320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    uustulnukaga ainult viik .... kes mängu nägi, rääkige lähemalt?
    kogu mu noorus möödub foorumis

    Kommentaar


      Algselt postitas hacker12 Vaata postitust
      uustulnukaga ainult viik .... kes mängu nägi, rääkige lähemalt?
      Ega tegelikult ei tahaks sellest mängust rääkidagi. MT mäng elavnes alles pärast Ossi väravat. Enne seda omas ikka Sillamäe paremaid võimalusi,korra käis pall ka meie väravapostis. MT ei suutnud end kuidagi korralikult löögile mängida ja siis kui saigi,läx löök ikka päris metsa....
      Peale Ossi väravat mängiti kohe ka Tomson ilusti löögile,kuid tema pealöögile sai Sillamäe väravavaht napilt sõrmed vahele....
      Ja sellise mängu põhjal võibki öelda,et hea et niigi läks....
      Edasi saab ainult paremaks minna ja järgmisel laupäeval kodus TVMK kindlalt kotti!

      Kommentaar


        MT sall

        JK Maag-Tammeka sall näeb välja selline

        Ühelt poolt:

        Teiselt poolt:

        Kommentaar


          Väga lihtne, aga kena.

          Kommentaar


            Algselt postitas jflash Vaata postitust
            JK Maag-Tammeka sall näeb välja selline

            Ühelt poolt:

            Teiselt poolt:
            Ilus sall! Lihtsuses peitub võlu!
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Tere kõigile.
              Esiteks vabandage mu eesti keelt, ma pole eestlane vaid prantslane.
              Elan praegu Tartus ja mulle meeldiks Tartu meeskonda mängimas näha. Aga kahujks ei tea ma, kus Annelinna staadion asub. Mind seletakse aga ikka pole selge minule.
              Eelmisel kevadel tahtsin ma staadioni minna aga läksin Tamme staadioni, kus polnud midagi... Ma ei teadnud, et Tartu meeskond kasutab ajutiselt teist staadioni.

              Ühesõnaga, kas te saate mulle seletada? Ma elan Raatuse tänava ühiselamus, niisiis arvan ma, et pole väga kaugel, kuid ma ei tea täpselt.

              Aitäh
              Ici c'est le CHAUDRON !

              --------------

              Vabandage oma halva eesti keele eest, ma ei ole Eestlane!

              Kommentaar


                Algselt postitas Sainté Vaata postitust
                Ühesõnaga, kas te saate mulle seletada? Ma elan Raatuse tänava ühiselamus, niisiis arvan ma, et pole väga kaugel, kuid ma ei tea täpselt. Aitäh
                Mis siin ikka selgitada, küllaltki lihtne, kuid võin sind laupäeval auto peale võtta ja siis näed täpselt ära. Saada oma telefoninumber või kirjuta martin@elu24.ee.

                Kuid üldiselt on nii (kui tahad jalutada):
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  pigem
                  I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                  Kommentaar


                    Et siis täpselt sama kaart?
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      sinu link oli thumbnail, millest väga keeruline aru saada, kui suurendusklaasi appi ei võta
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar


                        Kui peale klikkida läheb suuremaks ju
                        Algselt postitas Cule
                        Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                        Kommentaar


                          firefoxiga ei lähe
                          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dareth Vaata postitust
                            firefoxiga ei lähe
                            Mhmh, tundub loogiline. Hea, et ma ise ka Firefoxi kasutan
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Ja kui sa Martini autoga ei taha minna siis on võimalus kl 13.24 vana kaubamaja eest istuda bussi number 5 ja sõita peatuseni "Annelinna Gümnaasium".

                              Kommentaar


                                Kas tellitud hooajapileti saab homme kohapeal kätte?
                                "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                                RocknRolla (2008)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X