320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti jalgpalli arengust

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jätke poisid.Ainus tüüp,kellel jalgpalli-ajakirjanduses on veel oma pastakas.Teised juba kõik teatud konksuotsas.

    Kommentaar


      See ööö ja angelo võidu jooks Pohlaku, Flora ja EJLi mustamises kisub juba halenaljakaks. Pea iga teine postitus teie poolt "Aaa see flora, hmm, mingi jama.." või "Pohlak susser-musser" jne. Nüüd näha kuidas härra ööö tulihingeliselt angelot kaitseb, oehh..

      Mis teil viga on?

      Kommentaar


        Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
        See ööö ja angelo võidu jooks Pohlaku, Flora ja EJLi mustamises kisub juba halenaljakaks. Pea iga teine postitus teie poolt "Aaa see flora, hmm, mingi jama.." või "Pohlak susser-musser" jne. Nüüd näha kuidas härra ööö tulihingeliselt angelot kaitseb, oehh..

        Mis teil viga on?
        Aga sina ju kaitsed ka ühte tüüpi pimesi koguaeg.Ilusat jõuluaega!

        Kommentaar


          ööö on vähemalt hobustega midagi saavutanud, mida on Pohlakul vastu panna?!

          Kommentaar


            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
            ööö on vähemalt hobustega midagi saavutanud, mida on Pohlakul vastu panna?!
            Kus see nali on,kui järgida sind.?

            Kommentaar


              Algselt postitas ööö Vaata postitust
              Kus see nali on,kui järgida sind.?
              Mitu resultatiivset söötu Eints see hooaeg andis siis ikkagi?
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Mitu resultatiivset söötu Eints see hooaeg andis siis ikkagi?
                Mulle meeldib,et selliseid Pohlaku jüngreid asub kohe kribima ,kui õõõ viitsib siin nats lebotada,Jõudu ja jaksu ja ilusat jõulu kõigile.Ja neid tulemuslikuid söööte loetaksegi üle maailma erinevalt,nii et head arvutamist.

                Kommentaar


                  Jaaa, kaine mõistus = jünger. Kas see debiilne loogika vananema ei hakka juba?

                  Ma saan aru, et sinu ainsaks missioniks ja põhjuseks miks sa omad soccerneti kontot on pidev laimukampaania korraldamine. Aga comoon, see pidev kaasfoorumlaste trollimine ja "jüngriteks" tembeldamine viib ainult sellini, et teinekord tuleb mõni nn. "jünger" sul tänavapeal vastu ja annab lihtsalt kerepeale... Nagu sa ise oled korduvalt toonitanud, et Eesti on nii pisike, siis seda enam peaksid olema ettevaatlik, mis jura väärib trükimusta ja mis mitte!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                    Jaaa, kaine mõistus = jünger. Kas see debiilne loogika vananema ei hakka juba?

                    Ma saan aru, et sinu ainsaks missioniks ja põhjuseks miks sa omad soccerneti kontot on pidev laimukampaania korraldamine. Aga comoon, see pidev kaasfoorumlaste trollimine ja "jüngriteks" tembeldamine viib ainult sellini, et teinekord tuleb mõni nn. "jünger" sul tänavapeal vastu ja annab lihtsalt kerepeale... Nagu sa ise oled korduvalt toonitanud, et Eesti on nii pisike, siis seda enam peaksid olema ettevaatlik, mis jura väärib trükimusta ja mis mitte!
                    Sind lugedes tekkib küsimus,ke siis kividega neid ukseklaase lõhugb,?Kas tõesti Angelo?

                    Kommentaar


                      Üldiselt on EJL ja Aivar Pohlaku tegevuses palju, mida kritiseerida või vähemalt kriitilise pilguga arutada. Aga kahjuks mingil põhjusel ei ole hetkel avalikult räägitav jutt mingitki pidi konstruktiivne. Ei tea miks intelligentsemad inimesed vaikivad - kas on otsutatud, et head kaaluvad halva üle või lihtsalt ei ole mõtet end asjasse segada?

                      Minu jaoks on väga imelik, et avalikult ei ole ühtegi natukenegi Pohlaku-kriitilist häält. Meedia prindib Liidu pressiteated üks-ühele ära ja jutul lõpp. Võibolla Liidu siseselt toimib kõik normaalselt. Ei tea.

