320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Et Tartu tiitlile ei mängi? Ikka on. Kuid seda ma ei pelga, et nad liigast üldse kukuks. Nii sitt see meeskond ka pole. Seega üle nädala on mul ikka statale asja, et seal kaks tundi veeta ja värsket õhku hingata. Esiliigat võiks ka vaadata, kui nad isegi sinna kukuvad. Olen varemgi vaadanud.

    Tiitli juured on asja ainult meeskondadel kelle omanikel on piisavalt finatse ja nad raatsivad seda kühveldada suurde põhjatusse auku mida nimetatakse Eesti jalgpalliks. Praeguse seisuga on Eestis ainult kaks sellist klubi- Levadia ja Flora. Natuke aega tagasi oli ka TVMK, aga kui Sedin natuke rihma pingutas, siis ka tulemused kukkusid kolinal.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas v-fänn Vaata postitust
      http://www.soccernet.ee/news.php?id=20706 Veidikene sellest mis klubi juhtkond praegu teeb, et võistond päästa
      "Välismängijaid ei ole ka mõtet tuua sellisesse klubisse mis võitleb hetkel kuuenda koha pärast. See ei oleks finantsiliselt mõttekas ei meile ega ka meie noortele, kellele me võiksime sama raha anda ja neid arendada," jätkas Hünerson.
      Eino fakk jee. Kohe näha, et klubi juhtkonnal pole absoluutselt mingit ambitsiooni ega töötahet. Hooaeg alles poole peal ning juba on alla antud igasugune lootus jõuda kõrgemale kui kuues koht. Tundub, et MT asjapulgad arvavad, et 10 punktine vahe viienda ja 14 punktine vahe neljanda kohaga on võimatu tagasi mängida. Sellise suhtumisega pole ime, kui hooaja lõpus üleminekumänge tuleb pidada. Kahju, hooaja algus oli paljutõotav.
      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

      RocknRolla (2008)

      Kommentaar


        Misasja. Ütles ju, et võitleb HETKEL kuuenda koha pärast, päris püssi põõsasse viskamine see veel pole ju.

        Kommentaar


          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
          Misasja. Ütles ju, et võitleb HETKEL kuuenda koha pärast, päris püssi põõsasse viskamine see veel pole ju.
          Mulje jääb küll selline. Meeskonnale on vaja täiendusi tuua, et võidelda madalseisust väljatulemise nimel ning vähendada vahet 4. ja 5. kohaga. Teised meeskonnad otsivad aktiivselt täiendusi, MT annab mängijaid ära. Tahes-tahtmata jääb mulje, et selleks hooajaks on võitlusest kõrgematele kohtadele loobutud.
          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

          RocknRolla (2008)

          Kommentaar


            Hea, et niigi läks. Teisel päeval võinuks 0:3 olla.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Komarov tagasi Levadiasse?
              vabandan väga võimaliku udujutu pärast, aga nägin täna nagu midagi Levadia mängul
              kaks firmatorti, kast pepsit!

              Kommentaar


                Algselt postitas billy t Vaata postitust
                Komarov tagasi Levadiasse?
                vabandan väga võimaliku udujutu pärast, aga nägin täna nagu midagi Levadia mängul
                Ei veel, Komarov on veel MT mängija ja nende nimekirjas, kuna ta katkestas ülikooli õpingud siis praegu mõeldakse välja varianti tema jätkamisesks Tartu meeskonnas, sest nüüd talülikooli rahalist toetust taga pole, vähemalt niimoodi mulle MT-st öeldi

                Kommentaar


                  Kas keegi oskaks aidata Sillamäe mängu puhul meeste asetusega?
                  Kuresoo paremkaitses? Kallandi keskel? kas Ossipov ka poolikus või ründes? või kes mis oli Russakovi ründepartner?
                  äitähh

                  Kommentaar


                    Midagi sarnast oli, kui õigesti mäletan:

                    ----------Tomson-Russakov-------
                    --------------Ossipov------------
                    Tiirik-----------------------Mikheim
                    --------------Teniste-------------
                    Kallandi-Hausenberg-Valtna-Kuresoo
                    ---------------Djatšenko----------
                    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                    RocknRolla (2008)

                    Kommentaar


                      Need protokollid (ametlikud vähemalt) võiks nii sätitud olla, et oleks võimalik juba sealt välja lugeda meeste asetust väljakul. Seda poleks ju teab, mis raske teha.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                        Need protokollid (ametlikud vähemalt) võiks nii sätitud olla, et oleks võimalik juba sealt välja lugeda meeste asetust väljakul. Seda poleks ju teab, mis raske teha.
                        Protokollid sisstatakse selle järgi internetti, kuidas nad võistkonna esindajate poolt paberkandjal täidetakse. See, kas ja kuidas sealt positsioone välja lugeda võimaldatakse, on kõik tiimi poolt protokolli täitjate taga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas 17 Vaata postitust
                          Protokollid sisstatakse selle järgi internetti, kuidas nad võistkonna esindajate poolt paberkandjal täidetakse. See, kas ja kuidas sealt positsioone välja lugeda võimaldatakse, on kõik tiimi poolt protokolli täitjate taga.
                          Samas mänguinspektoril on ka niipalju asju teha,et ta neid nagu hiljem korrigeerida ei või.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PraS Vaata postitust
                            Samas mänguinspektoril on ka niipalju asju teha,et ta neid nagu hiljem korrigeerida ei või.
                            Mis kasu sellest oleks?

                            Kommentaar


                              Ma ka ei saa aru, et mis see teile annab kui teate mis positsioonil keegi mängib? Kui nii väga huvitab, siis käige ise rohkem mängudel.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                                Mis kasu sellest oleks?
                                Sa oled urmariga vastu pead saanud või?
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X