis konkreetselt on seal mööda? Oled sa need kõik olukorrad üle vaadanud?

                    Kui keegi tuleb ütleb "nutupall" ja mõnitab teist väga lapsikul tasemel, siis tegemist pole eeskujuliku käitumisega ja kõik õige Nasfali poolt.

                    Kommentaar


                      Huvitav on see, et selliste väljaütlemiste puhul kipuvad ununema korrad, kus tema võistkond on saanud endale soodsa otsuse. Räägitakse, et ainult teistele antakse asju kuigi ise on ka saadud. Võta see Narva penalti, mis selles mängus oli vägagi otsustav (ei, narvale ei jäetud selles mängus penaltit andmata nagu mõni siin väidab, lihtsalt valesti antud oli Tammekale).

                      Tammekale tehti liiga väga olulises kohas Paide vastu. Ja see Laaneotsa teine kollane oli vale, mis saadud punkte ei mõjutanud ning Tammeka järgmise mängu ka võitis kus teda ebaõiglaselt polnud. Mina saan seisuks üks-üks olukordades, mis selgelt mõjutasid mängu tulemust.

                      Räägib kuidas tehakse liiga, et suured said penaltid kätte, aga kurat need ju ongi penaltid, millest me räägime? Mis nüüd ei tohi enam kohtunikud õigeid otsuseid ka teha?

                      Andmata penaltid Kalju ja Kalevi vastu. Sorry, aga Kalju oma pole penalti koht. Šlein üritab kätt nii ära peita kui ta veel saab ja siis saab väga keha küljes oleva käe pihta. Kalevi mängu nagu vaatasin ka ning midagi silma ei jäänud, aga kindel olla ei saa muidugi, et midagi polnud.

                      Selle Pürg-Mätas asjus punast nõuda on muidugi omaette tase, pall läheb kuskile väljaku nurka, Mätas jookseb väravast eemale palli suunas ja vend räägib üks ühele minekust. Ja kui ta sealt üldse viga nõuab, siis ta ilmselgelt ei näinud ise ka seda olukorda ja ainult selle pealt tahab, et ta mängija kukkus. Ja siis jauramine, kui Laabus kahe käega tõmbab vastast tagasi, see on ju piinlik.

                      tldr; liiga on tehtud kohati, aga ta unustas faktidest rääkides ära faktid, mis tema argumenti ei toeta. Ja siis ta tuleb rääkima mingist aus olemisest.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas MNa Vaata postitust
                        Loomulikult on tore, et särtsu ja emotsiooni tuleb, see on see osa millega me mõlemad nõustume. Aga no üsna piinlik on see Santose sõnavõtt oma "meid ei austata" ja "mul on tõendeid" pärlitega. Ja kui lp kasutaja Supelman viitab ka, et no tegelt loll jutt, siis maailma kõige targem mees Nasfal nimetab ta Eesti jalgpalli vaenlaseks kohe.
                        Kahjuks on nii, et kui sa emotsionaalselt räuskad, siis leiad poolehoidu (eriti tolade seas) hoolimata sõnumist mida edastada. Heaks näiteks on Hitler, Trump, Mussolini, jpt.
                        Võin mürki võtta, et härra Nasfal seda mängu tegelikult ei vaadanud. Samuti julgen pakkuda, et pole ta ühtki Tammeka mängu vaadanud. Tühikargaja lihtsalt.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Hyrax Vaata postitust

                          Tammeka ise muidugi sai tühjast kohast ka pendla Narva vastu ja Narva kasuks jäeti pendal andmata seal mängus. Narva särgis ei tahaks üldse olla.

                          Ja seda muidugi aus Tammeka treener ei mäleta.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Xhakalaka Vaata postitust
                            Huvitav on see, et selliste väljaütlemiste puhul kipuvad ununema korrad, kus tema võistkond on saanud endale soodsa otsuse. Räägitakse, et ainult teistele antakse asju kuigi ise on ka saadud. Võta see Narva penalti, mis selles mängus oli vägagi otsustav (ei, narvale ei jäetud selles mängus penaltit andmata nagu mõni siin väidab, lihtsalt valesti antud oli Tammekale).
                            Asjaosalised ütlevad, et kõik kuulsid seal korraliku klõpsu - sellest ka vile ja narvakate mittevaidlemine. Videopilt ei anna kõike edasi.

                            Algselt postitas Xhakalaka Vaata postitust

                            Andmata penaltid Kalju ja Kalevi vastu. Sorry, aga Kalju oma pole penalti koht. Šlein üritab kätt nii ära peita kui ta veel saab ja siis saab väga keha küljes oleva käe pihta.
                            Ma arvan, et point on selles, et oleks tammeka mehe kätu sedasi olnud, oleks kohe vile.

                            Algselt postitas Xhakalaka Vaata postitust
                            Selle Pürg-Mätas asjus punast nõuda on muidugi omaette tase, pall läheb kuskile väljaku nurka, Mätas jookseb väravast eemale palli suunas ja vend räägib üks ühele minekust. Ja kui ta sealt üldse viga nõuab, siis ta ilmselgelt ei näinud ise ka seda olukorda ja ainult selle pealt tahab, et ta mängija kukkus. Ja siis jauramine, kui Laabus kahe käega tõmbab vastast tagasi, see on ju piinlik.
                            Mõlemad hoidsid. Lisaks kui Tamm läbimurdel Puri kätega maha tõmbas väga analoogselt esimesel poolajal otsjoone ja karistusala ristumise kohal, vile vaikis.
                            Btw, Mätasele tegi Tamm minu meelest hoopis rohkem liiga ühes teises olukorras, kus Mätas läbijooksul palli pärast teise keskkaitsjaga võitles ja Tamm talle seljatagant külge lendas, olenemata asjaolust, et Tamm ei olnud ise pallipärast võitluses ja sellises korras nö keha panna (eriti selja tagant) ei ole tegelikult lubatud.

