320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti jalgpalli arengust

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
    veelkord, mille kohta ma lihtlabaselt valetasin? normal sildistamine. sinu poolt näiteks toodud toornafta madal hind on muuseas asi mis meie majandust pigem positiivselt mõjutab, mitte negatiivselt.
    Räägi seda Eesti põlevkivitööstusele. Põlevkiviõli hind on toornafta hinnalanguse tõttu teinud samaväärse languse läbi.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
      ilus jutt. kõike seda arvestades, jääb mulle täiesti arusaamatuks, millisest imelisest arengust kohalik jalgpalliedendaja hõiskab?
      Viita konkreetsele artiklile, ma ei oska ka niimoodi kommenteerida.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
        Viita konkreetsele artiklile, ma ei oska ka niimoodi kommenteerida.
        EJL-i presidendi Aivar Pohlaku sõnul võib Eesti klubijalgpall olla Soome omale mängutempos järele jõudmas ning sisus isegi mööda minemas.

        eelmisele postitusele ma ei hakka vastamagi. endiselt ootan põhjendust valetamise kohta.

        edit: kas tohib küsida, kas sa mõnda erakonda kuulud?

        Kommentaar


          Ma ei lugenud sealt kuskilt välja, et Pohlak Eesti jalgpalli seisu hiilgavaks peaks. Tema sõnad: liiga seis on rahuldav. Ma nüüd jällegi ei tea, kas me mõistame seda sõna erinevalt või mis.

          Soome klubijalgpalliga ma niimoodi võrrelda ei oska. Kui seal väidetakse, et "sisus ehk isegi mööda minemas", siis peaksin ma teadma, mis see sisu on, mida silmas peetakse. Ja jällegi, selle artikli põhjal ei kuulu need sõnad Pohlakule, vaid seda on öelnud "Mitu põhjanaabrist jalgpallinimest".
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
            edit: kas tohib küsida, kas sa mõnda erakonda kuulud?
            Tohib küll, ei kuulu.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Kui seal artiklis oli võrdlus ka Läti klubijalgpalliga, siis sealmaal on asjad kõrgliiga tasemel tõesti ikka oluliselt kehvemas seisus. Üks ei saa litsentsi ja on mässitud kihlveoskandaali, teine punt läheb lihtsalt enne hooaja algust laiali, asendusi neile ei leita ja üks visatakse keset hooaega kihlveopettuste tõttu välja.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                eelmisele postitusele ma ei hakka vastamagi. endiselt ootan põhjendust valetamise kohta.
                Et asi ära klaarida. Mis oli Eesti majanduskasv II kvartalis? Kas see oli eurotsooni keskmisest kõrgem või madalam? Säästan su vaeva, Eesti majanduskasv II kvartalis oli 2,0%, mis oli kõrgem eurotsooni keskmisest. Sinu toodud tabel näitab majanduskasvu III kvartalis võrreldes II kvartaliga. Aastane majanduskasv peaks olema selline eurotsooni keskmine või noh, ütleme alla selle ehk, aga ei saa väita, et Eesti majanduskasv on Euroopa viimaste hulgas.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  Ma ei lugenud sealt kuskilt välja, et Pohlak Eesti jalgpalli seisu hiilgavaks peaks. Tema sõnad: liiga seis on rahuldav. Ma nüüd jällegi ei tea, kas me mõistame seda sõna erinevalt või mis.

                  Soome klubijalgpalliga ma niimoodi võrrelda ei oska. Kui seal väidetakse, et "sisus ehk isegi mööda minemas", siis peaksin ma teadma, mis see sisu on, mida silmas peetakse. Ja jällegi, selle artikli põhjal ei kuulu need sõnad Pohlakule, vaid seda on öelnud "Mitu põhjanaabrist jalgpallinimest".
                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  Kui seal artiklis oli võrdlus ka Läti klubijalgpalliga, siis sealmaal on asjad kõrgliiga tasemel tõesti ikka oluliselt kehvemas seisus. Üks ei saa litsentsi ja on mässitud kihlveoskandaali, teine punt läheb lihtsalt enne hooaja algust laiali, asendusi neile ei leita ja üks visatakse keset hooaega kihlveopettuste tõttu välja.
                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  Et asi ära klaarida. Mis oli Eesti majanduskasv II kvartalis? Kas see oli eurotsooni keskmisest kõrgem või madalam? Säästan su vaeva, Eesti majanduskasv II kvartalis oli 2,0%, mis oli kõrgem eurotsooni keskmisest. Sinu toodud tabel näitab majanduskasvu III kvartalis võrreldes II kvartaliga. Aastane majanduskasv peaks olema selline eurotsooni keskmine või noh, ütleme alla selle ehk, aga ei saa väita, et Eesti majanduskasv on Euroopa viimaste hulgas.
                  tundub, et põlevkivi oli 2. kvartalis oluliselt kõrgema hinnaga. Lõpetan siinkohal, edu edaspidiseks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                    Lõpetan siinkohal, edu edaspidiseks.
                    Kahju, pean veel tööd natuke tegema. Loeks nüüd huviga sellest, mis meie jalgpallis kõik nii p....s on. Täiesti siiras huvi. Võib-olla olen midagi maha maganud ja peaksin muret tundma.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      (facepalm) nali oli oli et lukatakse edasi mis lubati valmis olla varem...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                        (facepalm) nali oli oli et lukatakse edasi mis lubati valmis olla varem...
                        Aga asjad liiguvad eksole?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                          Aga asjad liiguvad eksole?
                          Aeglasemalt mis võiks...see kurat katus lubati juba 2 aastat tagasi, see on nali minu jaoks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                            Aeglasemalt mis võiks...see kurat katus lubati juba 2 aastat tagasi, see on nali minu jaoks.
                            EMTA kontserdisaal pidi eelmisel aastatuhandel juba valmis olema. Arenagi veel poolik.

                            Ilma suurema analüüsita näib 100% graafikus püsivaid (mistahes) projekte olevat vähem kui viibivaid/edasi lükatuid/jms.

                            Selle üle parastamine on üsna madalalaubaline, sest ma usun, et taristu areng on iga siinse spordilembese inimese jaoks ikkagi oluline.

                            Kommentaar


                              Täiskasvanud inimesel võiks natuke mõistust olla juba..

                              Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                              Aeglasemalt mis võiks...see kurat katus lubati juba 2 aastat tagasi, see on nali minu jaoks.

                              Kommentaar


                                Nojah, vahepeal Islandis ehitatakse 7 halli ja mängivad Euro2016 juunis...kuradi katus Sportlandis veel valmis pole isegi 2016.aastaks!
                                Isegi mingisugune katus Lasnamäel Infonet kuigi pustitas...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X