                      Pole ka teistelt klubidelt mitte midagi kriitilist kuulnud. Kas tõesti EJL ei tee mitte midagi, millega ei olda rahul? Ja ma ei mõtle, et keegi võiks pareikolikult räuskama hakata, vaid argumenteeritud lahkarvamust ükskõik mille suhtes. Vaikus.
                      www.playmaker.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas gd77 Vaata postitust
                        Üldiselt on EJL ja Aivar Pohlaku tegevuses palju, mida kritiseerida või vähemalt kriitilise pilguga arutada. Aga kahjuks mingil põhjusel ei ole hetkel avalikult räägitav jutt mingitki pidi konstruktiivne. Ei tea miks intelligentsemad inimesed vaikivad - kas on otsutatud, et head kaaluvad halva üle või lihtsalt ei ole mõtet end asjasse segada?

                        Minu jaoks on väga imelik, et avalikult ei ole ühtegi natukenegi Pohlaku-kriitilist häält. Meedia prindib Liidu pressiteated üks-ühele ära ja jutul lõpp. Võibolla Liidu siseselt toimib kõik normaalselt. Ei tea.

                        Pole ka teistelt klubidelt mitte midagi kriitilist kuulnud. Kas tõesti EJL ei tee mitte midagi, millega ei olda rahul? Ja ma ei mõtle, et keegi võiks pareikolikult räuskama hakata, vaid argumenteeritud lahkarvamust ükskõik mille suhtes. Vaikus.
                        Teadaolevalt on üks veel, keegi igiliikuri meestest, kasutajanimi ei meenu hetkel, aga ajab ööö-ga sarnast juttu, ainult hobuste kohta pole teada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas gd77 Vaata postitust
                          Üldiselt on EJL ja Aivar Pohlaku tegevuses palju, mida kritiseerida või vähemalt kriitilise pilguga arutada. Aga kahjuks mingil põhjusel ei ole hetkel avalikult räägitav jutt mingitki pidi konstruktiivne. Ei tea miks intelligentsemad inimesed vaikivad - kas on otsutatud, et head kaaluvad halva üle või lihtsalt ei ole mõtet end asjasse segada?

                          Minu jaoks on väga imelik, et avalikult ei ole ühtegi natukenegi Pohlaku-kriitilist häält. Meedia prindib Liidu pressiteated üks-ühele ära ja jutul lõpp. Võibolla Liidu siseselt toimib kõik normaalselt. Ei tea.

                          Pole ka teistelt klubidelt mitte midagi kriitilist kuulnud. Kas tõesti EJL ei tee mitte midagi, millega ei olda rahul? Ja ma ei mõtle, et keegi võiks pareikolikult räuskama hakata, vaid argumenteeritud lahkarvamust ükskõik mille suhtes. Vaikus.
                          Milleks ööö moodi siin viriseda? Alati saab ju probleemide korral Pohlakult endalt küsida. Pohlak võtab muuseas jutule küll.

                          Kommentaar


                            Ma ei väljendanud vist end piisavalt selgelt. Mul ei ole mingit huvi Pohlakuga eravestluse vastu. Millest ma olen huvitatud, on avalik arutelu Eesti jalgpallist.
                            www.playmaker.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas gd77 Vaata postitust
                              Ma ei väljendanud vist end piisavalt selgelt. Mul ei ole mingit huvi Pohlakuga eravestluse vastu. Millest ma olen huvitatud, on avalik arutelu Eesti jalgpallist.
                              soccernet ei sobi mingil põhjusel selle jaoks? võibolla tood mõne teema välja mis muret teeb, küllap siis ka kaasarääkijaid leidub.

                              kuigi mulle tundub et sellel jutul pole narva transiga küll tükimat aega enam mingit pistmist
                              Seisan üksi mere ääres
                              jalas kollased sandaalid
                              valged, merevahust sääred
                              hüüan: "Elagu skandaalid!"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas chac Vaata postitust
                                soccernet ei sobi mingil põhjusel selle jaoks? võibolla tood mõne teema välja mis muret teeb, küllap siis ka kaasarääkijaid leidub.
                                ???

                                Pean jälle vabandama. Ma vist ei oska end üldse eesti keeles väljandada, et pidevalt asjasse mitte puutuvaid vastuseid saan.

                                Millest ma puudust tundsin oli päris ajakirjanike ja meeskondadejuhtide poolne avalik arutelu ja kriitika Eesti jalgpalli kohta.

                                Soccernet sobib väga hästi mulle kirjutamiseks. Kahju on ainult, et see ring, kes siin kirjutab, nii väike on. Võrreldes näiteks Soome ff2ga, on vahe umbes sajakordne. Aga mis teha, kui avalikkuse huvi nii väike on.
                                www.playmaker.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X