                            Algselt postitas Xhakalaka Vaata postitust
                            tldr; liiga on tehtud kohati, aga ta unustas faktidest rääkides ära faktid, mis tema argumenti ei toeta. Ja siis ta tuleb rääkima mingist aus olemisest.
                            Sa hindad olukordi, saamata aru tendentsist. Ja tendents on see, et suuremaid hoitakse. St, ma olen üsna kindel, et kui näiteks hooaja lõpus seda soccerneti vahvat kohtunike otsuste teemat vaadata, siis on enamus valeotsuseid väiksemate meeskondade kahjuks.

                            EDIT: sest ta ei rääkinud ainult Tammekast, vaid kõikidest väikestest, kes suurte vastu pigem saavad halbu otsuseid kui häid. Ehk vaata vähe laiemalt kui ainult tammeka mänge.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Supelman Vaata postitust

                              Kahjuks on nii, et kui sa emotsionaalselt räuskad, siis leiad poolehoidu (eriti tolade seas) hoolimata sõnumist mida edastada. Heaks näiteks on Hitler, Trump, Mussolini, jpt.
                              Võin mürki võtta, et härra Nasfal seda mängu tegelikult ei vaadanud. Samuti julgen pakkuda, et pole ta ühtki Tammeka mängu vaadanud. Tühikargaja lihtsalt.
                              Siin foorumis on mitu inimest, es saavad kinntada, et ma olin staadionil vaatamas seda mängu seega võid palun tõesti mürki võtta.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Xhakalaka Vaata postitust
                                Huvitav on see, et selliste väljaütlemiste puhul kipuvad ununema korrad, kus tema võistkond on saanud endale soodsa otsuse. Räägitakse, et ainult teistele antakse asju kuigi ise on ka saadud. Võta see Narva penalti, mis selles mängus oli vägagi otsustav (ei, narvale ei jäetud selles mängus penaltit andmata nagu mõni siin väidab, lihtsalt valesti antud oli Tammekale).

                                Tammekale tehti liiga väga olulises kohas Paide vastu. Ja see Laaneotsa teine kollane oli vale, mis saadud punkte ei mõjutanud ning Tammeka järgmise mängu ka võitis kus teda ebaõiglaselt polnud. Mina saan seisuks üks-üks olukordades, mis selgelt mõjutasid mängu tulemust.

                                Räägib kuidas tehakse liiga, et suured said penaltid kätte, aga kurat need ju ongi penaltid, millest me räägime? Mis nüüd ei tohi enam kohtunikud õigeid otsuseid ka teha?

                                Andmata penaltid Kalju ja Kalevi vastu. Sorry, aga Kalju oma pole penalti koht. Šlein üritab kätt nii ära peita kui ta veel saab ja siis saab väga keha küljes oleva käe pihta. Kalevi mängu nagu vaatasin ka ning midagi silma ei jäänud, aga kindel olla ei saa muidugi, et midagi polnud.

                                Selle Pürg-Mätas asjus punast nõuda on muidugi omaette tase, pall läheb kuskile väljaku nurka, Mätas jookseb väravast eemale palli suunas ja vend räägib üks ühele minekust. Ja kui ta sealt üldse viga nõuab, siis ta ilmselgelt ei näinud ise ka seda olukorda ja ainult selle pealt tahab, et ta mängija kukkus. Ja siis jauramine, kui Laabus kahe käega tõmbab vastast tagasi, see on ju piinlik.

                                tldr; liiga on tehtud kohati, aga ta unustas faktidest rääkides ära faktid, mis tema argumenti ei toeta. Ja siis ta tuleb rääkima mingist aus olemisest.
                                Nõus. Tammeka mäng oli eile sümpaatne, aga treeneri sõnavõtt jällegi väga ebasümpaatne. Vähemalt mulle ei jäänud küll muljet, et kohtunikud eile määravalt eksisid. Samas meenus see mäng Narva vastu, kus kohtuniku eksimus oli pigem määrav. Mingil määral võib Santosel olla isegi õigus, et on ehk mingi tendents, et vile soosib kohati tugevamaid. Ja Zelinskil võib olla õigus, et treeneritega ei peaks vahetult pärast mängu intervjuusid tegema. Aga loodan siiski, et Santosele tehakse ka selgeks, et selline väljendusviis ei ole aktsepteeritav. Lisaks tundus veel üsna ebaadekvaatne ka see võrdlus Eesti ja Portugali klubide edukusest eurosarjades - siin on tohutu vahe ressurssides, mis jääb alati väljenduma ka tulemustes. Kokkuvõttes ei tundunud neutraalse vaatajana, et kohtunikud oleksid selle mängu otsustanud. Pigem oleks Tammeka pidanud ise paremini oma võimalusi realiseerima ning tundus ka, et kaks Flora löödud väravat olid tegelikult tõrjutavad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X